اگر به تازگی یک کفپوش چوب سخت نصب کرده اید، به احتمال زیاد از آن لذت برده اید. کفپوش های چوبی نه تنها به طور قابل توجهی سبک و زیبایی هر خانه را ارتقا می دهند، بلکه کارشناسان حتی تأیید کرده اند که چوب های سخت نیز می توانند کیفیت هوا را به میزان قابل توجهی بهبود بخشند. با نزدیک شدن به فصل تعطیلات، ممکن است به این فکر کنید که میهمانان خانه شما چقدر تحت تاثیر کفپوش جدید شما قرار خواهند گرفت. با این حال، محافظت از آن در این فصل شلوغ از سال برای اطمینان از طول عمر کف شما ضروری است. نگران نباشید، راه های متعددی برای محافظت از کف چوبی تازه نصب شده شما در برابر مصائب تعطیلات وجود دارد.

کف چوبی کریسمس

نه تنها در طول تعطیلات، بلکه در تمام سال، طبقه شما دارای ترافیک زیادی از سوی انسان ها و حیوانات خانگی است. این یکی از رایج ترین مسائلی است که هر صاحب کف چوب سخت با آن مواجه است، زیرا شایع ترین علت ساییدگی و پارگی است. یکی از بهترین راه‌ها برای کاهش آسیب‌های ترافیکی سنگین، قرار دادن قالیچه‌های استراتژیک در جایی است که مردم بیشتر راه می‌روند. تشویق دیگران به نپوشیدن کفش در مناطق خاص نیز توصیه می شود. یکی دیگر از دلایل رایج ساییدگی و خراشیدگی از جایی است که مبلمان خود را قرار می دهید. با قرار دادن نوک نمدی روی پاهای وسایل سنگین مانند میز، مبل و صندلی می توان از این موارد جلوگیری کرد.

یکی از جنبه های مربوط به تعطیلات و بقیه ایام سال، نشت و حوادثی است که احتمالاً رخ می دهد. چوب سخت به حداقل نگهداری نیاز دارد، اما رطوبت نیاز دارد
دشمن طبیعی چوب سخت مهم است که در مورد نشت‌های مختلفی که ممکن است رخ دهد، کوشا باشید، مانند نوشیدنی که از آب اضافی جمع‌شده در اطراف درخت تعطیلات سرچشمه می‌گیرد.

READ  هتل گری استون به هنر دکو گذشته خود اشاره می کند

روش دیگری که می تواند به حفظ طول عمر کف چوب سخت شما کمک کند، درمان آن قبل از شروع فصل تعطیلات است. این یک اقدام پیشگیرانه عالی است که در دراز مدت به شما کمک زیادی می کند. درمان‌ها را می‌توان به‌صورت حرفه‌ای یا DIY انجام داد، و می‌توانند به پوشش کف چوبی شما کمک کنند تا در طول سال قوی بماند.

همانطور که احتمالاً می توانید از عنوان ما متوجه شوید، اینجا در Flooring.org، ما در مورد تمام موارد مربوط به کفپوش متخصص هستیم. نصب آن کف چوبی می تواند بهترین راه برای تبدیل خانه شما به یک خانه رویایی باشد. برای اطلاعات بیشتر، به صورت آنلاین از ما دیدن کنید یا با شماره 800-689-9006 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید