طراح ایتالیایی جودی دل بیانکو یادآور دورانی است که رگبار دائمی حواس‌پرتی‌هایی که توسط اعلان‌ها، متن‌ها و ایمیل‌ها ارائه می‌شد، هنوز زندگی روزمره ما را برای همیشه تغییر نمی‌داد – زمانی که دستگاه‌های آنالوگ مانند ماشین تحریر اجازه می‌دادند که بیان و بهره‌وری منحصر به فرد متمرکز شود. اوه چه روزگاری بود! این خاطره از دوران پیش از کامپیوتر است که الهام بخش مفهوم دستگاه ورودی جوهر الکترونیکی او شده است. فلوو.

رندرهای سه بعدی Flowo در رنگ های مختلف، از جمله پوشش قرمز، زرد سفید و سبز.

Flowo (مخفف Flow Word) ممکن است برای نسلی که هرگز لذت نشستن پشت یک ماشین تحریر مکانیکی واقعی (یا حداقل جانشین شبه دیجیتال آن، واژه‌پرداز) را نداشته‌اند، غریب به نظر برسد. طراحی شباهت قابل توجهی به a دارد صفحه کلید بی سیم لاجیتک با یک صفحه نمایش جوهر الکترونیکی غلتکی شکل وصل شده، یک صفحه استوانه ای شکل که عمل تایپ کردن روی کاغذ را مانند گذشته تقلید می کند.

تصور یک ماشین تحریر مدرسه قدیمی بیشتر با گنجاندن دو دکمه کناری فیزیکی بیان می‌شود، کنترل سمت چپ برای پیمایش گزینه‌های منوی Flowo استفاده می‌شود و سمت راست به کاربر اجازه می‌دهد تا از خط به خط در سراسر سند حرکت کند، گویی در حال مشاهده یک صفحه تایپ است. کاغذ.

ماشین‌های تایپ هرگز به صفحه کلید با نور پس‌زمینه نیاز نداشتند، اما طراحی Flowo شامل صفحه‌کلیدی برای تایپ آخر شب و دقت تایپ بهبود یافته است.

البته، این یک دستگاه دیجیتالی است که برای استفاده در سال 2022 و بعد از آن تصور می شود، این مفهوم با گنجاندن یک کارت خوان SD و پورت USB-C برای به روز رسانی سیستم عامل و برای آپلود یا دانلود مستقیم تصور می شود. دل بیانکو همچنین شامل اتصال Wi-Fi را تصور می کند تا تایپیست ها بتوانند اسناد نهایی را به راحتی به ابر ارسال کنند.

READ  Commoncraft از "زیبایی در نقص" برای کافه نیویورک استفاده می کند

فقط امیدواریم که اگر Flowo از قلمرو مفهومی به یک ابزار بهره‌وری واقعی برسد، مجهز به گزینه‌ای برای شبیه‌سازی صداهای متمایز سرتایپ‌هایی است که به نوار جوهر برخورد می‌کنند. براستی صفحه کلید مکانیکی گزینه استفاده از Whiteout دارای بلوتوث را برای “پاک کردن” اشتباهات در نظر بگیرید و ما را علاقه مند بدانید.

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده‌روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده‌ای، مجموعه‌ای از ماجراجویی‌ها و تفکرات او را می‌توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید