alt

معرفی مدیر جدید استودیو Material Lab ، Sam Wood

با سام ، مدیر جدید استودیو در ملاقات کنید آزمایشگاه مواد.

سام که مسئولیت اجرای عملیات روزمره در استودیوی Great Titchfield Street را دارد ، از یک نقش خرید در Wickes ، جایی که در کف سازی تخصص داشت ، پیوست و سپس نقاشی کرد. وقتی صحبت از روند رنگ می شود ، او مرد شماست.

Sam Wood – مدیر استودیو در آزمایشگاه Material

در حالی که یک ماه در راس او کاملاً زیر کمربند او بود ، با سام نشستیم تا از تجربه ، روندهای برتر و برنامه های آینده وی برای آزمایشگاه مواد بیشتر بدانیم. این چیزی است که او برای گفتن داشت …

آیا می توانید به طور خلاصه از طریق حرفه خود تا به امروز صحبت کنید؟

“باور کنید یا نکنید ، من در واقع در دانشگاه حقوق و تجارت خواندم و قصد داشتم تا حدی به حرفه وکالت برسم. اما ، در طول تحصیلات ، مشخص شد که بیش از هر چیز از سمت حرفه ای و بازاریابی مدرک لذت می برم. خصوصاً علاقه شدید به نحوه برخورد مشاغل با ایجاد پیشنهادهای مشتری و توسعه دامنه های متمرکز بر مشتری.

وی گفت: “این امر من را به سمت خرید سطح ابتدایی Wickes سوق داد ، جایی که من شروع به صعود از نردبان شرکت ها ، انجام تغییرات دامنه و به روزرسانی در مورد کاشی ها ، کف و رنگ کردم.

“انتخاب پالت های رنگی و طراحی طرح های مجموعه اتاق واقعاً دریچه ای برای خلاقیت است. همانطور که فهمیدم وقت بیشتری را صرف صحبت در مورد روانشناسی رنگها و طرح های رنگی می کنم ، سریع فهمیدم که می خواهم خودم را در یک کار جدید و خلاق تر غرق کنم. ”

READ  چگونه یک مجموعه هنری معنادار راه اندازی کنیم (که توسط یک حرفه ای به ما گفته شده است)

قبل از به عهده گرفتن نقش ، آزمایشگاه Material جایی بود که از آن بازدید کردید؟

“آزمایشگاه مواد همیشه جایی بود که درجه ای از فرار را ارائه می داد. این الهام بخش بود و به ما به عنوان یک تیم تجاری کمک کرد تا روندهای در حال ظهور را در مورد طیف وسیعی از مواد درک کنیم. ”

“آزمایشگاه مواد … درجه ای از فرار را ارائه می دهد”

چه چیزی شما را به سمت سمت مدیر استودیو سوق داد؟

“فرصتی برای تفکر خلاق هر روز. اما همچنین ، توانایی کمک به معماران و طراحان در ایجاد فضاهایی که در هنگام ارائه بهترین استفاده از فضا با بهترین قیمت ، احساس خوبی به مردم می دهند. “

امیدوارید در نقش جدید خود به چه چیزهایی برسید؟ ایده خاصی دارید؟

“بیش از هر چیز دیگری ، من می خواهم نوع نگاه مردم به فضاهای زندگی ، کار و شام را تغییر دهم.

“این امکانات بی پایان هستند و آزمایشگاه Material در واقع نشان دادن آنچه می تواند به مردم برسد ، است. در را به روی تخیلات مردم باز می کند.

“به عنوان بخشی از این ، من می خواهم طراحان نوآور را معرفی کنم که بر پایداری و مواد با یک تفاوت واقعی من همچنین قصد دارم نمایشگاه را به نمایش بگذارم تا نمایشگرهای جذاب تری داشته باشم ، بنابراین مردم می توانند زیبایی واقعی محصولات ما را به نمایش بگذارند. “

سام می خواهد نمایشگاه را به نمایش بگذارد تا نمایشگرهای جذاب تری داشته باشد

برای هرکسی که قبلاً از استودیو بازدید نکرده است ، چرا باید بیاید؟

“چون من برایت قهوه درست می کنم و می توانیم گپ بزنیم ؟! با تمام جدیت ، من از صمیم قلب بر ادامه میراث Material Material به عنوان قطب خلاق برای طراحی داخلی متمرکز شده ام.

READ  استودیو کراسبی، اینستالیشن با مضمون اداری برای The Frankie Shop ایجاد می کند

“و یک قسمت کلیدی از آن شامل شما می شود ، شخصی که این را می خواند! سیاست درهای باز ما بدان معنی است که شما می توانید هر زمان که مناسب بود بیایید و از ما دیدن کنید. همکاری کنید ، در مورد کارهایی که طراحان دیگر انجام می دهند کاوش کنید و در مورد پروژه های خود صحبت کنید مواد شما استفاده می کنید

اتاق های جلسات در آزمایشگاه ماده موجود است

“ما طیف گسترده ای از نمونه ها را از شرکای خود ارائه می دهیم ، بنابراین همیشه چیز جدید و برجسته ای برای مشخص کردن وجود دارد.”

مورد مورد علاقه شما در مورد آزمایشگاه ماده چیست؟

“جدا از موقعیت مکانی – ما در وسط لندن سیلی می خوریم – چیز مورد علاقه من این است که مشتری فقط با توصیف مبهم و محدود از مواد یا طرحی که می خواهند بدست آورند ، وارد آزمایشگاه مواد شود و یک محصول را ترک کند. آنها حتی نمی دانستند که وجود دارند اما دقیقاً همان چیزی است که آنها دنبال می کنند! ”

بازدید کنندگان می توانند با “محصولی که آنها حتی نمی دانستند “

آیا شما یک ماده مورد علاقه دارید؟

“مواد مورد علاقه من پلاستیک های لبخند دنباله دار است که مواد زاید را به پانل های تزئینی منحصر به فرد برای بخش معماری و طراحی تبدیل می کند. منظورم این است که کی ذره ذره مجبور به جادوگری نیست !؟ “

روند مورد علاقه شما در 2019/20 کدام است؟

“رنگ. به دنبال برخی از تطبیق داده ها ، زنگ های بی صدا که در سال های اخیر شاهد فیلتر شدن در فضای داخلی بوده ایم ، من با ظهور لحن های چشمگیر ، روشن و سبک تر ، که خوش بینی و امید را نشان می دهد ، هیجان زده می شوم. من همیشه طرفدار استفاده از رنگ برای برانگیختن پاسخ های احساسی مثبت بوده ام. ”

سام انواع رنگ های روشن و چشمگیر موجود را دوست دارد

آیا یک طراح خاص و در حال آمدن وجود دارد که مردم باید مراقب آن باشند؟

“آتیکوس دورنل یک طراح آینده دار است که اکنون در صنعت موج می زند. او یک طراح و سازنده برنده جایزه صنعتی است که ذاتاً کنجکاو است و معتقد است مشکلات فقط “فرصت های دیده نشده” است. او مشتاق ایجاد اشیا objects قابل توجهی است که نیازهای روزمره ما را برآورده می کند و تمرکز خود را بر ایجاد مواد پایدار می گذارد.

READ  استودیو هاگن هال طراحی خانه شهر لندن به سبک دهه 1970 را تکمیل می کند

“راه اندازی Atticus ، آن کافئین است ، از این تصور الهام گرفته شده است که طراحان برخی از مسئولیت های آینده سیاره ما را بر عهده دارند و هدف آن تأثیر جهانی بر انرژی آینده و کاهش ضایعات است.”

حالا شما کمی بهتر با سام آشنا شده اید ، چرا به استودیو نمی روید و چهره ای به نام نمی گذارید؟ آزمایشگاه مواد از دوشنبه تا جمعه ، ساعت 9 صبح – 5.30 بعدازظهر بدون نیاز به قرار ملاقات باز است.

سام وود

سام مدیر استودیو در آزمایشگاه Material است. وی با هدایت تیم متخصصان ، نقطه اصلی تماس جامعه معماری و طراحی و همچنین شرکای متریال است.

دیدگاهتان را بنویسید