بعد از یک ماه کامل زندگی در اتاق نشیمن جدیدم که توسط الکس یسکه داخلی، می توانم به پروژه (قبل و بعد) نگاه کنم و با قاطعیت بگویم که ارزش آن را داشت که زمان + پول در این فضا سرمایه گذاری کنم. فقط ای کاش بودجه داشتم تا زودتر این کار را انجام دهم! بنابراین اغلب ما خانه هایی با طراحی بی عیب و نقص را می بینیم که همگی بسیار زیبا و آرزویی هستند، اما در واقع برای اکثر ما قابل دستیابی نیستند. سپس جامعه DIY وجود دارد که من همیشه به خاطر استعداد، ذکاوت و فداکاری آنها نسبت به هنرشان در هراس هستم. سفرهای واقعی آنها برای یادگیری مهارت های جدید و انجام پروژه های چالش برانگیز، که اغلب اوقات سخت و خسته کننده است، بسیار الهام بخش است. سپس جمعیتی وجود دارد که صاحب عمارت نیستند، اما زمان لازم برای یادگیری نحوه استفاده از اره هک را نیز ندارند (*در اینجا بالا بردن دست*)، به همین دلیل است که حضور یک طراح داخلی می تواند بسیار ارزشمند باشد. اگرچه این هنوز هم تا حد زیادی یک سرویس لوکس است، اما طراحی داخلی می تواند در هزینه های شما در اشتباهات بازسازی و انتخاب بد مبلمان صرفه جویی کند و استفاده و متراژ مربع از فضایی را که در اختیار دارید به حداکثر برساند، نه اینکه با طراحی خانه شما معجزه ای برای سلامت روان و شادی شما ایجاد کند. از گذراندن وقت در (*دست را دوباره بلند کنید*) لذت ببرید.

امروز من یک پرسش و پاسخ با خود الکس به اشتراک می گذارم تا روشن کنم که چرا اولین بار صاحب خانه ها و افراد هزاره ای که در اولین خانه خود سرمایه گذاری می کنند باید در نظر داشته باشند، در کجا پس انداز کنند و وقتی نوبت به مبلمان کردن یک فضا می رسد، و موارد دیگر.

آینه روی میز کنسول

عکس: آنجی ولز

صندلی بازوی سفید

عکس: آنجی ولز

فکر می کنید صاحبان خانه های جدید اغلب قبل و بعد از نقل مکان مرتکب چه اشتباهاتی می شوند؟ آیا تجربه شخصی دارید که بتوانید خودتان به عنوان صاحب اولین بار به اشتراک بگذارید؟

یکی از اولین کارهایی که انجام دادیم این بود که یک سیستم تهویه مطبوع قرار دادیم، چیزی که واقعاً نمی‌بینید، اما برای ما بسیار مهم بود که قبل از اینکه خیلی در خانه مستقر شویم انجام دهیم، زیرا شامل کار زیادی در پشت دیوارها و اتاق زیر شیروانی می‌شد. . من فکر می کنم که قطعاً پوشش بدون چربی، رنگ آمیزی دیوارها / سقف ها / کابینت ها می تواند بسیار مهم باشد. اگر بتوانید از قبل این کار را انجام دهید، به شما کمک می کند تا از سردردهای زیادی خلاص شوید. به طور مشابه با کف و کاشی نیز.

من فکر می‌کنم یکی از بزرگ‌ترین چیزها برای صاحب خانه‌ها و به‌ویژه افراد جوان‌تر که با این چشم‌انداز رسانه‌های اجتماعی بزرگ شده‌اند، اغلب احساس می‌کنند وقتی به خانه می‌روند، باید همه چیز را فوراً انجام دهند. و من فکر می‌کنم چیزهای زیادی وجود دارد که می‌توان فقط با مدت کوتاهی در فضای خود زندگی کرد یا، اگر می‌توانید، قبل از نقل مکان، یک بافر داشته باشید، جایی که بتوانید آن زمان را صرف بازدید از خانه کنید و همچنین برنامه‌ریزی کنید. . مردم اغلب پس از انتقال متوجه می شوند که واقعاً می خواهند چیزهای زیادی را تغییر دهند، اما زندگی با ساخت و نسخه ی نمایشی بسیار سخت تر است، مخصوصاً اگر شما هم بچه دارید. ایجاد اختلال در زندگی آنها کار بزرگی است.

لامپ روی میز کنسول

عکس: آنجی ولز

به نظر شما طراحی داخلی یک سرویس لوکس است؟ به کسی که در مورد سرمایه‌گذاری این مقدار پول در طراحی داخلی متقاعد نشده است، چه می‌گویید؟ کسی که ممکن است بگوید، “اوه، من فقط این کار را خودم انجام خواهم داد.”

READ  جیالون شیونگ رستوران سیچوانی پیچیده ای را در لس آنجلس ایجاد می کند

من می‌توانم بگویم که بسیاری از چیزی که شما برای آن هزینه می‌کنید، تخصص و تجربه شخص دیگری است که دقیقاً می‌داند چه چیزی در پروژه‌ای مانند این می‌رود. همچنین با مرتکب نشدن اشتباهات گران قیمت در درازمدت به صرفه جویی در پول شما کمک می کند زیرا با یک متخصص کار می کنید که امیدواریم قبلاً این کار را انجام داده باشد و می تواند شما را در این فرآیند راهنمایی کند. طراحان داخلی نیز دیدگاه متفاوتی را ارائه می دهند، زیرا خانه ما نیست. ما می‌توانیم متفاوت از خانه‌تان به آن نگاه کنیم.

ما همچنین پلان های کف بسیار دقیقی ایجاد می کنیم تا اقلام و مبلمانی را تهیه کنیم که واقعاً متناسب با فضای شما باشد. ما همچنین تعادل بافت‌ها، رنگ‌ها و مواد مختلف را در نظر می‌گیریم که در یک فضا به خوبی با هم بازی می‌کنند، در حالی که یک صاحب خانه معمولی ممکن است همه چیز را در یک رنگ یا یک نوع چوب بخرد. می‌دانم که کمی غیرمعمول به نظر می‌رسد، اما یک طراح گاهی اوقات می‌تواند کمک کند فضای شما بیشتر شبیه شما شود، زیرا آنها می‌توانند قطعاتی را پیدا کنند که واقعاً به بخش‌هایی از شخصیت شما یا چیزهایی که به آنها علاقه دارید صحبت می‌کنند.

برای افرادی که نمی توانند مبلغ کلی را برای استخدام یک طراح متعهد کنند، بسیاری از طراحان مشاوره انجام می دهند و برای یک یا دو ساعت به خانه شما می آیند و به شما کمک می کنند تا در مورد مسائل صحبت کنید و من شروع کردم. خودم این را ارائه می کنم این سرمایه گذاری مالی کمتری برای صاحب خانه است، اما اگر بیشتر به کارهای DIY علاقه مند هستند، راهنمایی هایی را دریافت خواهند کرد تا حداقل به آنها کمک کند تا ادامه دهند.

تخته مواد قهوه ای

عکس: Alex Yeske

میز خیاطی و آینه

عکس: Alex Yeske

آیا محدوده خاصی از پارامتر وجود دارد که کسی که می خواهد با سرمایه گذاری با هزینه کمتر سرمایه گذاری کند باید انتظار داشته باشد؟ من مطمئن هستم که آنها نباید انتظار طرح کامل طراحی را فقط در یک ساعت خدمات داشته باشند.

قطعا از طراح به طراح دیگر متفاوت است. من می گویم برخی از طراحان ممکن است از انجام این نوع کار خوشحال شوند. فکر می‌کنم بزرگترین چیزی که از دست می‌دهید این است که در طول کل فرآیند دست نگه دارید و اگر مشکلی پیش آمد یا سؤالی دارید به کسی مراجعه کنید. برخی از طراحان بسته های چند جلسه ای را ارائه می دهند که در آن شما یک طرح دریافت می کنید و می توانند به شما در تهیه اقلام کمک کنند، اما طراح معمولاً خریدها را انجام نمی دهد. شما باید از همه اینها مراقبت کنید و تدارکات حمل و ردیابی همه چیز را انجام دهید، به غیر از نصب و پیدا کردن پیمانکاران مناسب برای انجام همه اینها.

اتاق نشیمن با دو صندلی

عکس: Alex Yeske

کابینت کلبه قهوه ای

عکس: Alex Yeske

راه‌های کم‌هزینه، کم‌هزینه و بی‌خبر چیست که کسی می‌تواند خانه خود را به روز کند؟

من ابتدا با الهام گرفتن و جمع‌آوری تصاویر از فضاهایی که آنها دوست دارند شروع می‌کنم تا بتوانند اینگونه ببینند: “اوه من واقعا مبل‌های آبی را دوست دارم.” فکر می‌کنم این به راهنمایی آنها کمک می‌کند تا در تلاشند تا برنامه‌شان را بفهمند. من فکر می کنم رنگ چیز بزرگی است که می تواند یک فضا را به طور چشمگیری تغییر دهد و از نظر مالی و زمانی سرمایه گذاری فوق العاده بزرگی نیست. بازارهای کوچک نیز روش‌های بسیار کم‌هزینه‌ای برای افزودن عناصر طراحی هستند، چه از طریق نقاشی یا مجسمه‌های کوچک. این یک احساس جمعی برای خانه ایجاد می کند.

READ  استودیو هاگن هال طراحی خانه شهر لندن به سبک دهه 1970 را تکمیل می کند

صرفه جویی، خرید و فروش املاک و بازارهای کثیف برای تجهیز خانه بدون صرف هزینه زیاد شگفت انگیز است. این مقدار زیادی از چیزهایی است که در خانه ما وجود دارد. من عاشق مخلوط کردن هر قطعه قدیمی یا عتیقه ای هستم که بتوانم. ما آن میز قدیمی را برای ورودی شما تهیه کردیم، که زمان زیادی طول کشید تا بهترین میز را پیدا کنیم، اما وقتی در نهایت این میز را انجام می دهید بسیار خوشحال کننده است و احساس بسیار خوبی دارد که این قطعه منحصر به فرد را دارید که هیچ کس دیگری ندارد.

من فکر می‌کنم بسیاری از مردم از قطعات قدیمی یا عتیقه دور می‌شوند، مخصوصاً وقتی بچه دارند، زیرا شاید احساس می‌کنند ظریف‌تر هستند، اما من در واقع برعکس آن را درست می‌بینم که معمولاً بسیار بیشتر هستند. بخشش زیرا آنها قبلاً ترکیبی از خراش یا خراش دارند. وقتی بچه‌تان دوباره آن را خراش می‌دهد، خیلی مهم نیست، در حالی که بسته به کیفیتی که می‌خرید، خیلی چیزهای جدیدتر است، اما بسیاری از چیزهای جدید نیز ساخته نمی‌شوند، و بنابراین بسیار واضح است.

من فکر می کنم بسیاری از آن به نحوه بزرگ شدن شما نیز مربوط می شود. من در خانه ای بزرگ شدم که عتیقه جات و قطعات قدیمی داشت، بنابراین برای من عجیب نیست، اما شوهرم این کار را نکرد. و بنابراین در خانه ما، وقتی آن کابینت کلبه بزرگ را برای اتاق نشیمن مان گرفتم، شوهرم چنین گفت: «صبر کن، ما چقدر پول خرج می کنیم؟ و مثل اینکه قبلا استفاده شده است؟ آیا ما می خواهیم این نقطه را که در آن شکسته است تعمیر کنیم؟ چرا این علامت بزرگ را دارد؟ آیا ما آن را درست می کنیم؟» و من فکر می کردم، نه، این چیزی است که آن را بسیار زیبا می کند این است که همه اینها را دارد. من فکر می کنم این فقط یک آموزش برای مردم است. احتمالاً برای افرادی که عادت به خرید عتیقه و قدیمی ندارند، بسیار زیاد و کمی ترسناک است، اما زمانی که خودتان را در برابر آن باز کنید، می تواند واقعا شگفت انگیز باشد.

زنی که گلدان را به کلبه می برد

عکس: Aimée Mazzenga

میز ناهارخوری

عکس: Alex Yeske

از طرف دیگر، اولین خرید بلیط بزرگی که بودجه طراحی را به آن اختصاص می دهید چیست؟ برای خانه خودتان روی چه چیزی سرمایه گذاری کردید؟

من فکر می کنم مهم است که به نحوه زندگی خود فکر کنید، چه اقلام و مبلمان یا عناصری در خانه شما چیزی است که همیشه از آن استفاده می کنید، و چه چیزهایی برای نحوه زندگی شما بسیار مهم است. مبل ها زیاد بالا می آیند زیرا ما زمان زیادی را در آنجا صرف می کنیم، چه تماشای تلویزیون یا معاشرت با خانواده و دوستان. من می گویم تخت شما، زیرا ما زمان زیادی را صرف خواب می کنیم!

این قطعاً به صاحب خانه و آنچه برای آنها مهم است بستگی دارد. در غیر این صورت ممکن است پول زیادی را برای چیزی که استفاده نشده است خرج کنید. یک کابینت ذخیره سازی بزرگ در لیست من قرار داشت زیرا وسایل دکوری زیادی دارم که می خواستم نمایش دهم. ما زمان زیادی را پشت میز آشپزخانه می گذرانیم، چه برای غذا خوردن، چه برای کاردستی و چه صرفاً وقت گذرانی. در مورد قفسه‌های کتاب، مهم بود که ذخیره کنید.

راهرو کاغذ دیواری

عکس: Aimée Mazzenga

تابلو خلق و خوی قهوه ای

عکس: Alex Yeske

طراحی داخلی با شرکت های مختلفی که خدمات طراحی مقرون به صرفه تری ارائه می دهند دموکراتیک تر و قابل دسترس تر شده است. مزایا و معایب استفاده از آن خدمات در مقابل استخدام یک طراح شخصی چیست؟

READ  مجموعه کاشی کف و دیوار Ubik توسط Ceramiche Keope

اگر بودجه لازم برای سرمایه گذاری در کار با یک طراح را ندارید یا شاید فقط به راهنمایی در مورد آنچه که به آن علاقه دارید نیاز دارید، آنها مکانی عالی برای شروع هستند. مشکل در تجسم یک فضا

فقط فکر می کنم همیشه خیلی بهتر است که بتوانید رو در رو با کسی کار کنید و او را در فضای شما قرار دهید. معمولاً آنها از خرده‌فروش‌های بزرگ‌تر استفاده می‌کنند، بنابراین شما قطعاً در نهایت فاقد یک فضای سفارشی و منحصر به فرد هستید. برای من که خودم آن را آزمایش کردم، نمی‌توانستم آن احساسی را که در آن زندگی می‌کردم، جمع‌آوری شده بود، بدست بیاورم.

اتاق نشیمن مدرن با مبل سبز

عکس: جنیفر چونگ

اتاق نشیمن با دیوار گالری

عکس: جنیفر چونگ

مبل و کتابخانه سبز رنگ

عکس: جنیفر چونگ

در نهایت، آیا فرمول یا زیبایی شناسی خاصی وجود دارد که هنگام طراحی یک پروژه از آن استفاده می کنید که مشتریان بالقوه بتوانند از شما انتظار داشته باشند؟

من خودم را به عنوان یک طراح فکر می کنم که ظاهر و احساس یکسانی ندارد و می تواند با خانه و فضاهای افراد مختلف سازگار شود تا همیشه از پروژه ای به پروژه دیگر تکرار نشود. قطعاً عناصر خاصی مانند اختلاط مواد و ترکیب مواد قدیمی با چیزهای جدید وجود دارد که در پروژه‌های من وجود دارد.

وقتی نوبت به منبع یابی می شود، برای من بسیار مهم است که احساس نکنم همه چیز از یک جا آمده است. من به دنبال قطعاتی می گردم که در سیلوئت یا متریال آنها بسیار کلاسیک و جاودانه باشند، زیرا می خواهم فضاهایم ماندگار باشند و احساس زمان خاصی نداشته باشند. من نمی‌خواهم در یک یا دو سال دیگر احساس کند کهنه شده است.

من فکر می‌کنم بزرگ‌ترین چیز این است که به مشتریان خود گوش کنید و ببینید چه چیزهایی دارند، چه چیزهایی را دوست دارند و چه چیزهایی را دوست ندارند. فقط گرفتن نشانه هایی از آنها به آن کمک می کند احساس کنید که همه چیز فقط فضای طراح نیست. این یک همکاری است که برای من مهم است. چون میدونی خونه اونهاست، خونه من نیست. بدیهی است که می‌خواهم آن را زیبا کنم، اما همچنین می‌خواهم که مانند آنها احساس کنم و نه اینکه از رفتن به آن یا لذت بردن از آن ترس داشته باشند.

پرده و پرده Everhem

عکس: جنیفر چونگ

کابینت مشکی

عکس: جنیفر چونگ

میز ورودی

عکس: جنیفر چونگ

الکس بله

عکس: جنیفر چونگ

برای دیدن بیشتر از کار الکس یسکه، قبل و بعد از پروژه تجدید اتاق نشیمن من را بررسی کنید!

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید