جدیدترین از کلی ورسلر خانواده ای از مبلمان است که طرح های آن الهام گرفته از فرم ها و اصولی است که مبلمان فرانسوی و ایتالیایی را در دهه 70 تعریف می کرد. در مجموعه Morro همچنین از طراحی ژاپنی اواسط قرن وام گرفته تا چیزی تازه و جدید خلق کند. شناخته شده است که تمرین Wearstler از منابع متعدد الهام برای ایجاد یک احساس لایه‌ای و تداعی‌کننده استفاده می‌کند و در اینجا به این کار ادامه می‌دهد.

فضای داخلی شیک با میز قهوه خوری نرم و مربعی سفید بلند و کم

عکس: Ingalls

Wearstler گفت: «اشکال جسورانه و منحنی مجموعه Morro در عین حال ظریف و بازیگوش هستند، که تجسم واقعی سبک کالیفرنیایی است. “این مواد چه در چوب، سنگ یا تودوزی نرم شکل بگیرند، مواد در اشکال اصلی خود می درخشند.”

فضای داخلی شیک با مبل، دو صندلی، کنسول و میز قهوه گرد

عکس: Ingalls

Wearstler به اشتراک گذاشت که tمجموعه Morro با یک میز سفارشی طراحی شده برای غار سانتا مونیکا Proper آغاز شد. اولین نسخه شامل میزها، صندلی‌های استراحت و مبل‌هایی است که همگی در جدیدترین مجموعه Wearstler برای Lee Jofa روکش شده‌اند. این سری دارای قطعات کم‌حجم، پایه‌های بلوط جامد، و صندلی‌هایی است که به نظر می‌رسد بدون زحمت شناور می‌شوند. برعکس، تأثیرات طراحی جسورانه به هر قطعه احساسی یکپارچه می دهد، گویی از یک قطعه متریال حک شده است. ورستلر گفت که او این مجموعه را به عنوان قطعات مستقل و به عنوان یک خانواده دوست دارد.

فضای داخلی شیک با کنسول و صندلی قرمز

عکس: Ingalls

فضای داخلی شیک با صندلی سفید، میز کناری و چراغ کف

عکس: Ingalls

فضای داخلی شیک شده با صندلی طلایی

عکس: Ingalls

فضای داخلی شیک با صندلی روشویی قرمز

عکس: Ingalls

فضای داخلی شیک با مبل سفید و میز قهوه مربع شکل

عکس: Ingalls

تخت طلایی در فضای سفید با کف بتنی

مورو شیز

میز قهوه گرد در فضای سفید با کف بتنی

میز قهوه مورو، چوب سفید شده

صندلی قرمز پر شده در فضای سفید با کف بتنی

صندلی سالن Morro

مبل سفید پر شده در فضای سفید با کف بتنی

مبل مورو

دو میز قهوه خوری مربعی با پایه های گوی در فضای سفید با کف بتنی

میزهای قهوه خوری مربعی مورو

صندلی قرمز پر شده در فضای سفید با کف بتنی

صندلی روشویی Morro

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه Morro، مراجعه کنید kellywearstler.com.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان دید که در آشپزخانه آشفته می‌شود، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  Naturehumaine آپارتمان دهه 1920 را با تزئینات امروزی احیا می کند

دیدگاهتان را بنویسید