مکان گردان مرکاتو یک سرویس انحصاری برای کاربران ثبت نام شده است که به دنبال کمک اضافی هستند. این سرویس سفارشی به طراحان کمک می‌کند تا پروژه‌ها را جمع‌آوری کنند، ضرب‌الاجل‌ها را رعایت کنند، الهام‌بخشی پیدا کنند، و/یا آنها را با یک شریک برند برای یک گزینه سفارشی تطبیق دهند.

کاربران ثبت نام شده می توانند مستقیماً در وب سایت Mercato Place به CURATOR دسترسی داشته باشند. به سادگی یک فرم را پر کنید و یک متخصص از Mercato Place به شما کمک می کند نمونه های عالی برای مواد آکوستیک، پارچه های روکش شده، پارچه های پارچه ای، چرم، مواد بیرونی، پارچه های پانل، پارچه های پرفورمنس، پرده های خصوصی، شفاف، اثاثه یا لوازم داخلی، مخمل، یا دیوارپوش ها را بیابید.

نیمه پایین تنه زن پشت میز با نمونه هایی از پارچه و مواد

انتخاب شده، درهم و برهم نیست. Ray Sayers، رئیس و موسس Mercato Place گفت: “Mercato Place برای تسهیل کار طراحان داخلی و معماران ایجاد شد.” “CURATOR به این ماموریت اضافه می کند. ما می خواهیم فشار را از روی جامعه طراحی برداریم. همه مشغول بوده اند. همه بیشتر شعبده بازی کرده اند. تلاش ما برای ساده سازی بیشتر فرآیند مشخص کردن محصولات منجر به ایجاد CURATOR شد. از روزی که Mercato Place را راه‌اندازی کردیم، پیام ما «مختص‌شده، نه به هم ریخته» بوده است.

از پشت به پایین نگاه می کند زنی که دسته ای از پارچه های سبز در دست دارد

نمونه هایی که می خواهید، زمانی که آنها را می خواهید. CURATOR رایگان است و چرخش سریع است. کارشناسان CURATOR دهه‌ها تجربه طراحی دارند و می‌توانند به شما کمک کنند دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستید بیابید و در زمان با ارزش در هنگام ساخت یک پروژه صرفه‌جویی کنید.

READ  10 پست برتر فناوری در سال 2022

تخت منحنی از نمونه های پارچه ای تا شده در رنگین کمان رنگ

پشته لایه ای از پارچه های تا شده

پشته لایه ای از پارچه های تا شده

پشته لایه ای از پارچه های تا شده

پشته لایه ای از پارچه های تا شده روی میز چوبی

بازویی که یک نمونه پارچه راه راه در دست دارد

زن نشسته پشت میز با لپ تاپ و مانیتور روی دیوار

برای استفاده از CURATOR، ثبت نام برای یک حساب کاربری در Mercato Place یا ورود به حساب موجود شما نام پروژه، مقدار تقریبی مواد مورد نیاز، بودجه، جدول زمانی، و هر فایل پشتیبانی را ضمیمه کنید. CURATOR Mercato Place کار را برای شما انجام خواهد داد. ساده است.

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید