به عنوان مدیر معماری داخلی در Fogarty Finger و رئیس دفتر این شرکت در آتلانتا، کندیس ریمز محیط هایی را برای مشتریان از جمله نایک، گروه راکفلر و اسلاتر هوسپیتالیتی طراحی کرده است. در این هفته میلک شیک، با او در مورد اینکه چگونه کار خود را ایجاد می کند صحبت کردیم: چگونه اطمینان می دهد که دنیای طراحی او به جای کوچک شدن با زمان گسترش می یابد – با استفاده مجدد از ایده ها، شیوه ها و نقوش آشنا – و چگونه زمان او در استودیوی روستایی تحسین شده Auburn به او اولویت داده است. ایجاد روابط با اعضای جوامعی که زندگی خود را با ساختمان های او به اشتراک می گذارند.

من می‌توانم بگویم استودیو روستایی به من القا کرد که به‌عنوان طراح، ما مسئولیت داریم که جوامع خود را بهتر کنیم – احساس مسئولیت شخصی، نه تنها در قبال فضاها و ساختمان‌هایی که طراحی می‌کنیم، بلکه نحوه تجربه مردم و چگونگی آنها. ریمز می‌گوید که درون فضاهایمان احساس کنیم. استودیوی روستایی، که در سال 1993 تأسیس شد، برای بازجویی از روابط بین معماران و طراحان و کسانی که در ساختمان‌هایشان زندگی می‌کنند، به ویژه با توجه به موقعیت آن در شهرستان هال، آلاباما، جایی که بسیاری از ساکنان آن در فقر زندگی می‌کنند، در نظر گرفته شد. سعی می‌کنم نقل قولی از ساموئل موکبی، موسس استودیو روستایی را به خاطر بسپارم که می‌گوید معماری باید فراتر از معماری باشد. و من فکر می‌کنم با حمل این روحیه در تمام کارهایمان، واقعاً می‌توانیم به بهبود عملکرد طراحی خود هر روز ادامه دهیم.»

عکس داخلی بلند از فضای لابی با قسمت های مختلف نشستن

512 West 22nd Street \ عکس: Connie Zhou

در جای دیگری از این میلک شیک، کندیس به اشتراک می گذارد که چگونه کار طراحی خود را تازه نگه می دارد: سفر. او می‌گوید: «سفر واقعاً می‌تواند در طراحی شما بسیار تأثیرگذار باشد – واقعاً می‌تواند جهان بینی شما را گسترش دهد. من که به تازگی از ژاپن برگشتم، می بینم که چگونه برخی از آن تجربیات بر طراحی من تأثیر می گذارد، چه طراحی نور، چه شفافیت در معماری یا ارتباط با طبیعت. هر وقت در سفر هستم. من متوجه می‌شوم که هنرمندان همیشه با نبض محلی و داستان‌هایی که یک مکان می‌تواند بازگو کند، هماهنگ هستند – فکر می‌کنم اغلب از داستان‌هایی که در آن گالری‌های محلی یافت می‌شوند، الهام می‌گیرم.

عکس داخلی از فضای نشیمن مدرن با مبلمان تیره و رنگارنگ

1700 Broadway Club \ عکس: Connie Zhou

عکس داخلی اتاق باشگاه مدرن با مبل های فیروزه ای

گروه راکفلر \ عکس: Connie Zhou

عکس داخلی از فضای نشیمن لابی مدرن

The Dime \ عکس: Alexander Severin

برای اطلاعات بیشتر از Candace، هماهنگ کنید!

READ  رستوران Bar Kar توسط Spacemen مانند "پا گذاشتن در یک گلدان غول پیکر" است.

دایانا اوستروم که برای کاغذ دیواری، طراحی داخلی، ID، وال استریت ژورنال و سایر رسانه ها نوشته است، همچنین نویسنده کتاب است. جاهای خیلی دور، یک خبرنامه در مورد سفر.

Milkshake، اولین سریال معمولی DMTV (Design Milk TV)، قالب مصاحبه سنتی را با درخواست از طراحان، خلاقان، مربیان و متخصصان صنعت به طور تصادفی از کاسه یا ظرف مورد علاقه خود انتخاب می کند. در طول بحث های صریح آنها، شما نه تنها نگاهی به مجموعه لوازم خانگی شخصی آنها خواهید داشت، بلکه بینش ارزشمندی در مورد کار، زندگی و علایق آنها نیز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید