خانه مد Bottega Veneta یک بوتیک طراحی شده توسط مدیر خلاق خود Matthieu Blazy را در داخل پاساژ خرید Galleria Vittorio Emanuele II در میلان افتتاح کرده است.

بوتگا ونتافروشگاه دو طبقه با سه ماده اصلی متمایز می شود: شیشه، گردوی ایتالیایی و سنگ مرمر سبز Verde Saint Denis.

پلکان مارپیچ گردو که از کف مرمر سبز بالا می رودپلکان مارپیچ گردو که از کف مرمر سبز بالا می رود
یک پلکان مارپیچ به خریداران در فروشگاه Bottega Veneta در میلان خوش آمد می گوید

این تریفکتا در شبکه‌های سختگیرانه برای تداعی مدرنیسم ایتالیایی و ارائه یک اصل سازماندهی در اتاق‌های مختلف استفاده می‌شود.

بلازی گفت: «تجارب مختلفی از فضا در فروشگاه وجود دارد. می‌خواستم ایده یک فضای داخلی داخلی را با اشاره به معماری مدرنیستی ایتالیایی بیان کنم که با زیبایی‌شناسی یک سفینه فضایی در تضاد است و صمیمیت و تخیل لباس پوشیدن را به تصویر بکشم.

فروشگاه مد با دیوارها و سقف بلوک شیشه ای و کفپوش مرمر سبزفروشگاه مد با دیوارها و سقف بلوک شیشه ای و کفپوش مرمر سبز
برای سازماندهی مواد در سراسر فروشگاه از توری استفاده می شود

از گالری، خریداران با یک راه پله مارپیچی دراماتیک که تماماً از گردوی ایتالیایی ساخته شده است، استقبال می‌کنند – ماده‌ای که در کل فضای داخلی به عنوان تابلو، قفسه‌بندی مدولار و مبلمان استفاده می‌شود.

سنگ مرمر سبز به صورت مربع در سرتاسر طبقات چیده می شود که با نوارهای گردو از هم جدا شده و گهگاه با تکه های بزرگتر فرش پشمی سبز تیره عوض می شود.

اتاقی با مربع های بلوک شیشه ای در سراسر دیوارها و سقفاتاقی با مربع های بلوک شیشه ای در سراسر دیوارها و سقف
بلوک های شیشه ای در دیوارها و سقف ها یکپارچه شده اند

بلوک‌های شیشه‌ای مربعی به طور مشابه به صورت شبکه‌هایی در سراسر دیوارها و سقف‌ها چیده شده‌اند که از پشت روشن می‌شوند تا درخشش گرم و نرمی را در سراسر فروشگاه ایجاد کنند.

صندلی‌ها و نیمکت‌های چرمی سبز با میزها و چهارپایه‌های چوبی گرد سفارشی همراه هستند تا فضای استراحت را تشکیل دهند.

بوتگا ونتا گفت: «در سرتاسر فضا، بافت‌های نرم در صندلی‌های چرمی و فرش‌های پشمی یافت می‌شوند، در حالی که واحدهای قفسه‌بندی مدولار حس کشف و بازی را ایجاد می‌کنند».

READ  به روز رسانی خانه مزرعه: در مورد نقاشی شومینه ما (دوباره)
اتاق تناسب اندود شده از چوب گردو با طاقچه چرمی سبز و فرش پشمیاتاق تناسب اندود شده از چوب گردو با طاقچه چرمی سبز و فرش پشمی
اتاق های یراق آلات دارای طاقچه های چرمی است که مکانی برای نشستن فراهم می کند

اتاق‌های تزیین کاملاً با اندود گردویی پوشانده شده‌اند، به‌جز طاقچه‌های چرمی که صندلی کوچکی دارند، آینه‌های غول‌پیکر با نور داخلی و فرش سبزتر.

عناصر فلزی صیقلی مجسمه‌ای، کشش در و قلاب لباس را تشکیل می‌دهند، سطوح صاف آن‌ها در تضاد با گلدان‌های طلایی بافت‌دارتر و دستگیره‌های ورودی است.

در سطح بالایی، فرورفتگی‌هایی که توسط پنجره‌های قوسی شکل Galleria ایجاد شده‌اند، گوشه‌هایی را برای نشستن و گیاهان به‌عنوان مکان‌هایی برای تماشای فضای باز بسیار تزئینی فراهم می‌کنند.

گالری نئوکلاسیک ویتوریو امانوئل II که در سال 1861 توسط معمار جوزپه منگونی طراحی شد، یکی از مطلوب ترین مقاصد خرید میلان است.

نمای نزدیک مجسمه های فلزی صیقلی که کششی در را تشکیل می دهدنمای نزدیک مجسمه های فلزی صیقلی که کششی در را تشکیل می دهد
مجسمه‌های فلزی صیقلی، درب و قلاب‌های لباس را در اتاق‌های اتصال تشکیل می‌دهند

طاق‌دار دو طبقه چهار طبقه در مرکز شهر و نزدیک به مکان‌های دیدنی دیگری مانند Duomo و Teatro alla Scala واقع شده است.

فروشگاه جدید Bottega جدیدترین فروشگاهی است که تحت مدیریت Blazy از زمانی که او در سال 2021 سلطنت این برند لوکس را به دست گرفت، به دنبال مکان‌هایی در خیابان اسلون لندن و خیابان مونتن در پاریس.

نمای بیرونی فروشگاه Bottega Veneta در Galleria Vittorio Emanuele II میلان نمای بیرونی فروشگاه Bottega Veneta در Galleria Vittorio Emanuele II میلان
فروشگاه جدید در پاساژ تاریخی Galleria Vittorio Emanuele II واقع شده است

برای نمایش باند بهار تابستان 2023 این برند، Bottega Veneta با طراح ایتالیایی Gaetano Pesce همکاری کرد که یک کف پوش رنگارنگ با رزین و 400 صندلی سفارشی از پنبه و رزین را برای این مجموعه در نظر گرفت.

پسچه بعداً اقدام به ساخت یک جفت کیف دستی برای این برند کرد که برای نشان دادن مناظر مختلف بوکولیک طراحی شده بودند.

عکاسی توسط Bottega Veneta انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید