در صحنه نگاری مجموعه از LATOxLATO مجموعه ای از سه ظرف کش با الهام از معماری است که برای نگهداری ساکولنت ها طراحی شده است. گلدان ها قطعات نمایشی مینیاتوری هستند که گلدان را ترکیب کرده و به یک جسم واحد می ایستند. بنیانگذاران استودیو ویرجینیا والنتینی و فرانچسکو برگانزه د کاپنیست الهام بیشتری از هنر ایتالیایی و نقاشی‌های جورجیو دی کیریکو پیدا کردند. مجموعه به دست آمده غیرمنتظره است و هر کدام یک عنصر معماری نمادین را به یاد می آورند که حالتی رویایی به خود می گیرد.

ما این مجموعه جدید را ایجاد کردیم [for LATOxLATO] وقتی متوجه شدیم که گزینه های زیادی برای نمایش گیاهان کاکتوس به اندازه گلدان های کلاسیک برای سایر گیاهان آپارتمانی وجود ندارد. ما شروع به کاوش در دنیای ساکولنت ها کردیم و نمونه های شگفت انگیزی از رنگ های متنوع و اشکال پیچیده و گوشتی را کشف کردیم. همیشه نشان دادن یکی از این زیبایی های منحصر به فرد روی یک دیوار سفید ساده یا یک قفسه کتاب شلوغ کافی نیست. والنتینی و د کاپنیست توضیح می‌دهند که این ایده به ما این ایده را داد که یک «صحنه» واقعی طراحی کنیم که در آن یک کاکتوس می‌تواند ستاره نمایش باشد.

گلدان های معماری سیاه روی پایه های سفید

Quinta n. 1 مجموعه ای از طاق ها است که پرسپکتیو ایجاد می کند، در حالی که Quinta n. 2 هندسه یک کلیسای جامع را تداعی می کند. Quinta n. 3 یک پلکان با شکوه و انتزاعی است. هر گلدان برای نشان دادن ساکولنت کاشته شده در داخل طراحی شده است.

هر سه تنظیمات ریز معماری ایجاد شده توسط گلدان‌ها از آهن برش لیزری ساخته شده‌اند که قبل از رنگ‌آمیزی با پوشش پودری مقاوم در برابر خوردگی، آب و سایر عوامل تهاجمی، با دست جوش داده می‌شوند. به عبارت دیگر، مجموعه Scenografie را می توان در فضای باز نیز استفاده کرد.

READ  پل‌های معلق هتل‌های کلبه‌ای در مکزیک را به هم متصل می‌کنند

هر کاشت در ایتالیا با بهترین کاردستی ساخته شده است، حتی دارای جوش های نامرئی است. از میان پالت رنگی که شامل خاکستری میکا، کورتن و لاک پشتی است، انتخاب کنید.

گلدان های معماری خاکستری روی پایه های صورتی

گلدان معماری خاکستری روی ازاره های صورتی

گلدان معماری خاکستری روی ازاره های صورتی

گلدان معماری خاکستری روی ازاره های صورتی

گلدان های معماری سفید در طاق های طلایی

گلدان های معماری سفید در طاق های طلایی

گلدان معماری سفید در طاق های طلایی

گلدان معماری سفید در طاق های طلایی

گلدان معماری سفید در طاق های طلایی

طرح سیاه و سفید گلدان های معماری

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه Scenografie، مراجعه کنید latoxlato.com.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. هنگامی که حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه آشفته می‌شود، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید