ما چند هفته پیش به خانه مزرعه نقل مکان کردیم و در حالی که هنوز در حال سازماندهی و تزئین هستیم (بدیهی است)، بسیار خوشحالم که نگاهی گذرا به خانه به همراه برخی از ملزومات جدیدمان که برای همه نیاز داشتیم را به شما نشان دهم. لذت تماشای ما پس از جابه‌جایی، متوجه می‌شوید که همه چیزهای کوچکی که به شما کمک می‌کنند فضایتان را کامل کنید، ندارید – مانند تشک‌های حمام، اسفنج‌ها، شمع‌ها و آوردن چیزهای ناخالص قدیمی‌تان به شما احساس توهین می‌کند. بنابراین به Target رفتم و چیزهایی را خریدم که واقعاً به آنها نیاز داریم (چیزهایی که معمولاً نمی‌خواهم در آنها پرهیز کنم) و وقتی به خانه رسیدم چنین گفتم: “اوه این چیزها خیلی خوب به نظر می‌رسند و باید شلیک شوند” . این پست توسط تارگت حمایت می شود، و من خوشحالم که می گویم همکاری جدید من با آنها متفاوت از سال های گذشته به نظر می رسد. من از Target برای چیزهایی که نیاز داریم می‌خرم و به‌جای داشتن شاخه‌های بزرگ‌تر که 100% هدف هستند، آن را به صورت ارگانیک در خانه‌مان شلیک می‌کنم. این یک تغییر فوق العاده دوست داشتنی است که برای هر دوی ما بسیار منطقی است. در حالی که من هنوز واقعاً می خواهم در صورت امکان محصول قدیمی و محلی بخرم، چیزهای زیادی وجود دارد که باید جدید بخرید (حوله، حمام، ظروف کره ای :)) و من برای همیشه از خرج کردن و تبلیغ Target احساس خوبی خواهم داشت، زیرا چنین چیزی است. شرکت خوبی که در تلاش است تا کار درست را در هر مرحله انجام دهد و چیزهای زیبایی برای آن بسازد همه بودجه ها من از این که به روشی جدید بخشی از خانواده آنها هستم هیجان زده هستم 🙂

بنابراین امروز می خواهید برخی از ملزومات Target من را ببینید (همه به هم متصل شده اند جلوی فروشگاه هدف جدید من) که پس از نقل مکان به آنها نیاز داشتیم و نحوه استایل کردن آنها در خانه جدید (همراه با قطعاتی که قبلا داشتم). من نمی توانم به شما بگویم که چقدر رضایت بخش و آسان بود که بتوانم در اینجا عکس بگیرم. تمام وسواس من برای پر کردن اتاق‌ها از نور طبیعی واقعا جواب داد و در نهایت در خانه جدیدمان یک روز رضایت‌بخش بود. در اینجا چند نگاه پنهانی وجود دارد.

اصولی که آشپزخانه شما را زیباتر می کند

چیزهایی وجود دارد که هرگز وارد اجاره ما نشدند، در خانه کوهستانی رها شدند و من سال گذشته تمایلی به جایگزینی آنها نداشتم زیرا نمی خواستم چیزهای بیشتری را وارد کنم که فقط باید آنها را جابجا کنیم. استراحت یک قاشق و ظرف کره دو تا از این چیزها هستند و خیلی احمقانه به نظر می‌رسد، اما داشتن آنها باعث می‌شود آشپزخانه خیلی بیشتر به هم چسبیده باشد (و عملاً هر روز از آنها استفاده می‌کنم).

READ  بادگیرهای خنک برای لایه بندی بهاره (و پیاده روی) ... او اکنون اسپرت است:)

تخته برش | ظرف کره | استراحت قاشق | قاشق چوبی

ما “مردم کره دمای اتاق” (برای تخم مرغ و نان تست) هستیم و در سال گذشته از یک کاسه وارونه که کره را روی بشقاب می پوشاند استفاده می کنیم. YAY به داشتن یک مناسب ذخیره سازی کره وضعیت دوباره (من معمولاً با طرفی که روی دیوار برچسب «کره» نوشته شده، BTW رو به رو می شوم، زیرا آن را ساده تر دوست دارم). نیز وجود دارد استراحت قاشق همسان اما من رفتم برای سنگ مرمر زیرا به نظر می رسد سطح بالایی داشته باشد و فقط در آشپزخانه بسیار خوب کار می کند. من داشته ام آن تخته برش برای همیشه از Target استفاده کنید و از آن بیشتر به عنوان سینی در اینجا استفاده کنید تا تخته (برای استفاده روزانه خیلی سنگین است، اما مطمئناً برای غذاخوری خوب است).

نگهدارنده حوله کاغذی (در انباری بداخلاق ما!!)

قبلا داشتم این جا دستمال کاغذی و می تواند ثابت کند که چقدر محکم است (و اگر مجموعه ها را دوست دارید با آن همراه است تخته برش و استراحت قاشق – و همچنین وجود دارد یک جا ظروف و سینی آن مسابقه). من بیشتر از هدفم را گرفتم حوله ظرفشویی (که عالی هستند – فقط آنها را بشویید تا جذب شوند که غیر معمول نیست). من هم چنگ زدم که کاسه چون خیلی زیباست (نه، من به آن نیازی نداشتم، اما ببینید چقدر اینجا زیباست؟)، و داخل آن تعدادی از سیب های باغ ما وجود دارد (من فریب خوردم و مقداری را از فروشگاه تکمیل کردم، اما می توانید ببینید “واقعی” با برگ ها و سوراخ های پرندگان 🙂

جا دستمال کاغذی | حوله ظرفشویی | کاسه سرامیکی | کاردک | قاشق چوبی سوراخ دار

من می‌دانم که بسیاری از آشپزخانه‌ها در حال ادغام یک شکاف داخلی حوله کاغذی در کابینت هستند، اما من سعی می‌کنم تا حد امکان کمتر این کار را انجام دهم، زیرا می‌ترسم در ۱۵ سال آینده به نوعی تاریخ کابینت را داشته باشیم یا بگوییم استفاده از دستمال کاغذی را متوقف می‌کنیم. در مجموع (در حالت ایده آل). اما داشتن یک رول حوله کاغذی فقط روی پیشخوان کار سختی است، بنابراین اگر یکی از اینها را ندارید، قول می‌دهم که به نظر غیرضروری است، اما فقط به همه چیز کمک می‌کند تا به هم نزدیک‌تر شوند.

دستگاه پخش صابون | سینی چوب | برس ظرف | اسفنج ها

در آخر در آشپزخانه، من یک چیز زیبا می خواستم پخش کننده صابون قابل شارژ (نمی توانم به پلاستیک ارزان نگاه کنم) و اسفنج. سر آن بطری شوینده نیز جدا می شود و در صورت نیاز قابل تعویض است.

ظروف غذاخوری و نوشیدنی ساده و بسیار بادوام

ظروف شیشه ای همچنین چیزی است که مدتی است در مورد آن صحبت کرده ام – مدرن و مستقیم، اما به اندازه کافی ضخیم هستند که هنوز هم بادوام هستند (برایان دیگر اجازه نمی دهد آن لاغرهایی را که استایلیست ها خیلی دوست دارند بخرم، زیرا آنها همیشه می شکنند و کاملاً درست می گوید ).

READ  سفری که رفتم تا در نهایت رنگ دیوار را برای اتاق نشیمن خود انتخاب کنم (و اینکه الان که تمام شده چه احساسی دارم)

ظروف شیشه ای

بشقاب های شام | صفحات جانبی | کاسه سوپ | کاسه غلات

یک بار دیگر ستایش مقرون به صرفه و دیوانه مان را می خوانم صفحات شیشه ای با ماندگاری طولانی و کاسه ها. من فقط نیاز به خرید یک مجموعه داشتم (بنابراین از هر کدام 12 عدد داریم) زیرا قبلاً 8 دستگاه داشتیم، اما اگر هنوز آن را نشنیده اید پیشنهاد من این است. این بشقاب ها بسیار مسطح، سبک و بادوام هستند، به این معنی که بچه ها می توانند به راحتی میز را بچینند، ظروف خود را بپزند، و به راحتی آنها را در ماشین ظرفشویی قرار دهند (خیلی راضی کننده است، به زودی یک قرقره در مورد آن انجام خواهم داد). در حالی که من عاشق بشقاب‌های سفالی دست‌ساز هستم، این بشقاب‌ها بیشتر شبیه «چینی‌های ظریف» امروزی هستند – برای موقعیت‌های خاص عالی است. اما برای روزمره، من فقط از اینها استفاده می کنم – کاسه های کوچک برای غلات در صبح، بشقاب های کناری برای ناهار برای آنها، و بشقاب های شام برای هر چیز دیگری. آنها نیز دارند یک کاسه بزرگ ماکارونی (نشان داده نشده است) و خواهید دید کاسه سوپ آستانه در آنجا (نه شیشه ای، چینی) و همچنین چیزی که برای همیشه داشته ایم (کاسه های سوپ باید IMHO عمیق باشند تا سوپ گرم و غلیظ بماند تا زیاد داغ نشوند).

ملزومات اتاق لاندری

قوطی شیشه ای | قوطی سفید | کاسه سرامیکی

من برای اینجا به چند چیز نیاز داشتم (بی صبرانه منتظرم تا این اتاق را به شما نشان دهم). آن لامپ قدیمی است (و سینی و گلدان قدیمی هستند)، اما هر چیز دیگری به جمع شدن این قسمت کمک می کند. قوطی بزرگ برای توپ های خشک کن ما است، قوطی کوچک برای پرز است، کاسه برای رژ لب و تعویض از جیب و سینی حصیری برای جوراب های نامتناسب PS لامپ باید برای پریزهای آمریکایی سیم کشی شود، بنابراین ما فقط سیم را قطع کردیم تا سیم پیچ بزرگی نداشته باشیم). ماشین لباسشویی و خشک کن ما دارای مواد شوینده داخلی است، btw 🙂 و نشان داده نمی شود این سبد لباسشویی جدید است که برای اتاق بچه گرفتم (هنوز نمی خواستم مقدار زیادی از گل و لای را از دست بدهم، بنابراین نمی توانستیم آن را بکشیم- ضربات پشت).

در حمام ما…

سینی | شمع | برس حمام لوفا

یکی از اولین کارهایی که در زمان نقل مکان انجام دادم، حمام کردن بود که یک سال انتظارش را می کشیدم (خانه اجاره ای ما وان قابل استفاده نداشت و من یک حمام کننده هستم). اما بدون یک سینی، من نتوانستم تنظیمات کامل خود را انجام دهم (که شامل آن شمع می شود). من حتی خریدم همان شمع که من در خانه کوه داشتم چون بوی بسیار باورنکردنی است و حس نوستالژی آن سال زندگی در آنجا را به من می دهد. آنها از نسخه بزرگتر خارج شده بودند، اما دفعه بعد می خواهم آن را بخرم، زیرا دو سال استفاده از آن 3-4 بار در هفته دوام آورد و بوی بسیار خوبی داشت.

READ  SODA تبدیل های اداری به مسکونی را با Roco در لیورپول بررسی می کند

تشک حمام | ورق حمام | سطل زباله

من برای هر سه حمام به حمام و حوله نیاز داشتم (دو تای دیگر را به زودی به شما نشان خواهم داد) و رنگ های تارگت خیلی خوب است. خریدم 10 تا از این ملحفه حمام در آن خاکستری کم رنگ چون من در حال حاضر حوله های سفید را تحریم می کنم (آیا آنها هرگز سفید می مانند؟). ما ملحفه‌های بزرگ حمام را انتخاب کردیم، اما من قصد دارم به سراغ حوله‌های کوچک‌تر برای بچه‌ها هم برگردم (ملحفه‌ها تقریباً برای بچه‌ها بزرگ هستند و فضای بیشتری را در لباس‌شویی اشغال می‌کنند). من از فرش قدیمی نزدیک روشویی استفاده می کنم اما لازم است یک تشک برای بیرون آمدن از حمام و دوست داشتن این که چگونه این آبی با کف کار می کند (و باز هم، من از خرید هر چیزی سفید عصبی هستم، به خصوص تا زمانی که ساختمان/گرد و غبار بیرون از خانه کم شود).

دکمه جین بالا | شورت راه راه

سطل زباله مربع کوچک یک سنگ مرمر مصنوعی واقعا سنگین است که عالی به نظر می رسد (و چیزی نیست که من بخواهم پول واقعی برای آن خرج کنم). و اگر به آن دستگیره‌های بزرگ روی روشویی خیره شده‌اید، بدانید که یک بار دیگر اندازه اشتباه چیزی را سفارش دادم و اینها (در حالی که فوق‌العاده زیبا هستند) برای نسخه‌های کوچک‌تر بازگردانده می‌شوند. اوف 🙂 پیراهن جین و شلوار کوتاه اتفاقاً هدف هم هستند (من یک پیراهن متوسط ​​و سایز 8 در شلوارک می پوشم تا جادار باشند).

همه چیز به هم مرتبط است این ویترین (از جمله چیزهایی که دوست دارم اما هنوز نخریدم). آن را بررسی کنید!

این پست توسط تارگت حمایت شده است اما همه حرف ها و نظرات همه مال من است🙂 #targetpartner #targetfam

*طراحی شده توسط امیلی هندرسون (من:))
**عکس ها توسط کیتلین گرین

The Essentials مورد نیاز ما در خانه مزرعه – همه از هدف (+ اعلامیه هیجان انگیز!) اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید