ماده ای که در معماری به دلیل استحکام و دوام آن استفاده می شود به طور غیرمنتظره ای با ماده دیگری که به همان اندازه ظریف است جفت می شود. در جدید مجموعه Aquarel، طراحی شده توسط پاتریشیا اورکیولا برای بودریسنگ تراورتن کلاسیک رومی و اونیکس سفید ایرانی برای تفسیر “نقاشی های آبرنگ” در کنار هم قرار گرفته اند. شفافیت‌ها و ظرافت‌های پاستلی در اینجا نقش دارند و حسی معاصر را بیان می‌کنند که به افزایش سطوح سنگ کمک می‌کند در حالی که با تخلخل آن در تضاد است. ترکیبی ماهرانه از زنگ های گرم که محو می شوند تا خنک شوند و دوباره به بوم خود تبدیل می شوند.

ورودی نمایشگاه با خواندن تابلوها "بودری"، میز ناهارخوری بلند و نصب دیواری شبیه نقاشی آبرنگ

پاتریشیا اورکیولا، معمار و طراح، می‌گوید: «هر پروژه‌ای که با بودری متولد می‌شود، نتیجه یک تحقیق چهار دستی است، یک سالن ورزشی خلاق که همیشه ما را به زبان‌های جدیدی هدایت می‌کند که هرگز تصور نمی‌کردم با سنگ مرمر ساخته شوند». با Aquarel، ما از همزیستی بین یک ماده پرکاربرد در معماری، مانند تراورتن، و شفافیت ظریف اونیکس سفید شروع کردیم. با بررسی نحوه گفتگوی این مواد با هم، ما یک بازی از شفافیت ها، تضادها، اما همچنین از تفاوت های رنگی و همزیستی هماهنگ ایجاد کرده ایم.

نصب دیوار شبیه نقاشی آبرنگ

مجموعه Aquarel در معرفی شد سالن دل موبایل در حین هفته طراحی میلان 2023 اوایل این ماه، متشکل از دو میز ناهار خوری، یک میز کم ارتفاع، یک صفحه نمایش، و یک روکش دیوار، و همچنین آثار هنری Aquarel و لوازم جانبی که به خوبی با میزها جفت می شوند. هر دو میز ناهار خوری دارای یک پایه مجسمه ای بزرگ و به یاد ماندنی هستند. میز نشیمن بزرگ Aquarel از سنگ تراورتن کلاسیک رومی با منافذ باز، سندبلاست شده با رویه مستطیلی بزرگ ساخته شده است. پایه آن شامل چهار عنصر هندسی در سنگ تراورتن است که توسط استوانه های ظریف در اونیکس صورتی سوراخ شده است. Pierce یک میز دایره‌ای است که رویه شیشه‌ای بسیار شفاف آن بر روی پایه‌ی تراورتن که توسط استوانه‌ی اونیکس سبز نعنایی سوراخ شده است، مشخص می‌شود. میز پایین Aquarel دارای یک صفحه دایره ای شکل است که از اونیکس سفید Aquarel ایرانی در سایه های صورتی، هلویی و سبز ساخته شده است. یک سینی فلزی به رنگ سبز روشن به عنوان پایه آن عمل می کند.

READ  بوفه Embrace فراتر از منحنی های خوب است

نصب دیواری شبیه نقاشی آبرنگ پشت میز با دو ظرف

Aquarel Paravent صفحه‌ای است که از چهار صفحه اونیکس سفید آکوارل ایرانی و چهار تخته سنگ مرمر تراورتینو کلاسیک رومانو با منافذ باز تشکیل شده است که توسط استوانه‌هایی از سنگ مرمر Lasa Covelano پشتیبانی می‌شود. حجم های این قطعه به سنگ مرمر و اونیکس اجازه می دهد تا غیرقابل پیش بینی بودن جذاب خود را بیان کنند. روکش دیوار بزرگ تارتان از پارچه سنتی اسکاتلندی الهام گرفته شده است، اما این نسخه پویا به رنگ پاستل در پس زمینه ای از سنگ مرمر آلبا کیارا با رگه های سبز و آجری تفسیر شده است.

نصب نمایشگاه Budri در میلان شامل یک اثر هنری بزرگ Aquarel در ورودی فضا بود. ساخته شده با استفاده از پس زمینه تراورتن، تمرین بین استفاده از مواد مختلف با سایه های آبرنگ ایجاد شده توسط بودری متحد می شود.

نصب دیوار شبیه نقاشی آبرنگ

«کار من اغلب بر اساس مشاهده است. در واقع، من همیشه مراقب هستم که موادی را که با آن کار می کنیم، نه تنها از نظر رنگ ها، بلکه از نظر احساساتی که می تواند منتقل کند، تجزیه و تحلیل کنم. الساندرا مالاگولی بودری، مدیر هنری بودری، با مشاهده صفحات عقیق سفید ایرانی و قرار دادن دستم در پشت آن، متوجه شدم که شفافیت این ماده چقدر ناهموار است. این جنبه منفی ظاهراً به من اجازه داد که در عوض با عقیق آزمایش کنم و از نقاشی آبرنگ الهام بگیرم. به این ترتیب ظرافت های خارق العاده ای از رنگ ها ایجاد می شود که با توجه به کدورت طبیعی این سنگ فوق العاده متفاوت است. الهامات اغلب به طور تصادفی به وجود می آیند و زیباترین چیز در همه اینها کشف غیرقابل پیش بینی بودن این ماده خارق العاده است.

READ  یک آپارتمان آخر هفته با یک شومینه دراماتیک، کاشی کاری شده سبز

میز سنگی بیضی شکل با دو صندلی

پانل دیواری طرح دار

میز با طرح مرمر و ظرفی که بالای آن قرار دارد

پانل دیواری طرح دار

سه میز قهوه‌خوری انتزاعی رنگارنگ

مرجان  مصالح سنگی صورتی و سفید شیری

نمایشگاه با مبل عاج و صندلی راحتی که در مقابل پانل های معلق از مواد سنگی نشسته است

در شب از بیرون به نمایشگاه بودری نگاه می کنم

در شب از بیرون به نمایشگاه بودری نگاه می کنم

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه Aquarel، به ادامه مطلب مراجعه کنید budri.com.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید