استودیوی معماری لندن ، آدام ریچاردز آرچیتکتز قایقی را طراحی کرده است که توسط معمار جیمز استرلینگ از کتابفروشی ونیز برای یک رستوران شناور متمرکز بر پنیر در لندن طراحی شده است.


باربری که به طور دائم در پدینگتون لنگر می انداخت ، توسط بریتانیا لند به عنوان محلی برای ساخت و ساز ساخته شد نوار پنیر رستوران

رستوران Cheese Bar در لندن افتتاح شد
برترین ها: رستوران شناور Cheese Bar در پدینگتون لنگر انداخته است. در بالا: این طرح توسط یک کتابفروشی طراحی شده توسط جیمز استرلینگ اطلاع داده شد

Cheese Barge توسط معماران آدام ریچاردز پس از مسابقه توسط توسعه دهنده برگزار شد.

طراحی آن نشانه هایی از میراث محلی منطقه ، اطراف قایق های کانال سنتی است و مستقیماً توسط قایق جیمز استرلینگ اطلاع داده شد غرفه کتابفروشی را انتخاب کنید در ونیز

فضای داخلی توسط عابران دیده می شود
یک گاو کوهی آلومینیومی سبز در اطراف بارج پیچیده است

آدام ریچاردز به دزین گفت: “در طراحی یک قایق چیزی واقعاً خوب وجود داشت که بر اساس ساختمانی بنا شده بود.

“کشتی در حالی که از میراث طراحی قایق های باریک و تاریخ اجتماعی محلی بهره می برد ، یک محیط جشن و پیچیده را ایجاد می کند.”

پنجره ها در اطراف ناهار خوری در بار پنیر قرار می گیرند
مرجع سقف رستوران برزنت است

این رستوران در یک قایق به طول 20 متر ساخته شده است و بالای آن یک عرشه بام دارد.

در پشت رستوران سازه ای شبیه بویه قرار دارد که آشپزخانه را در خود جای داده است و با یک پل خارجی به رستوران متصل می شود.

نمای بیرونی بارج با سقف پوشانده شده آلومینیوم پوشیده شده آن در اطراف قایق مشخص می شود ، و به پوشش های برزنتی آبی اشاره می کند که به طور معمول برای پنهان کردن کالا در قایق های کانال کار می شوند.

READ  راهنمای Dezeen برای چیدمان آشپزخانه

تراس سقف آن درون یک نرده استیل قرار دارد که در بخشی از سقف حفره ای نصب شده است. در صورت لزوم می توان این عنصر را نصب کرد و به قایق اجازه عبور از زیر پل ها و تونل ها را داد.

بارج پنیر دارای یک جلو گرد است
فضای سقفی آن روی تراس است

ریچاردز توضیح داد: “ما به قایق های كانالی علاقه مند بودیم كه به طور معمول قایق های باز بودند كه برای محافظت از آنچه در آنجاست از برزنت استفاده می كردند.” “گاو سبز رسمیت بخشیدن برزنت است.”

“یک زیگزاگ در اطراف سقف می چرخد ​​، که بخشی از آن از ساختمانی ساخته شده توسط اتو واگنر در کانال دانوب ساخته شده است که از زینت استفاده می کرد تا از عملکرد ساختمان صحبت کند. این یک نشانه بصری است که با امواج آب انجام می شود.”

رستوران Cheese Bar منظره ای به کانال دارد
این رستوران دارای پنجره های بزرگ شیشه ای است

در داخل ، ظاهر صنعتی قایق ادامه دارد. آتلیه طراحی داخلی مجموعه ریون از چوبهای سبک استفاده شده با اتمام طبیعی همراه با پلاستیک های بازیافتی و سنگ در سطح میزها و سطوح.

از نقوش دریایی در سراسر فضای داخلی Cheese Bar استفاده شده است ، چراغ های دیواری کشتی بازیابی ، شمشیرهای قایق و لامپ های میز دریایی فضا را تزئین کرده اند.

فضای داخلی بارج پنیر دارای روکش های چوبی است
فضای غذاخوری رستوران Cheese Bar ظاهری دریایی دارد

از داخل رستوران ، قسمت زیرین سقف حفره دار قابل مشاهده است و رنگ گرم مسی را به فضای داخلی می دهد.

پانل های لعاب دار رستوران را در محوطه خود قرار می دهند و به غذاخوری ها اجازه می دهد از کانال و مسیر ورودی استفاده کنند و در عین حال نگاهی از فضای داخلی به رهگذران می دهد.

READ  Home Studios Fort Greene Townhouse را که برای سرگرمی طراحی شده است ، بازسازی می کند
رستوران Cheese Bar در یک بارج است
از مواد و اشیای بازیافتی و بازیافتی استفاده می کرد

متیو کارور ، بنیانگذار The Cheese Bar ، گفت: “این واقعیت که ساخت آن توسط صنعتگران واقعی ساخته شده و توسط بهترین معماران انگلیسی طراحی شده است ، ادامه تلاش ما را برای حمایت از صنعت انگلیس جلب کرد.”

“ما همیشه سعی در ایجاد تجربه های سرگرم کننده در رستوران داشته ایم و چه چیزی سرگرم کننده تر از خوردن بهترین پنیرهای انگلیسی در کانال گرند یونیون است.”

معماران آدام ریچاردز در سال 2002 تاسیس شد و اخیراً یک مرکز آموزش را در محوطه یک قلعه قرن شانزدهم در کنت تکمیل کرد. ریچاردز خانه خود را از ویرانه های یک ویلای رومی الگوبرداری کرد.

عکاسی توسط قفل برادرتون.


اعتبار پروژه:

معمار: معماران آدام ریچاردز
معماران پروژه: آدام ریچاردز ، مایکل ویل
مدیر پروژه: خدمات پروژه CPC
تناسب داخلی: مجموعه ریون
معمار نیروی دریایی: CP هیت مارین
سازنده: Darren Gervis، Marine Fabrications
مهندس M&E: سی پی هیث مارین

دیدگاهتان را بنویسید