از نمای نزدیک، به راحتی می توان از واحه معماری ساخته شده از بتن، چوب و فولاد که در پشت آن منتظر است چشم پوشی کرد. Casa TO آستانه نیم در نمای بیرونی هتل با روکش بتنی با روسری‌های انگور بوآ پوشانده شده است، با کف دست‌هایی که به سمت بالا و بیرون می‌آیند، که به سختی توسط هواپیماهای بروتالیست مستطیل و منحنی که تنها با چند قدم به عقب نمایان می‌شوند، مهار می‌شوند. با این حال، پوشش گیاهی شدید محلی نمی‌تواند به طور کامل وعده‌های معماری هتل را که تصور می‌شود «تجربه حسی رادیکال پس از ورود» را برانگیزد، استتار کند.

نمای بیرونی هتل در مکزیک با نمای بیرونی بتنی هندسی و فضای سبز در اطراف

توسط معمار طراحی شده است لودویگ گادفروی این هتل نه سوئیتی که در گوشه ای از لاپونتا زیکاتلا، پورتو اسکوندیدو واقع شده است، استراحتی صمیمانه از صحنه موج سواری جشن Oaxacan در خیابان های کنار ساحل ارائه می دهد. ما خود را از پناهگاه متفکرانه ای که برای چند ساعت صبح در طول نمایشگاه اخیر طراحی مکزیک در سال 2023 به ما ارائه شد، مدیون غار سرد سایه دار آن بودیم که مجذوب تفسیر مشبک معاصر از مکان و فضا بود که برای وادار کردن مهمانان به انجام کاری جز شنا طراحی شده بود. ، استراحت کنید و گهگاهی چیزی با طراوت بنوشید.

ورودی در چوبی نیم ارتفاع و دیوارهای بتنی پوشیده از درختان انگور جلوی هتل Casa TO را تزئین کرده است

عکس: گریگوری هان

از طریق دهانه های بتنی دایره ای داخل لابی کنار استخر هتل Casa TO مشاهده کنید.

عکس: گریگوری هان

رویکرد درون به بیرون گادفروی نور و سایه، آسمان و آب، توده و پوچی را به یک بازی متقابل خاطره انگیز که در ارتفاعات مختلف هتل روی صحنه می رود دعوت می کند. محوطه مرکزی غاردار به طور چشمگیری توسط یک سری سوراخ های بتنی دایره ای بزرگ قاب شده است، که به مهمانان و نسیم ساحلی اجازه دسترسی به طول آب و کف آجری شاه ماهی را می دهد – دهانه ای که با مبلمان کم مشخصات ساخته شده توسط نجاران از Oaxaca، Puebla، در هم آمیخته شده است. و گوادالاخارا ارتفاع اثاثیه آسان است و به سختی می توان از آن بلند شد (از نظر روحی، بیشتر از جسمی، راحتی آنها چنین است).

از طریق راهروی بتنی دایره‌ای داخل لابی کنار استخر هتل Casa TO مشاهده کنید.

عکس: گریگوری هان

از طریق دهانه های بتنی دایره ای داخل لابی کنار استخر هتل Casa TO مشاهده کنید.

عکس: گریگوری هان

از طریق راهروی بتنی دایره‌ای داخل لابی کنار استخر هتل Casa TO مشاهده کنید.

این معماری در نظر گرفته شده است که الگوی مشبک دو پروژه تاریخی با طبیعت هیدرولیک را به جای مهمان نوازی تداعی کند: آب انبار باسیلیکای قرن ششم پس از میلاد در استانبول، و قرن نوزدهم که مخزن چوبی Hornsey در پارک فینزبری لندن ساخته شده است. \ عکس: گریگوری هان

توده بتنی هتل با تعداد زیادی پنجره، درها و منافذ دیگر که تا حدی توسط پوشش گیاهی سرسبز منطقه ساحلی پوشانده شده است، از بین می‌رود و رهگذران و نسیم ساحلی را دعوت می‌کند تا به حجم داخلی معبد Oaxacan در Casa TO راه پیدا کنند. روحیه تفکر آرام هتل مورد توجه قرار می گیرد.

آجرکاری و سرامیک شورون داخل لابی هتل Casa TO

عکس: گریگوری هان

نیمکت های بتنی طبقه ای مشرف به حیاط کنار استخر Casa TO

عکس: گریگوری هان

غذاها و نوشیدنی ها در سطح بالای پشت بام سرو می شود. عکس: گریگوری هان

پیچک‌های انگور نفوذ می‌کنند، اما در غیر این صورت حریم خصوصی در داخل محدوده‌های بتن خام Casa TO حفظ می‌شود. \ عکس: گریگوری هان

اتاق‌های مهمان روایت معماری تضادها را ادامه می‌دهند، به همین ترتیب سرد و غارنشین، عناصر را در قله دیوارهای بتنی خود دعوت می‌کنند. گاردن سوئیت‌ها با تخت‌های کینگ با یک باغ خصوصی کوچک مبله شده‌اند، در حالی که سوئیت‌های تراس طبقه بالایی کمی بزرگ‌تر هستند و دارای وان فضای باز با آب شیرین هستند که به راحتی هر روز صبح یا شب از تخت کینگ به داخل می‌روند.

فضای داخلی سوئیت مهمان با نمای حیاط خصوصی از گیاهان

سوئیت باغ \ عکس: Jaime Navarro

فضای داخلی سوئیت مهمان با حمام خصوصی در فضای باز.

سوئیت تراس \ عکس: Jaime Navarro

فضای داخلی تخت سوئیت مهمان با فرش رنگارنگ در جلو.

سوئیت تراس \ عکس: Jaime Navarro

چی: Casa TO
جایی که: Brisas de Zicatela، 70934 Puerto Escondido، Oaxaca، مکزیک
چقدر: از 274 دلار
نکات برجسته: لابی سرپوشیده سولاریوم که به صورت موازی در کنار یک استخر بی‌نهایت طولانی که با شش دهانه دایره‌ای عظیم قاب شده است، الهام‌بخش عکاسی در سفر است. از خوردن برانچ در طبقه بالا غافل نشوید.
قرعه کشی طراحی: طراحی شده توسط معمار مستقر در مکزیکوسیتی، لودویگ گودفروی، کنار استخر و لابی مدور هتل با مبلمان ساخته شده توسط نجاران از اوآخاکا، پوئبلا، و گوادالاخارا تکمیل شده است. معمار ژاپنی تادائو آندو کاسا وابی، Casa Naila توسط BAAQ و گالری Meridiano توسط معمار Tatsuro Miki و Axel Vervoordt همگی در فاصله رانندگی Puerto Escondido قرار دارند.
رزرو کنید: Casa TO

READ  یک آپارتمان سائوپائولو با مقدار مناسب سبک + رنگ

به طور مجازی با مقاصد طراحی بیشتر در اینجا به تعطیلات بروید.

گرگوری هان سردبیر دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید