[ad_1]

چه در حال طراحی یک خانه جدید یا بازسازی اتاقی در خانه فعلی خود باشید، احتمالاً به دنبال مناسب ترین کفپوش برای فضای خود هستید. گزینه های کفپوش بی شماری وجود دارد، اما کفپوش های چوبی مهندسی شده دارای مزایای بسیار زیادی هستند. در اینجا دلیلی است که شما باید کفپوش چوبی مهندسی شده را برای خانه خود انتخاب کنید.

کفپوش از پیش ساخته شده سرو طبیعی استرالیایی سامرست

شما کفپوشی می خواهید که بادوام باشد. کفپوش هایی که می توانند در برابر ترافیک زیاد، مبلمان سنگین یا فرسودگی مقاومت کنند، می توانند ارزش خانه شما را بهبود بخشند. این نوع کفپوش نیز در هر اتاقی از خانه شما بهتر به نظر می رسد. کفپوش‌های چوبی مهندسی شده دارای نشانه‌های برتر برای دوام هستند. این کفپوش می تواند هر چیزی را از ریختن، خط و خش و مبلمان سنگین تحمل کند. با توجه به آنچه گفته شد، مطمئن شوید که همچنان از نگهداری مناسب برای مراقبت از کفپوش های خود استفاده می کنید تا تا آنجا که ممکن است از آنها محافظت کنید.

کفپوش چوبی مهندسی شده نیز مفید است زیرا محیطی گرم و دنج را در یک فضا ایجاد می کند. کفپوش‌های چوبی مهندسی شده در رنگ‌ها و رنگ‌های تسکین‌دهنده ارائه می‌شوند که نه تنها می‌توانند با دکوراسیون و سبک خانه شما مطابقت داشته باشند، بلکه ظاهر خانه شما را نیز ارتقا می‌دهند. همچنین می توانید هنگام قرار دادن چوب های سخت مهندسی شده در خانه خود گرمایش از کف نصب کنید. این به معنای واقعی کلمه می تواند خانه شما را گرمتر کند.

READ  تیموتی گودمن در مورد تکامل داستان عشق خود

بیش از هر زمان دیگری، مهم است که هنگام تصمیم گیری در مورد ساخت و ساز یا بازسازی خانه، مراقب محیط زیست باشید. کفپوش های چوبی مهندسی شده جایگزینی سازگار با محیط زیست برای کفپوش های چوب سخت است. این به این دلیل است که چوب های سخت مهندسی شده 75 درصد کمتر از چوب های سخت با رشد آهسته نسبت به کفپوش های چوب سخت استفاده می کنند. چوب سخت مهندسی شده از گزینه هایی با رشد سریع تر مانند صنوبر یا توس استفاده می کند. برای اضافه کردن، روکش چوب سخت مهندسی شده به جای برش، برش داده می شود. این خاک اره کمتری تولید می کند که منجر به کاهش آلاینده ها می شود.

با خرید، ایده آل ترین کفپوش های چوبی برای خانه خود را کشف کنید Flooring.org. شما می توانید چوب سخت مهندسی شده را در وب سایت ما کشف کنید. اگر سؤالی دارید، با شماره 1-800-689-9006 تماس بگیرید.

این مطلب در چوب سخت پیش ساخته، کفپوش ناتمام توسط Flooring.org ارسال شده است. پیوند ثابت را نشانه گذاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید