استودیوی طراحی صنعتی با استفاده از ابزارهای پوشیدنی واقعیت افزوده و مجازی که نحوه دیدن و تجربه ما از جهان را تغییر می دهد که به سمت پذیرش انبوه می رود. موراما شرط بندی است که جریان اصلی به دنبال پوشیدنی های واقعیت ترکیبی با لایه ای از سفارشی سازی مد روز برای مطابقت با سبک زندگی آنها در کنار فناوری تعبیه شده برای تقویت اهداف تناسب اندام فعال خود هستند.

ایسی موراما مفهوم عینک هوشمند یک پوشیدنی واقعیت ترکیبی با دو قاب ساخته شده از مواد زیستی قابل تنظیم را در نظر می‌گیرد که به کاربر این امکان را می‌دهد تا به راحتی عناصر قاب را از ظاهری متمرکز به مد بهینه شده برای ردیابی تناسب اندام تغییر دهد و بالعکس.

زن جوان با موهایی که به صورت نانی پوشیده شده است و عینک واقعیت ترکیبی Morrama Issé با پس‌زمینه تار حاکی از حرکت است.

رویکرد دو قاب مورراما – یکی نرم‌تر و مبتنی بر سبک زندگی. دیگری که بیشتر ورزش محور است – به پوشندگان این امکان را می دهد که فریم های خود را بر اساس فعالیت خود عوض کنند، خواه در رفت و آمد به محل کار یا هنگام پیاده روی در یک مسیر.

جو بارنارد، بنیانگذار و مدیر خلاق Morrama می گوید: “ما آینده فناوری را کمتر در مورد داده ها و بیشتر در مورد بیان می بینیم.” «داده‌های پیچیده را می‌توان به رابط‌های کاربری زیبا تبدیل کرد، اضافه بار اطلاعات را حذف کرد و بیشتر بر تجربه تمرکز کرد.»

مفهوم عینک هوشمند Issé Morrama که بالای پایه شارژ شناور است.

مفهوم عینک هوشمند Issé Morrama با قاب تناسب اندام مایل به سفید آن زاویه دار و شناور در هوا.

با تمرکز 95 درصد لوازم الکترونیکی در لنزها، فریم‌ها با فناوری پایین باقی می‌مانند و بنابراین در صورت در دسترس بودن سنسورهای پیشرفته‌تر، به راحتی از هم جدا می‌شوند. علاوه بر این، به دلیل طول عمر کوتاه‌تر، فریم‌ها می‌توانند از مواد زیستی که توسط باکتری‌ها هضم می‌شوند یا به سادگی سریع‌تر تجزیه می‌شوند، ساخته شوند.

نمای شبیه سازی شده در حین تمرین با استفاده از مفهوم عینک هوشمند Morrama's Issé، نشان دادن خود دیجیتالی کاربر که به جلو می رود تا انگیزه ای سریع تر ایجاد کند.

لنزهای Issé برای ارائه اعلان‌های واقعیت افزوده در مورد آمارهای سلامت روزانه و بیوفیدبک در طول روز در نظر گرفته شده‌اند. بسیاری از ما در حال حاضر روزانه یک ساعت هوشمند می پوشیم و عینک هوشمند فقط توجه را به سمت ردیابی داده های زیستی شخصی با دید بیشتر افزایش می دهد، و Issé طوری مهندسی شده است که با نمایش خود دیجیتالی خود در حین انجام فعالیت هایی مانند دویدن، به بهبود انگیزه کمک کند.

این استودیو بر این باور است که پیشرفت‌ها در نمایشگرهای میکرو ال‌ای‌دی، پروژکشن شبکیه و باتری‌های حالت جامد، وعده کاهش چشمگیر اندازه عینک‌های هوشمند را در پنج تا ده سال آینده می‌دهند تا دنیای واقعیت ترکیبی را نه تنها به جریان اصلی، بلکه در فضای باز نیز عرضه کند. به عنوان عینک مد روز

READ  زودگذر بودن طراحی موضوع هفته طراحی اورشلیم است

مفهوم Issé نشان می‌دهد که بخش لنز را از بازوها جدا می‌کند و به کاربر این امکان را می‌دهد که فریم‌ها را از تناسب به فرم‌های مد روز تغییر دهد.

زن جوانی با موهایی که عینک واقعیت ترکیبی Morrama Issé را به صورت مو به تن دارد و رو به روی همتای دیجیتالی خود قرار داده است.

توجه داشته باشید که مقیاس زمانی موراما حتی ممکن است کمی محافظه کارانه باشد عینک آفتابی هوشمند جدید Ray-Ban x Meta و طرح‌های عینک مشابه در حال حاضر به بازار آمده‌اند و طرح‌هایی را ارائه می‌دهند که هم راحت‌تر و هم با شیک‌تر و قابل قبول‌تر دیده شوند.

بن ملوین، مدیر طراحی در Morrama، خاطرنشان می‌کند که به زودی خودمان را با دوقلوهای دیجیتالی خود مقایسه خواهیم کرد تا به خودمان در حین ورزش انگیزه بدهیم، یا اگر به رژیم غذایی یا برنامه تمرینی خاصی پایبند باشیم، بدنمان چه شکلی می‌شود. اینکه آیا این یک ابزار انگیزشی امیدوارکننده به نظر می رسد یا ایجاد گرایش دیستوپیایی به سمت بدشکلی، جای بحث دارد.

گرگوری هان سردبیر ارشد دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید