[ad_1]

اگر به دنبال ایجاد تغییر در کفپوش خود هستید ، ممکن است بخواهید کف کف چوب را بخرید. کف های چوبی سخت شگفت انگیز هستند و بسیاری از مردم آنها را دوست دارند ، زیرا همه کاره هستند و تقریباً می توانند با هر دکوراسیون جفت شوند. خانه شما ممکن است به سبزی و معاصر ، خانه ای مزرعه ای یا ابتدایی یا به سبک کارخانه های صنعتی باشد ، اما کف چوب سخت با هر یک از آنها مطابقت دارد. کف های چوب سخت برای افرادی که حساسیت زیادی دارند بسیار مناسب است و به راحتی تمیز می شوند. کف چوب سخت دو نوع است: چوب سخت یا سنتی چوب سخت مهندسی شده. کدام یک برای شما مناسب است؟ در اینجا چند نکته برای انتخاب بهترین طبقه برای شما آورده شده است.

چوب سخت مهندسی شده پیش ساخته

تفاوت در چیست؟

کف های چوب سخت سنتی از یک تخته چوب جامد تشکیل شده است. تخته های چوب سخت می توانند از انواع مختلفی از چوب ساخته شوند ، اما به طور سنتی ، آنها از کاج ساخته می شوند. کف های چوب سخت مهندسی شده از ترکیبی از تخته سه لا در پایین ، چند لایه نازک از چوب سخت و یک لایه از چوب سخت در بالا ساخته شده است.

نکات مثبت و منفی

ابتدا باید به سبک زندگی خود فکر کنید. اگر سگ یا بچه دارید ، چوب سخت ممکن است بهترین راه حل برای کف پوش شما نباشد. چوب سخت سخت سنتی نیز اگر گزینه های کفپوش آشپزخانه ، حمام ، گلدان یا اتاق لباسشویی را بخواهید ایده خوبی نیست ، زیرا ممکن است همه آن اتاق ها رطوبت زیادی داشته باشند. با این حال ، چوب سخت سخت سنتی می تواند ده ها سال دوام بیاورد ، زیرا شن و ماسه کاری آن بسیار ساده است. همچنین ، چوب سخت سخت سنتی است اما ارزش خود را به زیبایی حفظ می کند.

READ  کاغذ دیواری دسکتاپ: سپتامبر 2022

چوب سخت مهندسی شده از دوام بیشتری برخوردار است و برای سگها ، بچه ها و مناطقی که ممکن است رطوبت مشکل ساز شود بسیار مناسب است. نصب آن از چوب سخت آسانتر است و هزینه کمتری نیز دارد. با این وجود ، چوب سخت مهندسی شده معمولاً نمی تواند سنباده کاری و اصلاح شود. همچنین ، چوب سخت مهندسی شده به اندازه کفپوش چوب سنتی مقاوم نیست.

اگر برای انتخاب بین چوب سخت و مهندسی سخت نیاز به کمک دارید ، ما می توانیم به شما کمک کنیم. هنگامی که آماده خرید کف چوب سخت هستید ، امیدواریم با ما تماس بگیرید 800-689-9006 یا می توانید برای ما از طریق ایمیل ارسال کنید sales@flooring.org.

دیدگاهتان را بنویسید