[ad_1]

یکی از رایج ترین مشکلاتی که در بازسازی منزل ، به ویژه بازسازی خانه های قدیمی تر مشاهده می کنیم ، این است که چگونه کفپوش های چوبی سخت را که بسیاری از خانه های قدیمی تر با کفپوش های نسل بعدی دارند ، مطابقت دهید. اگر در تلاش هستید که چطور کف چوب سخت خود را با مدرن مطابقت دهید کفپوش بامبو، ما چند نکته برای شما داریم.

کفپوش بامبو Wellmade

ابتدا ، عرض ها را مطابقت دهید

یکی از رایج ترین اشتباهاتی که در انتخاب کفپوش جدید مرتکب شده این است که عرض کف کف شما انتخاب نکرده با کف چوب سخت موجود مطابقت ندارد. این باعث می شود فضای شما متلاطم و متناسب نباشد. کفپوش های جدید بیشتر عریض هستند زیرا تخته های وسیع تر رو به رو هستند و باعث بزرگتر نشان دادن اتاق می شوند. با این حال ، تخته های کف چوب سخت قدیمی تر بودند. شما باید عرض کفهای جدید و کف را تا آنجا که ممکن است مطابقت دهید.

بعد ، Match Heights را انتخاب کنید

اگر می خواهید بین کفپوش های قدیمی و جدید یک شکل یکپارچه پیدا کنید ، لازم است مواد کف همان ارتفاع داشته باشند. اگر اینگونه نباشد ، ممکن است لازم باشد تا قبل از قرار دادن کف جدید بامبو ، ارتفاع خود را به طبقه زیرین اضافه کنید.

رنگ ها چطور؟

کفپوش بامبو دارای رنگهای مختلفی است ، بیشتر صاحبان خانه مشکلی در تطبیق رنگ ندارند. آنچه که آنها با آن مشکلی دارند تطبیق دانه های جنگل است. کفپوش بامبو ساخته شده است ، بنابراین باید مطمئن شوید که دانه کف بامبو و دانه کف چوب سخت شما مطابقت داشته باشد. اگر اینگونه نباشد ، طبقات شما به صورت تکه تکه به نظر می رسد. این ممکن است دشوار باشد ، زیرا کفپوش بامبو یک الگوی دانه بسیار یکنواخت دارد ، در حالی که کفپوش چوب سخت از دانه به تخته متفاوت است.

READ  خانه ای در سیاتل ساخته شده از جعبه های شیشه ای در میان درختان زندگی می کند

هنگامی که به دنبال اطلاعاتی در مورد انتخاب یک طبقه جدید عالی برای خانه خود هستید ، باید درباره ما فکر کنید. دادن Flooring.org تماس امروز در 800-689-9006.

دیدگاهتان را بنویسید