وقتی خانه را طراحی کردیم و آشپزخانه را اینجا گذاشتیم (چون بهترین نور جنوبی است) می دانستیم که از بچه ها به هم ریختگی می خواهیم. برنامه نابغه من برای آموزش بچه ها برای رفتن به اتاق گلخانه (به طور ماهرانه با قفل کردن در آشپزخانه و دادن آب نبات به آنها هر بار که وسایل خود را در اتاقک می ریزند) اجرا شد، تقریباً 2 روز طول کشید. نه به این دلیل که آنها آب نبات را نمی خواستند یا به این دلیل که نمی توانستند آموزش ببینند، بلکه به این دلیل که آنها، مانند بسیاری از بچه ها، اگر منظور من را بدانید، آن را تمام روز نگه می داشتند، و ورود فوری به داخل اولویت بود. به علاوه وقتی باران می بارد، این ورودی منطقی تر می شود. همچنین، اگر آنها همه چیز را در گلخانه رها می کردند، صبح که ما در حال تقلا هستیم تا آنها را از در بیرون بیاوریم، باید به عقب برگردند تا وسایلشان را تهیه کنند، در خانه قدم بزنند، و بلاها. ما همیشه در حال تقلا هستیم، بنابراین اضافه کردن ناکارآمدی ها منطقی نیست. همه اینها برای این است که بگوییم این منطقه واقعی بچه های ما است و فقط آنها نیستند – دو بار در هفته بین 4 تا 7 بچه برای بازی داریم. بنابراین این ناحیه باید بسیار سخت تر از سایر قسمت های خانه کار کند تا به سلامت عقل من کمک کند.

چگونه ما آن را برای افشای سبک

از: خانه مزرعه آشپزخانه آشکار

زمانی که یک سال پیش آن را برای عکاسی OG استایل دادیم، من آن را به گونه ای طراحی کردم که بسیار زیبا باشد و همچنین نمی دانستم چقدر استفاده می شود. می بینید که از آنجایی که بیرون در حال ساخت بود تا ژوئن گذشته، ما حتی نمی توانستیم از آنها بخواهیم که در اطراف خانه به اتاق گلخانه بروند (و گیاهان کمک کردند تا ساخت و ساز از پنجره پنهان شود). اما بله، آن گیاه بزرگ به سرعت از بین رفت (زیر نظر خواهرم، متاسفم کتی که شما را به طور عمومی منتشر می کنم LOL) و در حالی که من چیزهای دیگر آنجا را دوست داشتم، به فضایی برای کوله پشتی و کت نیاز داشتیم.

READ  رستوران های Oka Fogo در پاریس نقاشی های دیواری فلورانس بامبرگر را به نمایش می گذارند

مشکل درهم ریختگی بچه حل شد (LOL، هرگز حل نشد اما بهتر)

قفسه کت | صفحه سوئیچ | قفسه دیوار

بنابراین کاری که ما انجام دادیم این است – ابتدا آن قلاب ها را در کابینت یخچال آویزان کردیم (که از انجام آن وحشت داشتم، TBH). خریدم این مجموعه قلاب عمودی سال گذشته از Target برای ورودی جلو، اما از آنجایی که هیچ کس از آن در استفاده نمی کند، آن را ذخیره کردم و سپس آن را در اینجا نصب کردم. پایین ترها برای بچه ها عالی هستند و از آنجایی که چندین هستند، ما واقعاً می توانیم آن را بارگذاری کنیم (و انجام می دهیم). قفسه برای آنهاست ساعت گاب آنها را به محض رسیدن به خانه بیرون می آورند، آنها را روی شارژر خود می چسبانند و آخرین چیزی که قبل از خروج از خانه می پوشند. نیمکت اکنون برای کیف های آنهاست (سینی زیبایی برای پست نیست، این اتفاق در انبار و منشی قدیمی ما رخ می دهد).

سبدها | قالیچه

این سه سبد ما را نجات داده اند دو مورد برای کفش و یکی برای چیزهای ورزشی روزمره ما است که ما همیشه در تلاش برای یافتن آنها هستیم (کفش بسکتبال، کفش تشویقی، دستکش فریزبی نهایی، فریزبی، بسکتبال، گیره و غیره). آیا این بدان معناست که بچه ها همیشه چیزها را در مکان های مناسب قرار می دهند؟ جواب منفی. ولی خیلی بهترن و وقتی می‌روم چیزها را کنار بگذارم، می‌توانم چیزهای ورزشی را دوباره سازماندهی کنم که ما را برای یک هفته بهتر آماده می‌کند (زمانی که فقط یک سبد داشتیم، همه چیز خیلی به هم ریخته بود).

READ  طراحی لمسی Vives St-Laurent خانه مونترال

قفسه کت | کلاه | کیف پول | ساعت گاب | قفسه دیوار | کیف دافل (در دسترس نیست) | کاشت | سبدها | قالیچه

حالا واضح است که اینطور به نظر نمی رسد – معمولاً 4-6 کت روی قفسه و کوله پشتی های حجیم بزرگ روی نیمکت وجود دارد، اما بچه ها آن را در مدرسه داشتند و من یک استایلیست هستم، بنابراین هیچ راهی وجود نداشت که استایل با کت و کلاه زشت. متاسف!

قبل از اینکه همه این کارها را انجام دهم، به نظر می رسید:

در سمت چپ همان چیزی است که در یک یکشنبه تصادفی به نظر می رسید و در سمت راست نسخه تمیز اواخر همان روز بود. من برای موفقیت آماده نشده بودم،

من فکر می کردم که کت هایی که پنجره را مسدود می کنند ممکن است مرا آزار دهند، اما اصلاً اینطور نیست (ما به وضوح در اینجا نور زیادی داریم). تنها چیزی که هنوز اتفاق می افتد این است که کت های بلندتر می توانند ساعت های Gabb بچه ها را به راحتی از شارژرشان بیاندازند. اما با تعداد کمی تاکوهای بند ناف و برچسب های ولکرو، شارژرها بدون افتادن یا نامرتب در جای خود باقی می مانند.

گلدان گیاه یک خرید هدف اخیر (SO CUTE) و جدید برای من است فرش قدیمی در واقع در راهرو می رود اما من می خواستم آن را نشان دهم زیرا بسیار زیباست (ممنون از شبا از Blue Parakeet!). در کل 60 درصد بهتر است. هنوز باید به بچه‌ها یادآوری کنم که کفش‌هایشان را در سبد بگذارند، و نه تنها کت‌هایشان را روی نیمکت بیندازند، بلکه این موضوع خیلی کمتر است. و اگر تعجب می‌کنید که آیا ما خوشحالیم که گلخانه ما همان جایی است که هست، مطمئناً خوشحالیم – ما برای تمام چکمه‌های مرتعی خود در آن ایوان (پر از گل و لجن واقعی) و جایی که بچه‌ها خشک می‌شوند و آویزان می‌شوند به آن نیاز داریم. حوله های خود را پس از خارج شدن از وان آب گرم.

READ  اولین واکنش های رنگ سال 2024 پنتون ما...

در حالی که عکس اول برای قرار گرفتن در یک مجله واجد شرایط تر است و برای چشم شما سرگرم کننده تر است، سومی برای خانواده ما بسیار کاربردی تر است. مشکل درهم ریختگی (بیشتر) حل شد.

*عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید