از زمانی که کار او را در یک نمایشگاه سوپرهاوس اوایل امسال، من آن را تحسین می کردم، به خصوص این سری مبلمان و نورپردازی چوبی خمیده به نام «مثل درختی که از عینک خود تنفس می کند». وقتی از نزدیک نگاه می کنید، به راحتی می توانید نقاشی های کوچک با مداد رنگی را تحسین کنید. سپس برش های دراماتیک و حجاری شده روی چوب نیز وجود دارد که هر قطعه را از نظر بصری بسیار جذاب تر می کند. هر بار که به آنها نگاه می کنم متوجه جزئیات جدیدی می شوم که قبلاً ندیده بودم. آنها واقعا خیره کننده هستند.

یک جفت گوشواره الماس ستاره ای شکل نقره

به همان اندازه که گوشواره های میخی الماس زیبا هستند، آنها مربای من نیستند، اما من عاشق این ایده از تنوع آن با این گوشواره های ستاره ای از Starling هستم. من عاشق استارلینگ هستم – نقره آنها را می پوشم طلسم ساعت آفتابی هر روز و برای یک سال. این جذابیت با همکاری تجارت آگاهانه، سازمانی که توسط اولیویا وایلد و بابس بورچفیلد تأسیس شد، انجام شد. من بیشتر از هر جواهرات دیگری که می پوشم در مورد آن گردنبند سوال می پرسم و احساس می کنم این ستاره های درخشان نیز همینطور خواهند بود. مانند گردنبند، گوشواره ها متفاوت هستند و از بسته جدا می شوند و من همه چیز در مورد آن هستم.

عکس کنار هم از دو اثر رنگارنگ پر جنب و جوش از بورلی فیشمن

سمت چپ: بدون عنوان (اعتیاد به مواد افیونی، ADHD، اضطراب، درد)، 2022 \ راست: بدون عنوان (دیابت، افسردگی، آسم، ADHD)، 2022

من همیشه دوست داشته ام بورلی فیشمن کار – پر جنب و جوش، غیرمنتظره، و فقط یک رفتار بصری است. آخرین کار او تا 6 نوامبر در نمایشگاه هنر ADAA با گالری Miles McEnery به نمایش گذاشته شد. از اشکال هندسی گروه بندی شده تا پالت های رنگی چشمگیر، هر قطعه فقط شما را اغوا می کند و سپس عناوین را یادداشت می کنید و ذهن شما شروع به تعجب می کند. کلویی استید توضیح می‌دهد: «در این سری جدید، هنرمند به آنچه «اپیدمی پلی‌فارماسی» می‌نامد، ادامه می‌دهد که به استفاده همزمان – و بالقوه فاجعه‌بار – از چندین دارو توسط یک فرد اشاره دارد. فیشمن توضیح می‌دهد: «سوال این است که چگونه این چیزها در سیستم ما با هم کار می‌کنند، و حقیقت این است که اغلب اوقات اینطور نیست.» سپس با بازگشت به کار، متوجه می‌شوید که او چه می‌گوید. من دوست دارم که او کارهای زیبایی را با الهام از چنین موضوع پیچیده ای خلق می کند که واقعاً شما را به فکر فرو می برد.

READ  سیستم نمایش مدولار غذا بر حسب سلیقه: کار: با همزیستی خرید کنید

کمد چوبی سبک مدرن با رویه منحنی گرد و دسته‌های مدور بزرگ

این همکاری West Elm Kids x Pottery Barn Teen با طراح سارا شرمن ساموئل که در ماه مه راه اندازی شد، لازم نیست به طور جدی برای بچه ها استفاده شود. برخی از قطعات، مانند سری دستگیره (دسته دستگیره بالای دستگیره میز و روشویی، و قفسه کتاب دستگیرهآینه موج، نورپردازی اشکال ارگانیک، تخت وبهلسترد طاقو موارد دیگر، برای بزرگسالان نیز به خوبی کار می کند و آنها با بسیاری از مارک های مبلمان مدرن DTC رقابت می کنند. بعلاوه، آنها توسط SSS طراح همیشه مورد تقاضا طراحی شده اند و قطعات قیمت مناسبی دارند. اما اگر آن‌ها را برای بچه‌هایتان بخرید، برخلاف بسیاری از برندهای مبلمان کودک امروزی، آنها به راحتی در سنین بزرگسالی خود رشد خواهند کرد.

تی شرت سفید با طرح گرافیکی رنگارنگ و نمای نزدیک از طرح جیب

هنرمند چند رشته ای فرانسوی Camille Walala به تازگی با پلتفرم یادبود دیجیتال همکاری کرده است Chptr در محصولات قابل شخصی سازی که به شما امکان می دهد به کسی که به روشی جدید و غیر متعارف از دست داده اید احترام بگذارید. Walala طراحی کرد تی شرت و سویت شرت که دارای طرحی رنگارنگ و هندسی است که روی پشت آن عبارت “برای همیشه” و نام و تاریخ های عزیز شما در یک دایره بی پایان در جلو، درست بالای قلب شما چاپ شده است. وقتی در خیابان قدم می زنید، فقط یک پیراهن یا هودی باحال به نظر می رسد، اما معنای واقعی آن را می دانید. بنابراین هر بار که آن را بیرون می آورید تا بپوشید، یادآوری دوست داشتنی از فردی است که از دست داده اید.

دیدگاهتان را بنویسید