در Jardins de Métis با ایده ایجاد مجموعه ای از صندلی ها برای بازدیدکنندگان سایت در تابستان شروع شد. مرحله بعدی راه اندازی بود آتلیه پوشاک، با همکاری کابینت ساز Julien Maréchal از آتلیه l’Autre، برای ایجاد دو صندلی که هم هنر محلی کبک و هم محصولات چوبی را برجسته کند. جامد، ظریف، و متناسب، مجموعه السی تعادلی از زیبایی شناسی مبلمان کلاسیک و معاصر است.

الکساندر رفورد، مدیر Jardins de Métis، دلیل این مجموعه را به اشتراک می‌گذارد: «متیس با حضور معماران و معماران منظر در 23 دوره جشنواره بین‌المللی باغ و ساختمان‌های بسیاری که بازسازی کرده‌ایم، به یک مقصد طراحی تبدیل شده است. و ساخته شده است. اما این صندلی برای ما اولین است. شرکت در ایده پردازی، نقد و ارائه این شی منحصر به فرد برای من یک ماجراجویی جدید و هیجان انگیز بوده است. و من نمی‌توانم صبر کنم تا از آغوش آن لذت ببرم و از روزی که در ژوئن افتتاح می‌کنیم، صندلی السی را به بازدیدکنندگانمان تقدیم کنم.»

صندلی چوبی منحنی در کنار پرده سفید

عکس: Felix Michaud

مجموعه السی با الهام از صندلی های خم شده کلاسیک قرن نوزدهم، ادای احترامی به السی رفورد، بنیانگذار باغ ها دارد. با حفظ همان جذابیت همیشگی با استفاده از بلوط قرمز جامد از جنگل‌های کبک، چالش در اینجا حذف تمام عناصر اضافی و در عین حال زنده نگه داشتن ذات صندلی بود. پاها قبل از تبدیل شدن به پشت و بازوها در نسخه صندلی راحتی از صندلی حمایت می کنند، در حالی که صندلی نازک میله های پشتیبانی را در هر دو برجسته می کند. اندکی بزرگتر از صندلی های خم شده سنتی، هر دو نسخه نیاز به لمس و کاوش در قطعات بادوام و راحت دارند. این ویژگی بزرگ به این معنی بود که خم کردن چوب به فرآیندی تبدیل شد که بیشتر با مجسمه سازی مرتبط بود. مفاصل مورتیس و تنون آشکار شده مهارت و زبان طراحی هر صندلی را برجسته می کند.

صندلی چوبی منحنی در کنار پرده سفید

عکس: Felix Michaud

مجموعه Elsie اولین همکاری بین Appareil Atelier و Les Jardins de Métis نیست. “با هر بار بازدید از باغ ها، متوجه شدم که فاصله و ماهیت پیچیده سایت، هر پروژه را دشوارتر می کند، در حالی که در دسترس بودن مواد با کیفیت و کارگران، هر یک را انسان تر می کند. این پروژه صندلی بخشی از آرزوی ما برای تقویت پیوندهایمان با منطقه و ارتقای استعدادهای صنعتگران کبک است. کیم پاریسو، معمار و بنیانگذار Appareil می‌گوید: «محیط به ما الهام‌بخش است تا در منطقه لنگر بگذاریم و بهترین‌های خود را ارائه دهیم.

صندلی چوبی منحنی

عکس: Alex Iesage

نمای بالای صندلی صندلی چوبی منحنی

عکس: Felix Michaud

نمای جانبی صندلی چوبی منحنی

عکس: Felix Michaud

دو صندلی چوبی منحنی در جلوی دیوار چوبی

عکس: Felix Michaud

صندلی چوبی منحنی در سایه

عکس: Felix Michaud

ماکت معماری سفید ساختمان ob

عکس: Alex Iesage

ماکت معماری سفید ساختمان ob

عکس: Alex Iesage

دسته ای از پایه های صندلی چوبی

عکس: Alex Iesage

صندلی چوبی منحنی که توسط مرد مونتاژ می شود

عکس: Alex Iesage

صندلی چوبی منحنی در حال مونتاژ

عکس: Alex Iesage

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کالکشن Elsie، بازدید کنید appareilatelier.com.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان دید که در آشپزخانه آشفته می‌شود، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  طراحی زیبا به رنگ صورتی

دیدگاهتان را بنویسید