این راهنماهای هدیه سخت هستند زیرا هدایای IMO برای شخص و علایق، نیازها، خانه، بدن و غیره او شخصی است و خرید هدیه ای که مردم نمی خواهند یا به آن نیاز ندارند به میلیون ها دلیل مشکل بزرگی است. بنابراین طبیعتا تهیه فهرستی برای «او» یا «او» هر سال سخت‌تر است. اما اگر آن را فقط به‌عنوان «ایده‌هایی» که می‌تواند جرقه‌ای برای ایده‌های شخصی‌تر دیگری ایجاد کند، دوباره به هیجان بیاورم. بنابراین در تلاشی برای جمع‌آوری ایده‌ها و درک آنچه که ممکن است برای بچه‌ها خاص و در نتیجه ممکن است جهانی باشد، کاری را انجام دادم که اکثر مادران در دوشنبه شب در ماه نوامبر انجام می‌دهند و به فرزندانم پیشنهاد دادم برای هر پیشنهاد هدیه محکمی که فکر می‌کنند یک چهارم پول بدهم. زیاد از بچه ها دوست دارند آنها اکنون وبلاگ را درک می کنند و ما آن را به یک جلسه خانوادگی تبدیل کردیم، که در واقع انجام آن با هم بسیار شیرین بود. همه ما واقعاً دنبال آن رفتیم و من هنوز باید برای هرکدام 2 دلار بپردازم، که اعتراف می‌کنم که فرزندپروری کاملاً عجیب است، اما اوه خوب). FYI بچه های ما 7 (دختر) و 9 (پسر) هستند و اگر بچه های شما، یا گیرندگان هدیه شما کوچکتر هستند، به شما پیشنهاد می کنم راهنمای هدیه سال گذشته را که هنوز هم بسیار مرتبط است، بررسی کنید – همه اسباب بازی هایی که بچه های ما واقعاً با آنها بازی می کنند. . بسیاری از آنها هنوز هم تا به امروز.

کدو حلوایی

از طریق آمازون

1. Navina بزرگ 16 اینچی The Narwhal | 2. جعبه مخملی مخملی 8 اینچی سه بسته | 3. چتر دریایی خالدار سبز 14 اینچی

اول از همه، من در حال حاضر رتبه را صدا می زنم، همانطور که آنها من را خود می نامند شماره 1 کدو حلوایی، چون همانطور که می گویند من شکم ژله ای بسیار خوبی دارم (می دانم که بچه ها چقدر نرمی مادرانشان را دوست دارند و واقعاً شیرین است). در حالی که این رقبای بی جان به شدت لجن، نرم و بامزه هستند گرفتگی (که “بالش های عشق” من را ندارند)، بچه های ما وسواس زیادی دارند که چقدر نوازشگر هستند. غرق. آنها همچنین می خواهند که شما این را بدانید ژله ای هنوز هم بهترین هستند (اما نه به نرمی Squishmallows). کدو حلوایی ها بزرگ هستند، که آنها را به یک هدیه عالی تبدیل می کند زیرا اندازه برای بچه ها مهم است، اما به شما هشدار داده می شود که املاک زیادی را اشغال می کنند:)

کریستال ها، جواهرات و منشورها

1. آفتابگیر منشوری کریستالی آویزان رنگی | 2. کیت کریستال 19 عدد | 3. آفتابگیر کریستال های ماه آمتیست

هر دوی بچه‌های ما واقعاً عاشق هر چیزی هستند که شبیه یک جواهر باشد. آنها آنها را جمع آوری می کنند و آنها را به عنوان چیزی خاص گرامی می دارند. فکر می‌کنم آنها می‌دانند که گنجینه‌های واقعی زمین هستند. ما هم داده ایم اینها به عنوان هدایایی به دوستان مدرسه خود که همیشه یک HIT هستند و بسیار مقرون به صرفه هستند (یک نخ به آن ببندید تا بدانند آن را در پنجره آویزان کنند). برای هر قطعه یک دلار بد نیست.

هواپیماهای بدون سرنشین

واقعا سخت است که فکر نکنیم اینها باحال هستند. ارزان‌ترها سریع‌تر می‌میرند/می‌شکنند مگر اینکه واقعاً بدانید چگونه آنها را کنترل کنید. اما چارلی به طور خاص او را دوست داشت (تا اینکه بعد از چند ماه خراب شد).

کارت های پوکمون

من احساس می کنم آنها به زبان دیگری صحبت می کنند، اما آنها وسواس دارند این کارت های معاملاتی و آنها را کاملاً مشغول نگه می دارد. آنها در اتاق خود می نشینند و ساعت ها با دوستان خود در مورد آنها صحبت می کنند. بنابراین وقتی پرسیدم چه نوع کارت‌های پوکمونی هر دو به من نگاه کردند که واقعاً هرگز آن را دریافت نمی‌کنم و گفتند «VSTAR و VMAX». و به این ترتیب شروع می شود.

READ  از 5 مادر با بچه‌های بزرگ‌تر پرسیدم بچه‌هایشان چه چیزهایی را «بازگشت به مدرسه» دوست دارند/استفاده می‌کنند و در اینجا چیزی است که آنها می‌گویند

کیت جواهر بند لاستیکی

1. Loomipal Mega Combo | 2. کیت باندهای بافندگی YITOHOP 12080+ | 3. Rainbow Loom Craft Kit Edition Neon

بچه های ما خیلی با اینها بازی می کنند. هر دوی آنها. آنها برای همه دوستانشان (و ما) دستبند درست کردند. خیلی ناز

در همان یادداشت، بردی دریافت کرد این یکی برای تولدش و از آن زمان تاکنون دستبندهای زیادی ساخته است. بسیاری از آنها با “دوستت دارم مادر” روی آن نوشته شده است، که من به شدت آن را تایید می کنم و تشویق می کنم که به طور بالقوه آن را تجربه کنید.

فیوز مهره ها

1. Perler Fused Beads 11000/Pkg-Glow In The Dark | 2. کیت فیوز مهره پرلر هری پاتر برای کودکان و بزرگسالان | 3. کیت مهره های Fused Fun Fun Bead Perler

بدترین کابوس برایان مهره های ریز در همه جا است و با این حال ما به خرید آنها ادامه می دهیم زیرا بچه های ما آنها را بسیار دوست دارند. کلید این کارها این است که بسیاری از اشکال استنسیل سرگرم کننده (نه فقط دایره و مربع) را بدست آورید. بچه‌های ما ساعت‌ها این کار را انجام می‌دهند و بله، نامرتب است، اما خلاقیت‌های آن‌ها دقیقاً همین است – خلاقیت‌هایشان، معمولاً پر از رنگ با شخصیت بسیار.

قلک خودپرداز

همه اینها 3 یا 4 ساله هستند (من سالها پیش آنها را در لیست هدیه تعطیلات قرار دادم) و هنوز هم دوست دارند آنها و همه پری دندان و پول سخت در آنها باشد (و استفاده زیادی می شود و خراب نشده است). آنها قطعات پلاستیکی بزرگ و زشتی هستند، اما آنها یک هومران هستند که بچه های شما آن را دوست خواهند داشت (و شامل یک شماره پین ​​مخصوص هستند تا آنها احساس بزرگسالی کنند). به علاوه آنها باید پول خود را در جایی بگذارند، درست است؟

سنگ تولد هر چیزی

1. ست هدیه کریستال کوتاه زودیاک 2 عدد | 2. کیت حفاری سنگ تولد نشنال جئوگرافیک| 3. گردنبند سنگ تولد

Birdie به تازگی وارد سنگ‌های تولد شده است و آن‌ها به او احساس خاصی می‌کنند (من حدس می‌زنم عقیق و تورمالین هر دو سنگ ماه تولد او هستند و همه تورمالین سنگ ارزانی نیست، بنابراین ما به عقیق متمایل هستیم). چارلی نیز در واقع به آنها علاقه دارد! او هم دوست دارد این جعبه جواهرات جایی که او گنجینه جواهرات خود را نگه می دارد. جعبه او اندازه متوسط ​​است و کمی گران است اما امیدوارم این آخر هفته به فروش برسد! برای او، من برای او خریدهای قدیمی/مصرف می کنم و جواهرات لباسش را می خرم. با تشکر، سو سو برای ارائه ایده به او.

پتوهای دنج

به نظر می رسد یک هدیه لنگ است اما اینطور نیست. من مطمئن نیستم که چه چیزی طبیعی است، اما بچه های ما به آن وسواس دارند پتوهای بسیار نرم هر کدام “پتوی دنج” خود را دارند که عشق زیادی را به همراه دارد. آنها را هر آخر هفته از تخت خود به مبل می کشانند و صبح آنها را به لباس ترجیح می دهند. تنها گوشت گاو من با این نوع پارچه این است که بعد از چند بار شستن آن نرم نیست (من فکر می کنم این فقط ماهیت خز مصنوعی است). بنابراین بچه های ما از قرار دادن آنها در نزدیکی غذا/آب اجتناب می کنند تا هرگز مجبور به شستن آنها نشوند. هم منزجر کننده و هم دوست داشتنی. اما بله اینها پتوهای نرم همیشه یک ضربه بزرگ هستند.

READ  دمپایی های خانه دنج که می خواهیم همین الان بخریم

چرخ خیاطی

این بسیار خاص است اما آنها اصرار داشتند که آن را در لیست قرار دهم. برای تولد Birdie، او یک چرخ خیاطی خواست، بنابراین من یک دستگاه 30 دلاری برای او گرفتم که به طرز نه چندان تکان دهنده ای روی بالش چهارم ما (روز اول) کار نمی کرد. بچه ها التماس می کردند (و التماس می کردند و التماس می کردند) برای یک چرخ خیاطی واقعی و من صادقانه برای خرید آن مردد بودم (در حالی که مخفیانه بسیار هیجان زده بودم که با آنها لحاف کاری را شروع کنم). از زمانی که ما آن را خریدیم، آنها ساعت ها وقت صرف دوختن بالش یا لباس برای خفگی خود کرده اند (پس از تماشای این آموزش های یوتیوب فوق العاده کند و شیرین). من مطمئناً اینجا لاف می زنم، اما آنها یاد گرفتند که چگونه سوزن و ماسوره را نخ بکشند و این کار را خودشان انجام دهند. بدیهی است که این برای کودک شخصی است. من تعجب نکردم که الیوت آن را دوست داشت، اما چارلی آن را به همان اندازه دوست داشت، اگر نه بیشتر. فکر می‌کنم اکثر بچه‌ها «ساختن چیزها» و چرخ خیاطی را دوست دارند (زمانی که به عنوان طراحی مد یا حتی «کاردستی» قاب نمی‌شوند) یک ماشین جالب با سوزن‌های مهندسی و تیز است که به آن‌ها کمک می‌کند چیزی بسازند که دنیای درونی آنها را ارضا کند. ما به یک فروشگاه محلی رفتیم و پس از صحبت با فروشنده پرشور، توصیه شد قفل کودک شادی. فقط دو هفته گذشته است، اما من احساس خوبی دارم که آن را توصیه می کنم، زیرا فروشنده آنقدر مصمم بود که برای سطح مهارت و خواسته های ما، این یک دستگاه محکم بود/است که دوام خواهد آورد.

برخی از ایده‌هایی که چارلی به آنها علاقه دارد، اما ما امتحان نکرده‌ایم – دوربین‌های دوچشمی دید در شب و لامپ‌های گدازه (خدای عزیز).

جیel Blasters

من نمی توانم اینها را تضمین کنم تفنگ ژل غیر عصب اما من در مورد اینها بسیار هیجان‌زده هستم، زیرا شما مجبور نیستید گلوله‌ها را در بیرون دنبال کنید و این “گلوله‌ها” زیست تخریب پذیر هستند (امیدوارم اجازه نمی‌دهیم وارد شوند). در مورد زمان است. اگر کسی تجربه ای در این زمینه دارد، لطفاً راهنمایی های خود را در نظرات بگذارید، اما اینها برای هر چهار نفر ما یک خانواده خواهند بود، زیرا ما دوست داریم این نوع بازی ها را بیرون انجام دهیم و این بار بعد از آن گلوله های فوم را شکار نمی کنیم!

نقاشی با شماره برای کودکان

1. Paint By Numbers, Moonlit Unicorn | 2. کیت Pony & Mother Paint-by-Number | 3. هنرهای نقاشی بوم نقاشی با شماره آبرنگ اکریلیک مبتدی برای کودکان

پرنده واقعا می خواهد این و من هم می خواهم برای خودم یکی بگیرم.

بسته پارتی توپ دیسکو

1. توپ شیشه ای دیسکو آینه بزرگ | 2. نور توپ دیسکو | 3. اسپیکر بی سیم انحصاری Disco Ball Light Up

بچه های ما (با دوستان یا بدون آنها) عاشق پرتاب توپ دیسکو هستند، از الکسا بخواهید بازی کند بزرگترین شومن، یا اکنون مارشلو، و برقصند/آواز بخوانند و احساس کنند در دنیای خودشان هستند. برای یک سال ما دستگاه درام را در اختیار داشتیم که بسیار عالی بود (و باید آن را دوباره تنظیم کنیم). آنها می توانند مورد علاقه خود را وصل کنند بزرگترین شومن آهنگ و پخش کن اضافه کردیم یک میکروفون کارائوکه یک سال که در حالی که ادامه داشت سرگرم کننده بود (اما به اندازه کافی طولانی نبود IMHO).

READ  تبدیل زیر شیروانی توسط معماران که فضای قابل استفاده را به حداکثر می رساند

هدیه بزرگ و مقرون به صرفه مورد علاقه من

احتمالاً سرگرم‌کننده‌ترین هدیه‌ای که تا به حال به آنها دادم، جشن تولد بارانی Birdie در سال گذشته بود. من به Goodwill رفتم (که مسلماً قبل از هالووین بود، بنابراین خرید خوب بود) و لباس هایی به ارزش 100 دلار از جمله کلاه، جواهرات و تاج خریدم و آنها را در صندوق عقبی که از قبل داشتیم هل دادم. چه ضربه ای. بچه ها به مدت 8 ماه به طور مداوم با آن بازی کردند و هنوز هم وقتی دوستان به آنجا می آیند این کار را انجام می دهند. بازی بسیار تخیلی و خنده های بسیار. منظورم این است که من هم دوست دارم گنجینه ای از لباس ها را داشته باشم.

ایده های جوراب ساق بلند

1. لیب های دیوانه | 2. دیسپنسرهای PAW Patrol Pez | 3. مسواک (منجمد و جنگ ستارگان) | 4. چسب های ناز | 5. اسکراچی مو | 6. جوراب های سرگرم کننده

محصولات خاص بالا فقط نمونه هایی از Mad Libs، دستگاه پخش Pez، مسواک، چسب زخم زیبا، کش مو، و جوراب های سرگرم کننده هستند! همه اینها عالی، آسان، بیشتر کاربردی هستند و همان چیزی است که در جوراب های بچه گانه ما وجود دارد. آنها همیشه یک ضربه هستند.

و فقط برای یادآوری…

“بدون شکست” (در تجربه شخصی ما) هدایای کودک که ما مالک آن هستیم

1. مجموعه 100 تکه رنگ های شفاف Magna-Tiles | 2. اسباب بازی های ساختمانی STEM Constructor Straw | 3. ست استارتر Squigz | 4. اسباب بازی ساخت خانه درختی 3 در 1 سافاری حیات وحش | 5. قاب صنایع دستی رنگین کمان راد | 6. چرت زدن نیپر سگ شکم پر

در نهایت، امیدوارم سال به سال توصیه‌های یکسانی را به شما توصیه نکنیم، اما به شما می‌گویم، Magna-Tiles، Straw Toys، Squigz، LEGO هر چیزی، کیت‌های Craft، و البته Jellycats.

باز هم، اگر بچه‌های کوچک‌تری دارید یا بیشتر می‌خواهید، راهنمای هدیه سال‌های گذشته با همه اسباب‌بازی‌هایی که آنها تا به حال دوست داشته‌اند و به محل دفن زباله نرسیده‌اند، حماسی‌تر بود. اینجا را بررسی کن.

خوب، شما آن را دارید. ایده‌های هدیه مستقیماً از چارلی و بردی که فکر می‌کنند بیشتر بچه‌ها واقعاً آن‌ها را دوست خواهند داشت (چون آنها هم آنها را می‌خواهند:)) امیدوارم این کمک کند! xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسطسارا لیگوریا-ترامپ| از: اتاق خانواده کریسمس “به هم ریخته” اما پر از خاطرات امیلی

پستی که هرکدام 25 سنت به بچه‌هایم پرداخت کردم تا در «راهنمای هدایای بچه‌ها» به من کمک کند – هدایای مورد علاقه آنها در همه زمان‌ها (البته امسال چه می‌خواهند) اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید