هی دوستان! از زمانی که من برای اولین بار روی معضل اتاق ناهارخوری شروع به کار کردم، خیلی وقت است. خیلی وقت است که در واقع فکر کردم با به اشتراک گذاشتن عذاب طراحی خود در اینجا شروع کنم تا بتوانید به تمام مشکلات من در این فضا پی ببرید. اگر حافظه خوبی دارید، به یاد دارید که اتاق غذاخوری ما یک مفهوم باز و یک فضای عبوری از اتاق نشیمن (که مشکلات خاص خودش را داشت که امیلی به من کمک کرد حلش کنم، متشکرم Em!) به آشپزخانه است. در اینجا پلان طبقه وجود دارد تا بتوانید فضا را تجسم کنید:

همانطور که می بینید ما در اینجا فضای زیادی برای کار نداریم و فقط دو دیوار در دو طرف داریم. روی دیوار با پنجره، پنجره‌های پیانو نصب شده است، نه به این دلیل که ما یک پیانوی عمودی داریم، بلکه به این دلیل که در شهر زندگی می‌کنیم و خانه‌ها به اندازه یک بازو قرار دارند. به من اعتماد کنید، ما همسایه هایمان را دوست داریم. این پست را به خاطر دارید؟ اما … ما همچنین نمی خواهیم از طریق پنجره های خود به پنجره های آنها خیره شویم، آیا من را احساس می کنید؟ بی دست و پا – به شکلی نامناسب.

گاهی اوقات پروژه ها، هر چند با هدف خوب، یک اثر گلوله برفی ایجاد می کنند که شاید شما یا من آن را پیش بینی نکرده بودیم. این اتفاقی است که برای ما در اتاق ناهارخوری مان افتاد. من طراحی اصلی اتاق غذاخوری مان را دوست داشتم و به خصوص کابینت گوشه عتیقه مان را دوست داشتم (هههم، منظورم این است که وقتی حرکت می کردیم آن چیز را با خود از خانه ای به خانه دیگر می بردم)، و همچنین واقعاً میز را دوست داشتم (هنوز هم، جابجا شده است. به زیرزمین به عنوان سطح کار من). اما وقتی اتاق نشیمن را مجدداً طراحی کردم، از شکل گرفتن آن و نحوه شروع به ایجاد حس و حال و حس ارگانیک آن خوشمان آمد. عالی است، با این تفاوت که اتاق غذاخوری ما همان حس را نداشت.

اتاق نشیمن اکنون:

دیوارکوب | بوفه | میز کنده (مشابه) | صندلی بازو | قالیچه | میز قهوه | سینی گرد سرامیکی (بزرگ) | کاسه مدرن

اتاق غذاخوری قبل:

هر دو بسیار زیبا هستند و ما را بسیار احساس می کنند، اما آنها با هم جریان نداشتند و مکمل یکدیگر نیستند، به خصوص وقتی که فقط دو فوت از یکدیگر فاصله دارند و در یک مسیر بصری قرار دارند.

در زمینه این پروژه، همه اینها در طول همه‌گیری آغاز شد و درست زمانی که جهان شروع به باز شدن کرد. بنابراین، اگر می‌خواهیم به بازسازی اتاق ناهارخوری بپردازیم، برخی از موارد ضروری من عبارتند از:

  • زیبایی شناسی دنج
  • منسجم با اتاق نشیمن
  • متفکرانه سرپرستی شده است
  • سفارشی
  • با نیت طراحی شده است
  • عملکرد و جریان

قبل از اینکه به افشاگری بپردازیم، باید چیزهای زیادی بدانید (و منظور من است زیاد ) برنامه ریزی وارد این فضا شد – با در نظر گرفتن اینکه ما یک تغییر ساختاری ایجاد نکردیم. در واقع، تعداد زیادی از خوانندگان و دوستان اینستاگرامی بودند که پیشنهاد نشستن ضیافت زیر پنجره‌های پیانو را دادند. (من همیشه گوش می دهم، مردم!). متأسفانه، این بدان معناست که من کابینه گوشه ای را که به مدت 15 سال در آن نگه داشته بودم، از دست خواهم داد، اما پس از بحث های فراوان، زمان آن رسیده بود که او را رها کنم. این بار او به جای بازنشستگی او در انبار ما، زندگی جدیدی با خانواده جدیدی پیدا کرد که به دنبال قطعه ای مانند او بودند تا فضای خود را تکمیل کنند.

READ  چگونه درهای قدیمی خود را بازسازی می کنیم + برخی از درهای ویژه نجات یافته را پر می کنیم

بنابراین حالا که ایده یک ضیافت در ذهنم سنگینی کرده بود و از آنجایی که هنوز در غم از دست دادن جدایی از کابینت گوشه محبوبم بودم، می دانستم که چیزی به همان اندازه خاص باید جایگزین او شود. بنابراین من شروع به ترسیم ایده هایم در مورد نیمکت نشینی کردم و به این موضوع رسیدم:

تلاش نه چندان سه بعدی من در طراحی را قضاوت نکنید. بله، این چیزی است که من به دوستانم تحویل دادم کابینت سنتی. اندرو و لیز هر دو بیرون آمدند تا اندازه گیری کنند (چون شما نمی توانید حرف من را در مورد اندازه گیری ها بپذیرید) و در طول پروژه صحبت کردند. آنها واقعاً گوش کردند و ما بلافاصله شیمی بسیار خوبی داشتیم. اگر تا به حال یک قطعه سفارشی را سفارش می دهید، فقط توجه داشته باشید که 1) گران است (و به درستی چنین است) و 2) شما واقعاً باید یک برنامه ارتباطی خوب و رابطه با شریک تجاری خود داشته باشید تا طرحی مانند این بتواند در واقع تحویل داده شود.

مگان را درج کنید (نه شما نریان) – که خراش مرغ من را گرفت و آن را به یک رندر واقعی ساختنی تبدیل کرد.

سپس جادو اتفاق افتاد:

من فقط باید بیش از حد به اشتراک بگذارم زیرا میزان کار و توجه به جزئیات که در واقع در یک قطعه سفارشی انجام می شود قابل توجه است و کابینت سنتی تیم لایق گل های خود است.

بالاخره روز نصب شد!

تستر تضمین کیفیت داخلی ما (آکا شوهر من) آن را به طور کامل آزمایش کرد. و آنقدر خوب بود که می توانستم اینجا توقف کنم.

جدول (مشابه) | صندلی | گلدان (مشابه) | شمع

با این حال، در حالی که تمام کارهای سخت و بلند کردن وسایل سنگین در حال انجام بود، من به معنای واقعی کلمه با آنها جلساتی برگزار می کردم گوشه های کالیکو مشارکت در فاز دوم نیمکت – اثاثه یا لوازم داخلی. سپس برای تکمیل نیمکت روی این پارچه ها فرود آمدیم:

پارچه راه راه Calico Corners | پارچه مخمل سبز کالیکو کرنرز

تیم Calico Corners برای اندازه‌گیری نیمکت به صورت شخصی متوقف شد و به اتاق کار رفتند تا مکمل کاملی برای نیمکت بلوط سفید ایجاد کنند و در عین حال زیبایی‌شناسی ارگانیک من را رعایت کنند.

من در حال حاضر با Calico Corners روی 4 پروژه کار کرده ام و هر بار، آنها فراتر از انتظارات من هستند.

آیا می دانستید که مخمل یک پارچه عملکرد فوق العاده است؟ تمیز کردن و از بین بردن موهای حیوانات خانگی بسیار آسان است. من شما را می بینم رمی و مستر! همچنین، این کشوهایی که به آرامی بسته می شوند، بسیار کره ای هستند.

READ  ظاهر آرایش "طبیعی پیشرفته" Em به گفته آرایشگرش (با محصولات دقیق)

واضح است که با تمام این نیمکت می توانید ببینید که چقدر روی ماه هستم. میز و صندلی واقعاً به گرما و راحتی کمک کردند و همچنین پاهای روی این میز بسیار جذاب هستند.

حالا خیلی وقت است که می گذرد، بنابراین من بسیار هیجان زده هستم که افشاگری را به اشتراک بگذارم!

پارچه راه راه Calico Corners | کالیکو کرنرز سبز مخملی | میز غذاخوری (مشابه) | صندلی | لوستر | مدفوع پیشخوان

از آنجایی که ما اینجا گلوله برفی کرده ایم، من یک تعویض بسیار ساده انجام دادم روشنایی و مدفوع در آشپزخانه نیز جریان اتاق ناهار خوری را کمی بیشتر به آشپزخانه منتقل کنیم، زیرا ما آماده نیستیم که به بازسازی آشپزخانه نگاه کنیم.

چراغ های آویز | مدفوع شمارنده | کاسه میوه سفید

و اکنون که بزرگتر شده ایم، من بسیار از یک چهارپایه با پشت و اینها بسیار راحت هستند در حالی که کمی بیشتر از پیشینیان خود در مقابل کابینت تمام سفید متضاد هستند.

کابینت | صندلی راحتی

می‌دانم که قبلاً در ساختن این پست نگاهی از آنها به اشتراک گذاشته‌ام، اما باید دوباره به اشتراک بگذارم که چگونه این کابینت‌ها این فضا را متعادل می‌کنند و در عین حال فضای ذخیره‌سازی و نمایش بسیار مورد نیاز را نیز فراهم می‌کنند، زیرا به‌عنوان یک استایلیست خوب …. فقط بگوییم من خیلی چیزا دارم 🙂

از نظر بصری، وزن کابینت ها به خوبی با دیوار مجاور جایی که نیمکت و پنجره ها قرار دارند، کار می کند. این یک اتاق باریک است، بنابراین جابجایی صندلی به دیوار پنجره واقعا به تعریف مسیر پیاده روی کمک کرد. آن پاهای میز جذابی را که می گویم را ببینید؟ همچنین، چشمان شما دیوانه نمی شوند، میز یک شکل کمی نامنظم دارد که باعث شد من بیشتر به او بیفتم. متشکرم، خانه مد بالا.

و با اینکه کاش حرکت می کردم این صندلی برای عکاسی، واقعاً اینقدر زیبا و راحت است.

بازگشت به آن کابینت های زیبا که بسیاری از افراد در اینستاگرام از آن غمگین شدند.

من سوالات زیادی در مورد نحوه استایل کردن آنها دارم اما واقعاً آنها را با قطعاتی که دوست دارم پر کردم و از آنجایی که من یک دوستدار پالت رنگی بسیار خاکی هستم، خوب، همه اینها به خودی خود مشبک می شوند. مطمئناً، من با ارتفاع و چیدمان بازی می‌کنم، اما با داشتن این تعداد قفسه و درهای شیشه‌ای، حفظ یک خانواده رنگی خاموش، زندگی را آسان‌تر می‌کند. با بافت، شیشه، سفال، چوب، و غیره بازی کنید. اگر این برای شما مانند من صحبت می کند، من نیز به دلیل شکل های ارگانیک و بی نظمی شان به سمت اقلام دست ساز صنعتگران گرایش پیدا می کنم. بیشتر موارد در اینجا صرفه جویی شده اند و اگر صرفه جویی را انتخاب می کنید، صبر و پشتکار بهترین دوستان شما هستند زیرا زمان می برد. اما هر کسی می تواند این کار را انجام دهد، بنابراین ناامید نشوید. اگر این جایی است که در خانه خود دچار فلج طراحی می‌شوید، می‌توانید با ذخیره عکس‌های الهام‌بخش مجلات (بله، من هنوز این کار را انجام می‌دهم) یا البته از Pinterest، آنچه را که دوست دارید محدود کنید. حالا فقط به عکس هایی که ذخیره می کنید توجه کنید. چیزی در مورد آن تصاویر حتی اگر با دید دقیق شما مطابقت نداشته باشد، توجه شما را جلب کرد. تصویر را مطالعه کنید تا متوجه شوید که چشم شما به چه چیزی کشیده شده است. رنگ؟ سایه زدن؟ بافت ها؟ آیا این جرقه احساسی را ایجاد می کند که دوست دارید آن را احساس کنید؟ شکل یا شبح یک شی نیز می تواند برای چشم جذاب باشد.

READ  استودیو طعم از هنر برشته شدن قهوه با کافه پاگا قدردانی می کند

نکته آرایشگر: ارتفاع و مقیاس را به گونه ای تغییر دهید که چشم شما برای دیدن همه چیز به اطراف می رقصد اما فضای تنفس بصری کافی برای استراحت چشمان شما باقی می ماند. AKA – همه چیزها را فقط به این دلیل که از نظر بدنی مناسب هستند در یک کابینت قرار ندهید.

بشقاب های شام (مشابه) | کاسه پاستا (مشابه) | لیوان های سرامیکی (مشابه)

مانند هر چیز دیگری، طراحی ظاهری نیاز به تمرین دارد و همه از طریق معضلات طراحی و فلج کار می کنند.

یکی از نکاتی که با پلان های مفهومی باز یاد گرفتم این است که آنها را به گونه ای طراحی کنم که همه فضاها احساس کنند در یک رابطه هستند حتی اگر برخی ممکن است شخصیت های متفاوتی داشته باشند. شما می توانید از طریق رنگ، بافت، الگوبرداری و غیره به این هدف برسید. نه. اما در نهایت به نظر شما درست است. فکر می کنم اکنون با اتاق نشیمن انسجام دارد و این یکی از اهداف نهایی من بود. من دوست دارم که این دو فضا با هم مطابقت ندارند، اما مکمل یکدیگر هستند و داستان یکسانی را روایت می کنند. متوجه شدم، پلان های طبقه باز مفهومی سخت هستند! اما، این بدان معنا نیست که آنها غیرممکن هستند و اگر من بتوانم بدون ایجاد تغییرات ساختاری این کار را انجام دهم، هر کس دیگری نیز می تواند. بزرگترین درسی که در طراحی اتاق ناهارخوری مان آموختم؟ با نیت و هدف طراحی کنید و سوالات سختی مانند سرمایه گذاری در مقابل هزینه را از خود بپرسید. آیا واقعاً آن را دوست دارید یا می توانید صبر کنید تا آن قطعه قدیمی و عتیقه عالی را پیدا کنید؟ به طور خلاصه، اتخاذ یک رویکرد طراحی مقیاس پذیر واقعاً به من این امکان را داد که خانه خود را به طور متفکرانه اداره کنم.

*طراحی شده توسط لی جانسون
**عکس ها توسط Sage E Imagery

The post مفهوم باز Lea’s Pass-Through Dining Room Agony – حل شد! اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید