سنگی که در این محل کاوش شده است برای ساخت این هتل سلامتی برای ورزشکاران در جزیره میکونوس یونان مورد استفاده قرار گرفته است که توسط معماران Kyriakos Tsolakis معمار لندن و قبرس طراحی شده است.


این مکان عقب نشینی که در قلب جزیره قرار دارد ، دارای 12 سوئیت و دو استخر عمومی و همچنین سالن های ورزشی سرپوشیده و روباز است که همگی برای کمک به ورزش ورزشکاران حرفه ای در طول فصل و تعطیلات طراحی شده اند.

ورودی هتل Mykonos Wellness Resort با یک دیوار سفید کاری شده و یک دیوار سنگی که با تپه ترکیب می شود
اقامتگاه سلامتی Mykonos از سنگهای حفاری شده در محل (بالا و بالا) ساخته شده است

“سایت فوق العاده است” معماران Kyriakos Tsolakis النا تسولاکیس ، بنیانگذار ، به دزین گفت.

“شما می توانید باد را در این دره بشنوید و تقریباً هیچ چیز دیگری را نمی شنوید. مشتری می خواست ضمن استفاده از مواد با کیفیت خوب ، حس این مکان و رنگ های سایت را جلب کند.”

استخری با کاشی های فیروزه ای جلوی ساختمان سفید کاری شده توسط معماران Kyriakos Tsolakis
تراس بالای تفرجگاه دارای دیوارهای سنتی سفید رنگ است

این مکان عقب نشینی در چهار سطح و در دامنه ای آرام و رو به جنوب واقع شده است و در منطقه حفاظت شده ای قرار دارد که منظره ای رو به دریا دارد. یک آبراه در امتداد یک طرف سایت قرار دارد در حالی که کلبه چوپان قدیمی و علف های بلند اطراف این ملک را احاطه کرده است.

سه سطح پایینی این تفرجگاه دارای تراس است و در دامنه تپه تعبیه شده است و دیوارهای آن از سنگهایی تشکیل شده است که در حفاری های زیرزمین پیدا شده است. اینها با استفاده از یک تکنیک محجوب مونتاژ شده اند که میزان ملات مورد نظر را از بیرون کاهش می دهد.

READ  طرح طراحی حمام مشترک کودکان ما - مرز کاشی؟ کمد به عنوان غرور؟ و شاید فضای ذخیره‌سازی کافی نباشد…
در دوچرخه های ورزشی کنار استخر ، از طاق سنگی در Mykonos Wellness Resort دیدن کنید
استخرهای آب درمانی و سالن های ورزشی سرپوشیده و سرپوشیده به ورزشکاران کمک می کند تا در فصل خارج از فصل توان خود را بازسازی کنند

در همین حال ، تراس بالای مجتمع دارای دیوارهای سفید رنگی است که جزایر یونان به آن شهرت دارند.

هدف استودیو ایجاد ساختمانی بود که بتواند در شرایط طبیعی و بومی خود ترکیب شود در حالی که در برابر عناصر مقاومت می کند.

تختخواب روی سکوهای چوبی گرد کنار استخر با کاشی فیروزه ای در هتل توسط معماران Kyriakos Tsolakis
تخت خواب ها روی سکوهای چوبی گرد کنار استخر نشسته اند

النا تسولاکیس ، که استودیو را در کنار خواهران و برادرانش نیکودموس و کاساندرا تسلاکیس تأسیس کرد ، توضیح داد: “به دلیل سرعت زیاد باد و میزان نمک موجود در هوا ، مشتری می خواست تا آنجا که ممکن است تعمیر و نگهداری را به حداقل برساند.”

“بنابراین ما مطمئن شدیم که مصالح مشخص شده طولانی مدت و مقاوم در برابر زمستان های سخت است.”

هشت مورد از 12 سوئیت هتل در طبقه همکف و اول قرار دارد که هر کدام دارای یک باغ خصوصی و استخر سنگ فیروزه ای هستند. چهار اتاق خواب باقیمانده در سطوح بالایی دارای بالکن هایی با چشم انداز وسیع است که دو اتاق آنها مجهز به جکوزی هستند.

برای تقویت ارتباط بیشتر با چشم انداز ، استودیو از مواد طبیعی مانند تراورتن ، تخته سنگ ، سنگ فرش ، چوب ایروکو و برنز در فضای داخلی استفاده کرد ، در حالی که سقف پذیرایی و سالن پذیرایی از لایه های بید طبیعی پوست کنده شده است.

صندلی چوبی جلوی دیوار سنگی Mykonos Wellness Resort
معماران Kyriakos Tsolakis از مواد طبیعی مانند چوب برای ایجاد محیط آرامش بخش استفاده کردند

النا تسولاکیس توضیح داد: “موادی که انتخاب کردیم حس زمینه ای را ایجاد می کند.” “هیچ چیز برای جلب توجه فریاد نمی زند. انگار همه چیز خیلی بیشتر از گذشته اینجا بوده است ، اما با همه راحتی که بازدیدکنندگان انتظارش را داشته اند.”

READ  مدل مسکن اضطراری که برای نیازهای ضروری انسان طراحی شده است

“این مواد طبیعی تکمیل کننده جنب و جوش استخرهای فیروزه ای سنگ بالی است تا پالت غنی از بافت و تن را در دره ای از تخته سنگها و تپه های موج دار ایجاد کند.”

اتاق خواب چوبی با کمد لباس داخلی در Mykonos Wellness Resort
چوب همچنین در اتاق های مهمان در کنار پیشخوان های سنگ تراورتن قرار دارد

امکانات توانبخشی شامل پیشرفته ترین تجهیزات بدنسازی در هر دو سالن بدنسازی داخلی و خارجی و همچنین استخرهای آب درمانی و وان های آب گرم برای ماساژهای آبی است که شامل استفاده از جت های آب تحت فشار برای تسکین درد ماهیچه ها می شود.

پروژه های دیگر این شرکت تحت مدیریت خانواده شامل یک مرکز تحقیقاتی نجومی است که در بالای کوه قبرس قرار گرفته است. این رصدخانه که از آوریل در حال ساخت است و قرار است تا پاییز 2022 تکمیل شود ، اطلاعاتی درباره پدیده های آسمانی در اختیار ناسا قرار می دهد.

عکاسی توسط آندریاس استفاده می شود و معماران Kyriakos Tsolakisبه

دیدگاهتان را بنویسید