من در یک کمپین 3 ساله علیه کاغذ بسته بندی سنتی بوده ام. دلیل این امر این است: زمانی که ما در کوهستان زندگی می کردیم، در زمان قرنطینه، حمل زباله و بازیافت مشکل بود. اغلب مجبور می شدیم هر چیزی را که در سطل های زباله نمی گنجد، بارگیری کنیم، حمل کنیم و پولی بپردازیم. این یک تمرین بسیار متضاد است که ما را مجبور کرد به آنچه تولید می کنیم نگاه کنیم – و بسته بندی به دشمن شماره 1 تبدیل شد. گوش کنید، بسته بندی های زیادی در تعطیلات اجتناب ناپذیر است (و قابل بازیافت) است، اما فقط این نیست – کاغذ بسته بندی می تواند بسیار گران باشد، فقط برای باز کردن، تمیز کردن و دور انداختن آن!! در صبح کریسمس شما (ما) در نهایت با کیسه های زباله پر از کاغذهای پاره شده در سرتاسر خانه خود سروکار دارید و در حالی که این بزرگترین معامله نیست، به نظر می رسد که همه ما با این سنت خرج کردن پول زیاد همراهی کنیم. انبوه هدایایی را بپیچید که در یک روز پاره می شوند و دور می افتند!!! مطمئناً، من می‌خواهم زباله کمتری ایجاد کنم (و برخی از کاغذها قابل بازیافت هستند)، اما من فقط عقل سلیم را دوست دارم و این برای من منطقی نیست. بنابراین امسال یک مبادله انجام می دهم (و آنقدر با شور و شوق در مورد آن احساس می کنم که یک پست شنبه کامل را به آن اختصاص می دهم). اکنون، این جدید نیست – این پارچه های بسته بندی فوروشیکی ژاپنی است و 3000 سال است که وجود دارد و روشی زیبا و دوست داشتنی برای هدیه دادن است. بیایید عمیقاً در مورد چگونگی استفاده از این سنت و ادغام آن در تعطیلات امسال خود (و صرفه جویی در هزینه و اتلاف) غوطه ور شویم.

من قبلاً اینها را دیده بودم، اما تا زمانی که این پارچه های بسته بندی را دیدم نبود Amber Interiors Etsy سیrهآتیor سیoللآب که من در واقع یک دسته خریدم. من چند هدیه در آنها پیچیدم و آنها بسیار آسان، بسیار زیبا بودند و می گفتم: “همین است… این آینده کاغذ کادو است”. پارچه هایی که من خریدم در چند اندازه مختلف آمدند، مربع، نازک اما شلوغ (برای پوشاندن آنچه زیر آن است). فکر می‌کنم این موضوع کلیدی است – من سعی کردم این کار را با پارچه‌های ضخیم‌تر مانند مخمل انجام دهم و به خوبی جواب نداد – نازک، فلاپی و رنگارنگ/مشغله بهترین کار را انجام می‌دهد.

READ  فاش شدن ورودی خانه مزرعه (+ نحوه آویزان کردن دیوار گالری روی کاغذ دیواری)

شما به سادگی جعبه را به صورت مورب در مربع قرار دهید و دو سر را به هم گره بزنید، آنها را دوبار گره بزنید، سپس دو تای دیگر را به هم بکشید (آموزش داده شده) و آنها را دوبار گره بزنید.

من مقداری سرو برش خورده از حیاطمان و یک برچسب ساده را فرو کردم و به نظرم خیلی زیبا به نظر می رسد. حالا چند نکته:

  1. بله، اینها می توانند یک سرمایه گذاری گران قیمت اولیه باشند. هدف من این نیست که لزوماً اینها را بدهم، بلکه آنها را به خودی خود “در خانواده” نگه دارم.
  2. من هم یک دسته حیاط کتانی خریدم (همچنین ارزان نیست، حدود 15 دلار در یاردی) و آنها را به صورت مربع درآورد. من لبه فرسوده را دوست دارم.
  3. ساختن آن‌ها بسیار بسیار آسان خواهد بود، اگر به ظاهر جدید علاقه نداشته باشید. این فقط یک درز است. بنابراین شما می توانید 4 یارد 7 دلاری، گینگهام یا شطرنجی بخرید و 10 تا 12 عدد از آنها را بسازید.
  4. آنها برای همه هدیه ها کار نمی کنند (بزرگترها به اندازه قابل توجهی نیاز دارند)، و برخی از اشکال عجیب و غریب نیز به خوبی کار نمی کنند. ما با کاغذ کاردستی (که من آن را دوست دارم) و کیسه های قابل استفاده مجدد (کاغذ کاردستی یا الگوها) تکمیل می کنیم.
  5. هدف من این است که پشته ای از آنها داشته باشم که با دیگر دکورهای تعطیلات نگه دارم، سالی یک بار بیرون کشیده می شوند و زمانی که همه چیز را ذخیره می کنیم دوباره قرار می گیرند. من مجموعه ام را در طول سال ها رشد خواهم داد. آنها بیشتر برای خانواده خودمان هستند، اگر بخواهید هدایای “داخلی” بچه ها هستند.
  6. برای هدایایی که تقدیم می‌کنم (همسایه‌ها، همکاران و غیره)، ممکن است روی کاغذ بسته‌بندی زیبا پرهیز کنم. (Target یک مجموعه عالی با هنرمندان کوچک امسال دارد این یکی) و فانتزی های کاغذ بسته بندی من را اجرا کنم (من عاشق یک حرکت روبان خوب هستم). بنابراین این یک جایگزین کامل نیست، بلکه یک مکمل زیبا است که من در مورد آن بسیار هیجان زده هستم.
  7. پارچه های قدیمی یا مقرون به صرفه برای این کار عالی است. من به مجموعه خود اضافه خواهم کرد و چون از نظر زیبایی شناسی بسیار حساس هستم، احتمالاً آنها را انتخاب خواهم کرد تا با هم خوب به نظر برسند. من در مورد این پتانسیل بسیار هیجان زده هستم.
READ  ده فضای داخلی سینمایی که می تواند در یک فیلم وس اندرسون باشد

باز هم، اگر اصلاً حیله گر هستید، می توانید پارچه های نازک و رنگارنگ (نه خیلی نازک که بتوانید زیر آن را ببینید) بخرید و خودتان یک دسته درست کنید (فقط مربع!). اما ما می‌خواستیم مکان‌هایی را که به صورت آنلاین فروش می‌کنند جمع آوری کنیم. اگر کارآفرین تر بودم، این پست را نمی نوشتم و در عوض وقت خود را صرف طراحی خط پارچه های بسته بندی خودم نمی کردم – بدیهی است که یک سوراخ در بازار وجود دارد.

1. پارچه های بسته بندی فوروشیکی چهارخانه آبی | 2. ست بسته بندی پارچه ای کادویی بزرگسالان | 3. پارچه بسته بندی فوروشیکی | 4. پارچه کتان فوروشیکی | 5. کادو پارچه فوروشیکی چهارخانه | 6. بسته بندی هدیه بزرگ | 7. روکش پارچه ای قابل استفاده مجدد | 8. پارچه بسته بندی فروشیکی آبی | 9. پارچه پیچی فوروشیکی چهارخانه سبز

باز هم می‌خواهم به الهام اصلی اعتبار کامل بدهم – ما این را اختراع نکردیم. اینها از پارچه های بسته بندی فوروشیکی ژاپنی الهام گرفته شده اند. این یک راه بسیار زیبا و شیک برای زمین پسند بودن، کاهش ضایعات و صرفه جویی در دراز مدت پول است. این یک سرمایه گذاری اولیه است که کاملاً جواب می دهد و با کاغذهای صنایع دستی سفید یا طبیعی مخلوط می شود، فکر می کنم بسیار زیبا به نظر می رسد. من هیجان زده هستم که چند پارچه را انتخاب کنم که با هم خوب به نظر برسند (زیرا بله، این چیزها هنوز هم چشمانم را خوشحال می کند).

از اینکه از کمپین امسال به سمت شیوه های هدیه دادن عقل سلیم حمایت کردید متشکریم:) بدیهی است که من در مورد هدر دادن کامل نیستم (هیچ کس نمی تواند باشد) اما این یک مبادله بسیار آسان است که به نظر من واقعاً زیبا به نظر می رسد. وقتی منطقی باشد تا جایی که بتوانم این کار را انجام خواهم داد، و حتی بهتر از آن، شروع به جمع آوری پارچه های قدیمی خواهم کرد – همه ما حیوانات خانگی خود را داریم، این یکی از آن من است. کی درگیرش هست؟؟؟

*عکس ها توسط کیتلین گرین

پست I’m Calling It – بهترین روند تعطیلات بدون گناه 2022 که در حدود 3000 سال گذشته اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

READ  ده فضای داخلی خانه لمسی با بلوک‌های بتنی نمایان

دیدگاهتان را بنویسید