من با دوستانم به مرکز خرید رفتم و با دوربین به رختکن رفتم. من به چند چیز نیاز داشتم – شورت جدید نه خیلی تنگ و نه فوق العاده پاره شده و یک یا دو لباس گشاد/آسان/تنفس. من تعداد زیادی قورباغه را بوسیدم/آزمودم، بنابراین من فقط نکات برجسته را در اینجا به شما نشان می دهم (و فقط تعدادی از آنها را خریدم زیرا به همه آنها نیاز نداشتم). پس بیایید وارد آن شویم.

لباس پوشیدن

بالا لباس خیلی ناز بود ای کاش قبل از رفتن به کاستاریکا آن را می خریدم. جیب دارد، آستین دارد و آستین ها بسیار سرگرم کننده هستند. من احساس می‌کنم برای SoCal/Florida یا فضای استراحتگاه مناسب‌تر است، بنابراین آن را نخریدم اما خیلی از آن خوشم آمد (فکر می‌کنم اگر همه یک رنگ بودند، می‌توانستم آن را اینجا بکشم). احساس کیفیت بالایی داشت و انگار قرار بود به خوبی نگه داشته شود.

دامن بپیچید | بالا

حالا این ست خیلی بامزه بود و من احساس می کنم چیزی است که Mal (یا مدیر رسانه های اجتماعی) می پوشد. کمی آماده است دامن تنیس با یک برش تاپ. فکر نمی‌کنم در حال حاضر با سبک زندگی من مناسب باشد و دوست دارم کمی پنهان‌تر باشم، اما برای همه شما که به این روند علاقه دارید، ما واقعاً آن را دوست داشتیم.

رومپر جین

اکنون این حال و هوای من بیشتر شده است. خیلی عالیه جامپر کوتاه و اگر سفید نبود آن را می خریدم (از آن زمان به اینترنت رفتم و آن را خریدم این رنگ). راحت، چاپلوس بود، به خوبی آویزان بود، و جایگزین کمتری برای نسخه آستین بلند جین و کتانی من است (و مقرون به صرفه تر). در رنگ های دیگر نیز موجود است. باز هم از نظر تئوری رنگ سفید را دوست داشتم، اما سبک زندگی من از جامپر سفید چندان پشتیبانی نمی کند (معروف به من بیش از حد در خاک بازی می کنم).

تونیک

من در این عکس می خندم زیرا این ”لباس“، شما، دیوانه قد کوتاه بود و آنقدر حجم داشت که فکر کردم باید روکش مایو باشد (معلوم شد که تاپ تونیک است :)). اما باز هم، ای کاش زمانی که ما در کاستاریکا در رطوبت هوا بودیم، این وضعیت را خیلی بد داشتم. این بسیار سبک و قابل تنفس است، به نظر می رسد شما چیزی نپوشیدید که دقیقاً همان چیزی است که وقتی آنجا بودیم می خواستم و چنین چیزی را بسته بندی نکردم. بنابراین اگر در تابستان امسال به جایی با رطوبت هوا می روید، این یک پوشش عالی است (یا لباس پوشیدن اگر در معرض خطر فاق هستید). من به نوعی پشیمان هستم که آن را دریافت نکردم و اگر در مدتی که در Arrowhead هستیم زیاد به آن فکر کنم ممکن است برگردم و آن را دریافت کنم. از نظر سبک، دیوانه وار من را شگفت زده نمی کند، اما تناسب/پارچه/پارچه باعث شد بخواهم آن را در بقیه روز بپوشم.

READ  صبر کنید...در اتاق خواب اصلی ما چه اتفاقی می افتد؟ یک پیش نمایش با ناهنجاری های فراوان چون حتی با وجود اینکه سال 2024 است، من دوباره به این موضوع بازگشته ام که انگار سال 2011 است :)

پیراهن زرد

با رنگ زرد به من نگاه کن! و من اینو خریدم! این یک پیراهن اما به دلیل بند کشی، جیب ها و شانه های افتاده خاص تر است. فکر نمی کنم اینجا آنقدر خوب بفروشم، اما همه قبول کردیم که فوق العاده زیبا بود. می‌توانم آن را با کتانی برای کار بپوشم، اما احتمالاً آن را با کفش‌های کتانی یا صندل می‌پوشم. این یک لباس برانچ 75 درجه عالی است – فوق العاده سبک اما نه بیش از حد “مرکز”.

پیراهن | شلوار کوتاه

تابستان جدیدم را معرفی می کنم شلوار کوتاه. این‌ها نسخه‌های جدیدتر مدل‌های Madewell هستند که من سال‌ها می‌پوشیدم، اما کمی بلندتر و باریک‌تر هستند (که این روند است). من آنها را دوست دارم. چنین تناسب خوبی (من در اینجا 28 می پوشم)، راحت، شستشوی عالی، باسن شما را به خوبی باز نمی کند (که باعث می شود پاها لاغرتر به نظر برسند اگر به آن علاقه دارید). را بالا من هم خریدم، نه به این دلیل که بهترین چیزی است که تا به حال دیده‌ام، بلکه به این دلیل که واقعاً محکم بود. الگوی زیبا بود، آستین‌ها جذاب بود، پارچه وزن متوسطی داشت و احساس می‌کردم که خیلی خوب نگه می‌دارد، جعبه‌ای و برش‌دار است (پروفایل مورد علاقه من) و پوشیدن آن بسیار آسان است. من دکمه‌های جین زیادی دارم، اما این یکی نفس‌گیرتر و مطبوع‌تر به نظر می‌رسد، به راحتی می‌توان آن را انداخت و احساس خوبی در آن ایجاد کرد.

شلوار کوتاه

درست قبل از اینکه این فروشگاه را ترک کنیم اینها را پیدا کردم شلوار کوتاه، آنها را امتحان کردم و دوستشان داشتم. آنها شست‌وشوی کوتاه‌تر و سبک‌تری دارند، اما برش‌های فوق‌العاده‌ای دارند (در جلو واقعاً صاف هستند) و سپس به خوبی بیرون می‌آیند. همانطور که می توانید بگویید من شورت کوتاه را دوست دارم و بد نیست پاهایم را به رخ بکشم (با فوم برنزه کننده، obvs).

شلوار کوتاه

برای کسانی از شما که جین سفت را دوست دارید، اینها عالی هستند آنها Levi’s هستند، طولی عالی، فوق العاده جذاب و همه ما موافق بودیم که آنها در قسمت باسن خیلی خوب به نظر می رسیدند. من دیگر جین سفت را دوست ندارم (فکر می‌کنم یک چیز حسی دارم – می‌توانم آن‌ها را حدود 1/2 ساعت بپوشم قبل از اینکه احساس کلاستروفوبیک کنم و باید شلوارک راحت‌تری بپوشم). بنابراین من نمی‌توانم Levis را بپوشم که اینطوری باسنم بالا می‌رود، اما مسلماً باسن شما را زیبا می‌کند.

شلوار

همه، اینها شلوار افزودن فوری به سبد خرید بود. من نمی توانم منتظر بمانم تا برایان یک بار دیگر من را به خاطر خرید لباس های پریشان/رنگ پاشیده مسخره کند، اما اینها خیلی خوب هستند. برش آن شکل پاپیونی است که بسیار جذاب است. آنها یک ساق پهن دارند که من معمولاً نمی پوشم (بیشتر به این دلیل که باریک را در پایین و پهن را دوست دارم) اما به دلیل شکل، آنها بسیار جذاب هستند. کیتلین هم آنها را خرید. من اینجا 26 می پوشم (که از من کوچکتر است). من فکر می کنم آنها قرار است فوق العاده بزرگ باشند، اما من این اندازه را روی خودم دوست دارم.

READ  سبک‌های میز قهوه‌خوری که به کودکان شما آسیب نمی‌رسانند (+ گزینه‌های مناسب برای کودکان/طراحی مورد تأیید)

شلوار

یک روز قبل از اینکه به خرید برویم، کسی را دیدم که پوشیده بود اینها در فرودگاه و من فکر کردم که او فوق العاده باحال به نظر می رسد. آنها کاملاً بادکنکی هستند و بی شباهت به اسکراب نیستند. این‌ها برای من خیلی بزرگ بودند، اما ما آنها را شلیک کردیم زیرا فکر می‌کردیم باحال هستند – مخصوصاً اگر یک تانک/تیپ یا تاپ فوق‌العاده برش خورده در بالا بپوشید (که من هیچ کدام را نمی‌کنم). من آنها را دریافت نکردم، اما همه موافق بودیم که ظاهر باحالی بودند.

شورت برمودا | شلوار

من می‌خواستم اینها را به شما نشان دهم، زیرا فکر می‌کنم برای کسانی از شما که در یک دفتر کار می‌کنید، هر دوی اینها را می‌توان خیلی باحال طراحی کرد (و با در نظر گرفتن چاپلوس بودند). را شورت برمودا (در اینجا مدل داده نشده است) در واقع در حال حاضر هستند. به نظر من آنها را ناخوشایند می دانم، اما بدانید که اگر به این نگاه علاقه دارید، برند وینس آنها را جذاب جلوه می دهد. را شلوار همه ما موافق بودیم که تناسب و برش فوق‌العاده‌ای داشتیم – شکل پا مدرن و خنک بود، و محصول عالی است. من شغلی ندارم که در آن به این نیاز داشته باشم، بنابراین آنها را نادیده گرفتم، اما برای همه شما که به دفتر مراجعه می کنید، اینها خوب هستند.

لباس پوشیدن

من نتونستم اینو بذارم لباس در سبد من به اندازه کافی سریع است. من تمام تابستان این را خواهم پوشید. آستین ها بسیار سرگرم کننده هستند، جیب دارند، و راه راه سبز/سفید یک بله جهنمی است. آستردار است و کیفیت بالایی دارد (باید بود، ارزان نبود). اینم لباس تابستانی من

بلتوه اسساعتمنrتی لباس پوشیدن

میدونی من عاشق پیراهنم من به اندازه کافی از اینها دارم، بنابراین آن را نگرفتم، اما هر دوی اینها خوب هستند (مخصوصاً برای کار). من لباس های کوتاه تر را دوست دارم (همانطور که در بالا می بینید) بنابراین این لباس برای من خیلی پارچه به نظر می رسید، اما برش خوبی داشت، فوق العاده سبک بود و به راحتی می توان آن را بالا یا پایین کرد.

READ  آپارتمان ساختمان لوویرا سبک دهه 1940 را با زندگی شکسته ترکیب می کند

لباس راه راه مشکی

خوب دیگه لباس پیراهن (با عرض پوزش برای عکس دور، ما فوق العاده یواشکی بودیم، بنابراین گرفتن عکس در J Crew بدون دردسر سخت بود). من دوست دارم فرانک و آیلین یکی از آنها به این دلیل که کمی مضطرب هستند که آنها را کمی جدی تر می کند، اما این یکی واقعا برای یک دفتر کار تابستانی خوب است.

پیراهن راه راه | شلوار کوتاه | ژاکت

من این کت و شلوار سفید را امتحان کردم و خیلی خوب بود. را شلوار کوتاه عالی بودند (اما واضح بودند، بنابراین به یک بند برهنه نیاز خواهید داشت) اما ژاکت برای من کمی بزرگ بود (اما به یاد داشته باشید که من بازوها و سینه های بزرگی دارم). را پیراهن بیننده پرده بسیار خوبی دارد، اما من به دکمه راه راه آبی و سفید دیگری نیاز ندارم، بنابراین از آن صرفنظر کردم.

بلوز | شلوار کوتاه

چنین تابستان کتانی ناز بلوز تن پوش. من به تازگی چند پیراهن خریدم که این کادر را علامت زده اند (از امرسون فرای) بنابراین من این را دریافت نکردم اما واقعا خوب است/مطلق/آسان است. اینها شلوار کوتاه هم خوب بودند و رنگهای زیادی دارند. جیب‌های جلویی فوق‌العاده جذاب هستند (همچنین نمی‌خواهم J Crew را صدا بزنم، اما خدای من، نور اتاق رختکن بسیار ناخوشایند است. تاجران فروش آن‌ها باید به Anthropologie مراجعه کنند و از نور اتاق رختکن‌شان سرنخ بگیرند – این فقط تکان‌دهنده است. آنها فکر می کنند که این وات / رنگ لامپ ها شما را به خرید لباس های آنها وادار می کند).

شلوار کوتاه

اینها بودند شلوار کوتاه که در نهایت به آن دست یافتم. من 6 را امتحان کردم و مناسب بود، اما آنها کوچک بودند (و این از من است – من شورت کوتاه را دوست دارم). بنابراین من 8 را گرفتم و بهتر روی باسنم می‌نشیند (اما در باسن کمتر چاپلوس می‌شود). کشش زیادی دارند. من آنها را برای همه مواقعی که نمی‌خواهم شلوارک جین بپوشم خریدم (یعنی دوچرخه سواری یا کمی به هم چسبیده به نظر می‌رسم) بنابراین خوب است که یک شورت شلواری در ترکیب داشته باشم. را دکمه به بالا یکی از مواردی است که من قبلاً از Madewell داشتم و بسیار عالی است.

آخر هفته خوبی داشته باشید xx

*عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید