اخیراً یک نسخه از کتاب جدید به دست ما رسیده است آشپزخانه های غیر معمول: رویکرد انقلابی به محبوب ترین اتاق در خانه و یکی از آشپزخانه‌ها را تحت تأثیر قرار داد، یک ویکتوریایی قدیمی در ایالت نیویورک که با تعدادی از کارهای DIY مقرون به صرفه، تازه و شاد ساخته شده بود. از صاحبخانه-طراح پرسیدیم جسیکا رودز تا حتی بیشتر در مورد پروژه به ما بگویید. این آشپزخانه یکی از بیش از 30 آشپزخانه خلاقانه است که در این کتاب جالب جدید نوشته شده توسط سوفی داو، سردبیر سابق خانه زیبا و دوست SBEH!

جولای 2019 بود و من و شوهرم خانه جدیدمان را بسته بودیم. اما این فقط یک خانه جدید نبود. هشت ماه قبل از یک عمارت معروف و متروکه متعلق به قرن 1700 در شهر کوچکمان به یک هوس بازدید کرده بودیم و همان طور که خود به خود تصمیم گرفتیم باید کسانی باشیم که آن را بخریم و به شکوهش برگردانیم.

خانه ای به نام Danascara Place با قیمتی کمتر از 90000 دلار برای فروش بسیار عالی بود، با دو هکتار زمین زیبا و پر درخت. اما برخی از ایرادات نگران کننده وجود داشت. یک افزودنی عظیم L شکل در پشت وجود داشت که هشت سال قبل سوخته بود و به عنوان یک پوسته پوسیده به خانه آجری اصلی و تاریخی چسبیده بود. این باید برداشته شود، یک سیستم گرمایشی از ابتدا نصب شود، سقف تخته سنگی وصله شود، و تمام لوله کشی ها دوباره انجام شود. پنجره‌های چوبی قدیمی نیاز به شیشه و لعاب جدید دارند و پله‌ها و کف‌های پوسیده جلویی در کنار بسیاری از مشکلات «کوچک» دیگر بازسازی می‌شوند. اما استخوان‌ها خوب بودند، و ما می‌دانستیم که اگر بتوانیم آن را «قابل زندگی» کنیم، می‌توانیم به آرامی بقیه آن را همانطور که آنجا زندگی می‌کردیم، اتاق به اتاق تغییر دهیم.

دو اتاق اول لیست ما یک حمام کامل در طبقه بالا و البته آشپزخانه بود. آشپزخانه یک کابوس بود: پنجره‌های تخته‌شده، دیوارهای آغشته به دود، وسایل زنگ‌زده، کف‌های آسیب‌دیده از آب، و کابینت‌های بلوط طلایی دهه 1990. من رویای یک کار کامل، کف کاشی شش گوش پیچیده، کابینت های چوبی ویکتوریایی تا سقف، و جزیره میز کار را در سر می پرورانم، اما در بودجه بندی خانه های قدیمی، پروژه های ساختاری و تعمیراتی باید مقدم بر آشپزخانه های رویایی باشد. بنابراین من شروع به طراحی کردم که چگونه می توانم آشپزخانه رویایی خود را از ابتدا ایجاد کنم.

اصطلاح “غیر آشپزخانه” که توسط نویسنده طراحی رایج شد سوفی دونلسون، به عنوان یک روند کوچک توجه زیادی پیدا کرده بود و آنقدر با آشپزخانه های سنتی خانه های قدیمی در هم آمیخته بود که تمام چیزی بود که برای آشپزخانه داناسکارا می خواستم. من دوست داشتم اگر آشپزخانه را مانند هر اتاق دیگری در خانه، مکانی برای استفاده از مبلمان متحرک، هنر، منسوجات، در مجاورت ابزارهای کاربردی مورد نیازمان، به جای جعبه های بزرگ و رویه، جلوی کابینت در نظر بگیرید. لوازم خانگی، و یک جزیره ساخته شده در، امکانات برای خلاقیت باز شد. من با جعبه های بزرگ و جزیره گیر کرده بودم، اما ما فورا رویه های شناور را پایین آوردیم.

READ  لوکاس مونوز فضای داخلی رستوران Mo de Movimiento را با استفاده از مواد زائد طراحی می کند

می‌خواستم میزهایی گرم و قابل توجه باشد، مانند چیزی که انتظار دارید در یک خانه قدیمی پیدا کنید. مدام به بلوک قصابی برمی گشتم اما ضخامت مورد نظرم را پیدا نکردم. مادرشوهرم – همکار من که طراح دکوراسیون بود – مسیرهای قدیمی بولینگ را برای فروش در فیسبوک مارکت پیدا کرد و من می دانستم که آنها عالی خواهند بود. پیمانکاران ما در نصب آنها به ما کمک کردند و من آنها را با یک لکه طبیعی سیاه گردویی که پدرم درست کرده بود سمباده زدم و رنگ آمیزی کردم.

یک لایه رنگ تازه – پارچه بادبان اثر بنجامین مور، دیوارها و سقف را دگرگون کرد. من می خواستم کابینت ها ترکیبی شاد از رنگ باشند – ما انتخاب کردیم نیروی دریایی هیل برای بیرون و تنهایی (هر دو بنجامین مور) برای داخلی ها.

لیست پروژه هایی که به آن پرداختیم طولانی است: تعویض لوازم خانگی، ساخت قفسه های کشویی برای کمدها، قاب کردن انباری در کمد قدیمی، نوسازی چراغ های قدیمی، افزودن تخته مهره به پشت کمدها، ساخت قفسه آشپزخانه با الهام از عتیقه و ریل میخ، دوختن پرده ها و اضافه کردن دستگیره های چوبی رنگ شده. اما تغییر دهنده بازی کف رنگ شده بود.

بیشتر خانه دارای چوب های سخت زیبا با جزئیات شورون و حاشیه بود. اما آشپزخانه از چوب های سخت مهندسی شده بود که روزهای بهتری را به خود دیده بود و قابل بازسازی نبود. باز هم، تعویض کف در بودجه نبود، اما خوشبختانه، من سال ها در قطار کف چوبی رنگ شده بودم و می دانستم که این راه حل است. مناطق آسیب دیده را با چوب سخت مهندسی شده وصله کردیم و من دست به کار شدم.

یک الگوی هشت ضلعی و نقطه ای، پیچ و تاب عالی در کف های شطرنجی کلاسیک بود، چیزی که من مطمئن بودم که می توانم خودم ایجاد کنم و فرصتی عالی برای آوردن رنگ و طرح بیشتر به اتاق.

READ  هشت راه پله بسته در مواد لمسی و اشکال مجسمه

من تصمیم گرفتم از رنگ آبی در پشت کمدها استفاده مجدد کنم، یک نسخه کمی تیره تر (خانگی) از پارچه بادبان، و شروین-ویلیامز داونینگ ساند برای مربع های کوچک در اینجا فرآیند اساسی است که من استفاده کردم.

ابتدا، کف را با یک پرایمر باندینگ سفید رنگ آمیزی کردم تا مطمئن شوم که رنگ به هر پوشش باقیمانده ای که ممکن است کف از ابتدا داشته باشد بچسبد.

مسیر اصلی که از آنجا شروع کردم

درست مانند زمانی که در حال نصب کاغذ دیواری هستید، مهم است که الگو را در قابل مشاهده ترین فضای اتاق شروع کنید. من مسیر اصلی بین جزیره و کابینت به سبک کلبه را انتخاب کردم. برای به دست آوردن یک خط مرکزی، بین دو کمد در چندین نقطه اندازه‌گیری کردم و آن‌ها را با یک خط گچی که از دیوار به دیوار امتداد داشت وصل کردم.

من یک الگوی مقوایی برای مربع‌های بزرگ ایجاد کردم که ابعاد آن 15 در 15 اینچ است (می‌توانید از یک تکه پلاستیک یا کاشی نیز برای یک قالب بادوام‌تر استفاده کنید). از آنجایی که مربع ها به صورت مورب رنگ می شوند، مجبور شدم اندازه قطر مربع را بفهمم. آیا می دانستید قطر مربع از اضلاع آن بزرگتر است؟ ریاضی دبیرستان برای ما برمی گردد. شما می توانید با یک گوگل سریع مورب را بفهمید – مورب یک مربع 15 اینچی 21.21 اینچ است.

این بدان معناست که خطوطی که من روی زمینم کشیدم باید 21.21 اینچ از هم فاصله داشته باشند (نمودار را ببینید). هنگامی که آن خطوط را در کل اتاق کشیدم، می‌توانم الگوی خود را در امتداد خطوط، با دو گوشه که خط را لمس می‌کردند، ردیف کنم و روی مربع‌های اصلی بکشم.

برای مربع‌های کوچکی که «نقطه» را در الگوی هشت‌ضلعی و نقطه‌ای ایجاد می‌کنند، از مربع ۴ اینچی در ۴ اینچی استفاده کردم و آن را به‌گونه‌ای ردیف کردم که گوشه‌ها خطوطی را که ۴ تا از مربع‌های بزرگ‌تر به هم می‌رسند لمس کنند (نمودار را ببینید). آن‌ها را روی اتاق کشیدم.

سپس بخش سرگرم کننده آمد – نقاشی.

از رنگ ایوان و کف و الف استفاده کردم برس زاویه دار 1 اینچی و یک برس کوچک صنایع دستی برای در امتداد قرنیزها

در بخش‌های کوچک کار می‌کردم تا بتوانیم هنوز از آشپزخانه استفاده کنیم، هر بار دو لایه از هر رنگ را رنگ کردم. بنابراین هر بخش شش جلسه نقاشی با زمان های خشک در بین داشت. بیایید بگوییم، این فعالیت کامل دوران همه گیری بود.

READ  فروشگاه Balenciaga در برلین در خبرنامه امروز Dezeen Weekly قرار دارد

وقتی کارم با کل اتاق تمام شد – و پادکست ها و کتاب های صوتی بی شماری – دوباره در بخش هایی کار کردم تا لایه بالایی را اعمال کنم: بنجامین مور در کم درخشش شفاف می ماند. این مرحله از همه مهمتر بود. حتی در چند هفته بین اتمام یک بخش و اضافه کردن این روکش، کف ها بریدگی و لکه ایجاد کردند. برای هر بخش، آن را تمیز کردم، آسیب را با یک برس کاردستی لمس کردم، و سپس با استفاده از روکش رویی آن را پاک کردم. یک پد میکروفیبر. صبر می‌کردم تا یک شب خشک شود و سپس کت دوم را می‌کشیدم و تمام صندلی‌ها، جعبه‌های خالی و گیت‌های بچه‌ای را که برای محافظت از آن در برابر پنجه‌های سگی مجبور بودم، سد می‌کردم. با این روکش، این کفپوش ها در سه سال گذشته به طرز باورنکردنی خوب نگه داشته شده اند و به راحتی جاروبرقی و تمیز کردن آن ها آسان است. هنوز تراشه‌هایی وجود دارد، اما به اندازه کافی برای اضافه کردن آن شخصیت خانه قدیمی است.

بزرگترین شگفتی در روند بازسازی آشپزخانه ما تقریباً بدون بودجه این بود که من اکنون هیچ برنامه ای برای بازسازی فاز 2 در آینده نزدیک ندارم. ما به نوعی آشپزخانه ای زیبا، پر از شخصیت و انعطاف پذیر ایجاد کردیم که می تواند سال ها به ما خدمت کند و با انجام آن زیبا به نظر برسد. پاییز گذشته، زمانی که ما میزبان عروسی 70 نفره برای برادر شوهرم بودیم، آشپزخانه در آزمایش نهایی قرار گرفت. پذیرایی‌کنندگان اتاق را گرفتند و یک غذای زیبا در حیاط خلوت ما سرو کردند و عملکرد و جریانی را که ما در اتاق ایجاد کرده بودیم دوست داشتند – بهترین تعریف!

EHD دوباره! واضح است که پس از دیدن آشپزخانه جسیکا، این یک کتاب بسیار خاص است که همه شما باید آن را بگیرید! این لینک برای دریافت آن در حال حاضر است. xx

*طراحی شده توسط جسیکا رودز
**پس از عکس های الیزابت هاینز

دیدگاهتان را بنویسید