شهرهای بزرگ از زمان شروع همه‌گیری، رکورد تعداد افرادی را تجربه کرده‌اند که برای فرار به مناطق آرام‌تر با متراژ مربع و فضاهای بیرونی بیشتر فرار کرده‌اند. مکان‌های فصلی به‌عنوان مکان‌های فرود تمام وقت باقی مانده‌اند، به‌ویژه که مشاغل همچنان به موقعیت‌های کاری از راه دور اجازه می‌دهند. شهر کوچک ساگ هاربر، نیویورک، به یکی از آن مناطق مورد نظر تبدیل شده است مخفیگاه بندر، آ سکونتگاه 2630 فوت مربع، ایجاد یک فرار عالی. استودیو Up Harbor Hideaway را به عنوان یک خانه خانوادگی در گوشه ای بدون چشم انداز مستقیم از آب طراحی کرد. به دلیل قرار گرفتن آن در یک گوشه خیابان عریض، جهت خانه را تغییر دادند، به طوری که رو به گوشه عقب حیاط خلوت بود که امکان حفظ حریم خصوصی و جریان باز به فضای بیرون را فراهم می کرد.

علاوه بر لت‌های سرو مشکی که ساختار را می‌پیچد، پنجره‌های قاب مشکی از کف تا سقف در پشت، جذابیت بصری بیشتری را با خطوط عمودی برجسته می‌افزایند. استودیو Up شریک شد ویندوز ماروین، که پنجره های سفارشی Marvin Modern را برای این پروژه ساخت که باعث شد پشت خانه کاملاً لعاب باشد و به آفتاب صبحگاهی اجازه دهد تا اتاق خواب ها را روشن کند.

وسعت پنجره ها به فضای داخلی احساس باز بودن و بسیار بزرگتر از ردپای واقعی آن می دهد.

جلوی خانه دارای یک صفحه نمایش حریم خصوصی در طبقه همکف است زیرا رو به خیابان است، در حالی که طبقه فوقانی دارای پنجره های Marvin Modern است که شبیه پنجره های اطراف است.

READ  ده فضای داخلی سینمایی که می تواند در یک فیلم وس اندرسون باشد

از آنجایی که این منطقه منظره مستقیم آب نداشت، The Up Studio یک عرشه بر روی پشت بام ایجاد کرد که متراژ مربع اضافی را با نمای دلخواه خود اضافه کرد.

فولاد سیاه شده، چوب سخت روشن و رنگ های خنثی، فضای داخلی منسجم و مدرنی را ایجاد می کنند.

یک راه پله چوبی سفارشی سه سطح را متحد می کند و در عین حال استفاده از نوارهای عمودی را ادامه می دهد.

عکس‌های آلن تانسی، استیون راسل و جولیان براسرو.

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید