تحت تأثیر والدین فرانسوی و تونسی خود، همراه با سفرها و همکاری های خود، ملانی کوربه تاسیس شد Les Ateliers Courbet در سال 2013. او همچنین به عنوان مدیر گالری نیویورک عمل می کند، با تمرکز فضا بر اخلاق استادکار و به اشتراک گذاری هنری که مهارت هنری و میراث فرهنگی را در بر می گیرد. ملانی مادرش را به خاطر کمک به شکل‌گیری حساسیت هنری خود می‌داند، در حالی که الهام‌بخش گالری از پدرش است که در دهه 1970 به پیشروی جنبش‌های غذایی ارگانیک در پاریس کمک کرد.

Les Ateliers Courbet به دلیل تعهدش به میراث‌ها و تکنیک‌های صنایع دستی که در آزمون زمان ایستاده‌اند، به رسمیت شناخته شده است. امروزه، این گالری فهرست دائمی بیش از 30 آتلیه را نشان می دهد که آثارشان در هنرهای تزئینی و مبلمان است. ملانی با کلکسیونرهای خصوصی، طراحان داخلی، و موسسات عمومی همکاری می‌کند تا کارهای این تولیدکنندگان گاهی چندصد ساله و صنعتگران معاصر بین‌المللی را تقویت کرده و به اشتراک بگذارد.

زنی با پوست روشن با موهای قهوه ای بلند که پیراهنی خاکستری روشن پوشیده و به دوربین نگاه می کند

ملانی کوربه

ملانی قبل از پرش و مالکیت فضای گالری خود، در لس آنجلس کار می کرد و به مجموعه داران جوان مشاوره می داد، پروژه های طراحی را مدیریت می کرد و نمایشگاه هایی را در نیویورک و پاریس سازماندهی می کرد. او همچنین بنیاد عشق و هنر برای کودکان را پرورش داد و استودیوی طراحی درور را مدیریت کرد و ارتباطات بین‌المللی و توسعه تجارت را مدیریت کرد. همه قطعات آنجا بودند، او فقط باید آنها را کنار هم می گذاشت.

ملانی این فرصت را داشته است تا با برخی از نام‌ها و برندهای معتبر همکاری کند، از جمله LVMH، Cappellini، Christie’s، و معمار Pritzker Prize، Thom Mayne. مؤسسات عبارتند از Muséedes Arts Décoratifs در پاریس، اداره امور فرهنگی لس آنجلس، و وزارت فرهنگ در فرانسه.

READ  قدیم در استودیوی خود طراحی معماران D'Arcy Jones با جدید ملاقات می کند

این هفته ملانی کوربه به ما می پیوندد جمعه پنج!

جلد آلبوم مایلز دیوید با خواندن نوعی آبی

توسط کلمبیا رکوردز

1. سوابق

یکشنبه شب ها در خانه سفارش دادن و پخش رکورد. این آلبوم مایلز دیویس از زمانی که 17 سال پیش توسط یک دوست قدیمی که هنرمند موسیقی است و مسئول بخش بزرگی از فرهنگ موسیقی من است، به من هدیه داده شد، مورد علاقه من بوده است. مادرم هم در خانه صفحات قدیمی می نواخت.

کودکی با پوست تیره که پیراهن یقه‌دار صورتی به تن دارد در حالی که لبخند می‌زند به دوربین نگاه می‌کند و دو انگشت شست را بالا می‌دهد.

عکس: درخشش در سیرالئون

2. در سیرالئون بدرخشید

از سال 2007 به درجات مختلف با سازمان دوستم درگیر بودم در سیرالئون بدرخشید که در روستای شمال شرقی کونو، سیرالئون واقع شده است. این سازمان شامل دو مدرسه، بیش از 500 دانش آموز، سوادآموزی بزرگسالان، یک برنامه بهداشتی، و برنامه های بلند مدت وام خرد برای زنان است. ما با جامعه محلی و معلمان مدرسه خود کار می کنیم تا هم کودکان و هم والدین را برای حمایت از دسترسی آنها به آموزش، بهداشت و فرصت های کسب و کار کوچک توانمند کنیم.

من به خصوص به یک دانش آموز نوجوان به نام آمادو علاقه دارم. من شخصاً از اولین سال‌های تحصیل او در مادی لوتوس، مدرسه ابتدایی ما، تا امروز که وارد کالج در فری‌تاون می‌شود، حمایت کرده و دنبال می‌کنم. من اکیداً تجربه کامل حمایت از تحصیل یک دانش آموز در جایی در جهان را توصیه می کنم و اینکه بتوانید ببینید که چگونه حداقل مشارکت شما بر زندگی موجود دیگری تأثیر می گذارد.

زنی روشن پوست با موهای قهوه ای بلند روی نیمکت نشسته و در حال تماشای نقاشی در موزه از پشت

عکس: ملانی کوربه

3. بازدیدهای یکشنبه در موزه هنر متروپولیتن

بازدیدهای آخر هفته پاییز و زمستان از Met. من اغلب از نمایش های موقت صرف نظر می کنم و در گالری های عتیقه و استادان قدیمی قدم می زنم. نفسی از الهام و فضای مراقبه.

کفش های کتانی بلند بژ و نئون

عکس از Humanrace (Pharrell x Adidas)

4. خرید آنلاین کفش ورزشی Humanrace

کفش ورزشی جدید من Humanrace توسط فارل و آدیداس. من کمی به گذراندن زمان برای خرید در پلتفرم‌های حراج آنلاین معتاد هستم، که آخرین آن حراج Joopiter فارل است.

زن روشن پوست در حال خلبانی هلیکوپتر

عکس: ملانی کوربه

5. خلبانی هلیکوپتر

به نظر من هلیکوپترهای پرواز و خلبانی فضای مراقبه و نفس الهام‌بخش دیگری هستند.

READ  مجموعه برش چوبی به هوا + نور آزادی می دهد

آثار نمایش داده شده در Les Ateliers Courbet:

سه رگ خاکستری در اندازه های مختلف

کشتی هایی از مجموعه کارن سوامی، Les Ateliers Courbet

میز قهوه با چوب تیره مستطیلی شکل

میز نیلی Nakagawa Mokkougei با همکاری Les Ateliers Courbet و Studio OeO برای Editions Courbet ساخته شده است.

مبل سفید منحنی

مبل ماه اثر رافائل ناووت مجسمه و مبلمان را در هم آمیخته است، Les Ateliers Courbet

طراحی داخلی گالری با صندلی و تصاویر قاب شده در قفسه های شناور

همکاری Maison Intégre با طراح فرانسوی Duchaufour-Lawrance و صنعتگران برنز در بورکینافاسو هفت قطعه مجسمه با الهام از معماری بومی را ارائه می دهد.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید