به عنوان ویراستار در دیزاین میلک، بیش از 7 سال است که درباره طراحی می نویسم. شما فکر می کنید که بعد از این همه زمان – یادگیری در مورد طراحی، ملاقات با طراحان از سراسر جهان، مصاحبه با مدیران طراحی – زمانی که نوبت به طراحی اتاق نشیمن خودم می شود، تجربه ای شبیه تجربه خواهم داشت. جواب منفی. اگر هر چیزی، این تجربه مرا فروتن کرده و به من آموخته است که بقرار گرفتن در معرض چنین سطح بالایی از طراحی هم موهبت و هم یک نفرین است. در طول دوران حرفه‌ای‌ام، طعم ضرب المثل شامپاین را به دست آورده بودم، اما به عنوان یک هزار ساله، که برای اولین بار خانه‌ای خریده بودم، از آن بودجه آبجو استفاده می‌کردم – و حتی از نوع آبجوی باحال دست‌ساز هم نبود.

مجموعه ای از اتفاقات خوش شانس باعث شد که من و شوهرم اولین خانه خانوادگی خود را در ماه مه 2020 بخریم، در ماه های اولیه همه گیری و در شرایطی که اکنون تکرار آن در بازار دشوار است. ما فقط با یک خریدار دیگر با قیمت پیشنهادی زیر رقابت کردیم (این بود نه تمام پول نقد) و همه موارد احتمالی هنوز سر جای خود هستند. داستان ما یک داستان تک‌شاخ است و من احساس می‌کنم که همه هموطنان هزاره‌ام (و هر خریدار خانه اولی) هنوز هم اکنون به دنبال خرید خانه هستند. ما بسیار خوش شانس و ممتاز بودیم که توانستیم این خانه را پیدا کنیم و فضایی برای آب و هوا در تمام قرنطینه ها و دستورات طی دو سال گذشته داشته باشیم.

خانواده در اتاق نشیمن

روزی که خانه اولمان را تعطیل کردیم!

از آنجایی که ما در یک دوره بسیار نامشخص از همه گیری همه گیر خرید کردیم، به سرعت و بدون فکر بسیار کمی برای دکوراسیون یا طراحی وارد خانه شدیم. اولویت اول ما بقا بود. سفارش‌های سرپناه به این معنی بود که ما به فضای بازی کاربردی برای دختر 1.5 ساله‌مان و پسری که به زودی می‌آیند نیاز داشتیم. نقل مکان سریع به خانه ما پس از خرید، ما را از ارزیابی، سازماندهی و نگهداری درست وسایل خود محروم کرد. با وجود این، اتاق نشیمن ما به یک آشفتگی داغ تبدیل شد عکس های اینستاگرام من ممکن است منتقل کرده باشد.

منطقه بازی کودک نوپا در اتاق نشیمن

یک لحظه اینستاگرامی: اتاق نشیمن ما به یک مهدکودک/زمین بازی موقت در طول اجبار اقامت در خانه تبدیل شد.

منطقه بازی کودک نوپا در اتاق نشیمن

یک نفر به فضای اختصاص داده شده اهمیتی نداد.

بعد از بیش از دو سال، خجالت می کشم بگویم اتاق نشیمن ما خیلی بهتر نشد. در واقع، خیلی بدتر شد. نه تنها طراحی یک فضای کاربردی در حالی که دو کودک نوپا در آن زندگی می کردند برای من تقریبا غیرممکن بود، بلکه متوجه شدم که علیرغم اینکه روزانه در معرض آن هستم، فقط مهارت، استعداد یا چشم لازم برای طراحی داخلی را ندارم. اساس بعد از اینکه بچه هایمان به رختخواب می رفتند، من به جای استراحت در اتاق نشیمن، به اتاق خوابم عقب نشینی می کردم، زیرا اینطور نبود. احساس کنید احساس درهم ریختگی، ناکارآمدی، و تحت سلطه بچه ها بود. می دانستم که به کمک نیاز دارم، بنابراین در مارس 2022، تقریباً دو سال پس از اینکه کلیدهای خانه خود را به دست آوردیم، یک تأثیرگذار طراحی دوست را استخدام کردم تا اتاق نشیمن ما را تازه کند.

READ  Gensler دفتر LA خود را دوباره طراحی می کند تا "گرما و راحتی" خانه را داشته باشد

منصفانه، برچسب زدن الکس یسکه همانطور که فقط یک اینفلوئنسر به شدت استعدادهای او را تضعیف می کند. الکس کار خود را با طراحی گرافیک و برندسازی برای Madewell و Loeffler Randall آغاز کرد و بعداً به سمت هنری برای Lou & Grey رفت. در تمام این مدت، او حفظ کرد و دنبال کنندگان خود را افزایش داد رویاها + شلوار جین، یک وبلاگ سبک زندگی که سفر، زیبایی، مد و خانه را پوشش می دهد. زمانی که همه اینها ادامه داشت، من شروع به دنبال کردن الکس کردم اینستاگرام و او به دنبال من برگشت – نشانه های دوستی قرن 21. به زودی تا سال 2021: برای خوش شانسی من، الکس که در پشت صحنه حرکت هایی را انجام می داد تا از طراحی گرافیک به طراحی داخلی تغییر مسیر دهد، از ساحل شرقی به غرب نقل مکان کرد و استودیوی همنام خود را راه اندازی کرد. الکس یسکه داخلی. این یک چرخش ناگهانی از وقایع بود که باعث شد الکس را در این پروژه استخدام کنم.

بیایید به سال 2022 بپریم. در اینجا عکس های “قبل” الکس هستند که من نمی توانم باور کنم که برای همیشه در اینترنت قرار می دهم، اما این زندگی واقعی است:

اتاق نشیمن قبل

لحظات نه چندان جذاب اینستاگرامی.

در حالی که صنعت طراحی با خدماتی مانند Yardzen و The Expert در جهت دموکراتیک کردن طراحی خانه گام برداشته است، اما هنوز یک سرویس لوکس است، اما کاش زودتر روی آن سرمایه گذاری می کردم. این می توانست هزاران دلار در خریدهای ضعیف و انتخاب های بد طراحی برای من پس انداز کند. در نهایت، این یکی از آن سفرهایی است که صاحبان خانه اغلب طی می‌کنند – جایی که تا زمانی که ندانید نمی‌دانید – به همین دلیل است که من اکنون طرفدار سرمایه‌گذاری در یک طراح داخلی شخصی هستم، اگر بودجه شما اجازه دهد. این فقط برای زیبا جلوه دادن خانه شما نیست!

READ  دانش آموزان ژنو از فرم زن برای طراحی مجدد نوار شیر Clockwork Orange استفاده می کنند

الکس می‌گوید: «بسیاری از چیزی که برای آن هزینه می‌کنید، تخصص و تجربه است. “شما کسی را دارید که در تمام مراحل دست شما را بگیرد و اگر مشکلی پیش آمد به او مراجعه کنید.” این شامل تعامل با پیمانکاران، تامین منابع، اطمینان از اینکه اقلامی که دوست دارید در مقیاس مناسب برای خانه شما هستند، نگاه کردن به فضای خود از منظری متفاوت برای اطمینان از اینکه هم عملکرد و هم زیبایی شناسی به طور منسجمی با هم هستند، می شود. این یک شغل بسیار طاقت فرسا است که نیاز به توجه زیادی به جزئیات دارد، و زمانی که سعی کردم خانه خود را “طراحی” کنم کاملاً دست کم گرفتم.

الهام بخش اتاق نشیمن

Inspiration \ Mood Board توسط Alex Yeske Interiors

از آنجایی که من و الکس بیش از یک دهه بود که یکدیگر را در اینستاگرام دنبال می‌کردیم، او توانست برنامه‌هایی را تهیه کند و گزینه‌های پلان طبقه بدون نیاز به ارائه تابلوی الهام‌بخش، که روند معمولی نیست، اما یکی از مواردی است که من از آن صرف نظر کردم. من فقط باید نارضایتی‌هایم را به او می‌گفتم، که شامل کمبود فضای ذخیره‌سازی، عدم تقسیم‌بندی بین فضای کودک و بزرگسال و احساس طراحی منسجم بود. من فکر می‌کنم که این گواهی بر دوستی اینترنتی ما است، اما همچنین استعداد الکس به‌عنوان یک طراح برای ارتقای آنچه که از نظر عملکردی به آن نیاز داشتم و از نظر زیبایی می‌خواستم را نشان می‌دهد.

در اینجا گزینه های اصلی الکس ارائه شده در دور 1 آمده است:

پلان طبقه اتاق نشیمن

گزینه 1: طرح بندی

طرح طراحی اتاق نشیمن

گزینه 1: طرح

نمونه های پارچه ای

گزینه 1: نمونه ها

پلان طبقه اتاق نشیمن

گزینه 2: طرح بندی

طرح طراحی اتاق نشیمن

گزینه 2: طرح

نمونه های پارچه ای

گزینه 2: نمونه ها

پلان طبقه اتاق نشیمن

گزینه 3: طرح بندی

طرح طراحی اتاق نشیمن

گزینه 3: طرح

وقتی نوبت به یافتن وسایل مناسب برای فضا رسید، هم من و هم الکس قطعاتی را از طیف وسیعی از منابع پیدا کردیم. الکس به فهرست مارک‌ها و فروشگاه‌های مورد علاقه‌اش اشاره کرد در حالی که من سهم خودم را از تحقیق و منبع‌یابی انجام می‌دادم. چیزی که ما تا زمانی که دور هم جمع شدیم و یادداشت هایی را به اشتراک گذاشتیم متوجه نشدیم این بود که بسیاری از انتخاب های ما مارک هایی بودند که توسط Shopify، پلتفرمی که از هزاران کسب و کار داخلی مستقل پشتیبانی می کند و می توان به راحتی از طریق آن خرید کرد اپلیکیشن فروشگاه. به‌عنوان کسی که وقت زیادی در اختیار ندارد اما نمی‌تواند برخی از منابع محصولات خود را انجام دهد، داشتن ابزاری که خرید، کشف مارک‌های جدید و همچنین خرید را آسان می‌کند بسیار مفید بود. سفارشات من را پیگیری کنید

READ  HAS از شیشه مات برای "محو شدن مرزها" برای کتابفروشی The Glade استفاده می کند

من و الکس ترجیح دادیم از کسب و کارهای مستقل و کوچکی مانند این حمایت کنیم شش پنی، سدر و خزه، و اورهم در صورت امکان، اما ما از خرده فروشان محبوبی مانند آن طفره نرفتیم اتاق و تخته یا مغازه هایی که وسایل خانه منحصر به فرد و باکیفیت را حمل می کردند، مانند گودی، ریخته گری، و خانه جیسون یا خودشان آنها را طراحی کرده اند یکشنبه ها، ترجیحی بودند اما ما مطمئن شدیم که با استفاده از وسایل قدیمی و عتیقه چیزهایی را اضافه می کنیم Etsy یا به بازار کثیف محلی خود می رویم. یکی از بهترین بخش‌ها در مورد استخدام یک طراح داخلی شخصی این است که شما شخصی را دارید که می‌تواند یک طرح طراحی بسیار منتخب ایجاد کند که نماینده سبک شما باشد، به‌جای طرحی که به روندهای فعلی تعمیم داده شده و به مجموعه‌ای از برندهای بزرگ محدود شده است. .

به دلیل تأخیرهای کووید، اعلان‌های موجود در انبار، زمان‌های طولانی برای پیمانکاران موجود، و حدود یک میلیون شکست دیگر، من و الکس سرانجام توانستیم پروژه را در این ماه، هفت ماه پس از مشاوره اولیه‌مان، تکمیل کنیم. من به شما گفتم این زندگی واقعی است! با این وجود، من بسیار هیجان‌زده هستم که نمای تازه‌سازی اتاق نشیمن را با شما به اشتراک بگذارم. این پنج‌شنبه زمانی که جزئیات شاداب طرح نهایی خود را فاش می‌کنیم، عکس‌های باشکوه «بعد»، فهرست کامل منبع، جایی که من در آن‌جا صرفه‌جویی کرده‌ام (و چقدر $$$) در مقابل جایی که پس‌انداز کرده‌ام، و نکات و بینش‌های ارزشمندتر را فاش می‌کنیم، دوباره بررسی کنید. از الکس در مورد تجهیز یک فضا به عنوان یک صاحب خانه جدید. گوش به زنگ باشید!

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید