من به عنوان یک صاحب خانه جدید با بودجه، سهم عادلانه ای از سفرهای خود را به این شهر انجام داده ام IKEA در پی افزودن چند اصل مقرون به صرفه. حتی زمانی که من به سبک زندگی عمدتاً پس از IKEA بالغ شده‌ام، معروف‌ترین تامین‌کننده مبلمان مدرن در جهان همچنان در زمانی که نیاز به پیدا کردن چیزی مدرن، مقرون‌به‌صرفه (و موجود در انبار) داشته باشم، قدرت دارد. قدرت فوق‌العاده برند سوئدی همیشه ماهیت فوق‌العاده سازگار اجناس آن‌ها بوده است، کاتالوگی که برای هر گوشه از خانه با قیمت‌هایی عرضه می‌شود که به همان تمایلی که خرید از فروشگاه‌هایی مانند Costco یا فروشگاه‌های اوتلت را بسیار خطرناک می‌کند، ارائه می‌شود.

مجموعه Nytillverkad به رنگ آب نبات ایکیا با نمایش میزها، فرش، بالش، چهارپایه، کت و سایر لوازم کوچک خانه در رنگ های مختلف آب نباتی با پس زمینه شبکه ای سفید و آبی، کفپوش کم براق سبز روشن، و تخت چوبی در پیش زمینه و پنجره طاقچه ای قرمز روی صحنه نمایش داده می شود. حق

اکنون IKEA که هشتادمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد، مجموعه ای از کالاها و اثاثیه خانه را که از آرشیوهای خود جمع آوری شده و به تازگی رنگارنگ و امروزی به آنها داده شده است، تازه می کند. آب نبات های خوشمزه Nytillverkad این مجموعه برای تجهیز آپارتمان ها و خانه های نسل کاملاً جدید با بودجه ای از راه می رسد و باید اعتراف کنیم که تیم طراحی آنها مورد قانع کننده ای برای بازبینی این طرح ها با نگاهی جدید ایجاد می کند.

میز کناری سبز ikea در برابر کفپوش آبی تیره با گلدان گل در بالا

چهارپایه های لوله ای رنگارنگ IKEA در دیوار قرمز و بنفش و اتاق چکر

مجموعه Nytillverkad آنقدرها یک مجموعه نیست، بلکه شروع مجموعه‌ای از طرح‌های در حال انتشار مجدد است که از آرشیو این برند تهیه شده، با رنگ‌ها و مواد جدید و نام‌های ورزشی جدید اختراع شده‌اند. IKEA می‌گوید: «طی چند سال آینده، ما مجموعه‌ای از اثاثیه منزل را که با دقت انتخاب شده‌اند منتشر می‌کنیم… به‌روزرسانی شده‌اند تا با چشم‌انداز جسورانه نسل بعدی مطابقت داشته باشند».

READ  نمایشگاه مجموعه گالری صنایع دستی معاصر آسیایی را مورد توجه قرار می دهد

میز کناری سه پایه نارنجی با جعبه گل، دو لیوان آبخوری روی کتابی در بالا، با دو چهارپایه کوچک با پایه های سبز روشن در پس زمینه

سه جا شمعی مدرن مینیمالیستی به رنگ های اسطوخودوس، آبی و سبز روی سطح دو طبقه

تلفن چرخشی قرمز روی میز کناری سه پایه آبی روشن که روی کفپوش کاشی شطرنجی قرمز و بنفش قرار گرفته است.

روپوش فلزی لوله‌ای اسطوخودوس در اتاق با دیوارهای رنگ‌آمیزی اسطوخودوس و راهرو قرمز پر جنب و جوش با راه پله و پس‌زمینه لباس

“این مجموعه با صدای بلند، رنگارنگ و سرگرم کننده است. همه محصولات دارای یک داستان هستند، مانند یکی از نمادین ترین محصولات ما LÖVET، که اولین بار در سال 1956 معرفی شد. در نسخه Nytillverkad، ما آن را LÖVBACKEN می نامیم، و در رنگ های نارنجی، آبی و سبز روشن با روکش خاکستری عرضه می شود. کارین گوستاوسون، رهبر خلاق مجموعه Nytillverkad، IKEA سوئد، می‌گوید: افزودن یک رنگ پررنگ به هر اتاق.

سه میز کناری رنگارنگ IKEA در اتاقی با کاغذ دیواری مشبک سفید با کفپوش سبز روشن.  یک میز به رنگ آبی پر جنب و جوش در کنار آن روی زمین قرار دارد و مایع آبی شبیه‌سازی شده‌ای از یک فنجان بیرون می‌آید.

مجموعه Nytillverkad با نمایش بالش، چهارپایه، قفسه کت و جا شمعی در اتاقی با دیوارهای هلویی و کف‌پوش‌های کاشی‌شده مشکی نمایش داده شد.

چوب لباسی لوله‌ای زرد روشن در گوشه اتاق دیواری رنگ‌آمیزی شده به رنگ قرمز و هلویی با کلاه و کیف حمل و نقل آویزان از بازوهای قفسه.

کاناپه زرد در برابر دیوارهای آبی روشن با فردی با لباس خواب که یک رکورد آبی روی صورت خود دارد.

میز ناهارخوری با رومیزی راه راه آبی روشن، صندلی و دو چهارپایه نزدیک دیوارهای هلویی رنگ و پنجره قرمز.

اولین مجموعه در جولای 2023 به فروشگاه ها می رسد و شامل میزهای کناری به سبک اواسط قرن، چهارپایه های لوله ای، قفسه های درخت مانند، فرش های گرد، ملافه، بالش، جا شمعی و ظروف می شود. نظر خود را در مورد اولین IKEA به ما بگویید Nytillverkad مجموعه در ما اینستاگرام!

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید