اگر حتی در نبض روندهای دکور در چند سال گذشته غلبه کرده اید، احتمالاً متوجه ظهور مجدد کاشی کاری های ساده در مزرعه شده اید که از تله های تجویز شده آشپزخانه و حمام فرار کرده و به هر سطح و گوشه ای از خانه نفوذ می کند. کاشی‌ها را می‌توان یافت که به‌طور یک‌فرض، ظاهراً همه چیز را این روزها زینت می‌دهند، از میزهای کناری گرفته تا میزهای قهوه‌خوری گرفته تا نورپردازی، و اکنون برای میزهای موسیقی، یک پایه میز گردان Hi-Fi.

تحت نام مستعار عمل می کند درخت بید، طراح مستقر در لس آنجلس گرتا سولی از مواد مقرون به صرفه و در دسترس با اطمینان استفاده کرده است و کاتالوگ کوچکی از اثاثیه و لوازم جانبی را با ظاهری ارائه می دهد که می توان آن را در اواخر دهه 1960 / اوایل دهه 1970 یک شرکت معماری با نفوذ ایتالیا ردیابی کرد. سوپراستودیو.

میز گردان و پایه بلندگو تمام مشکی Amore Mio در اتاق نشیمن در کنار میز و صندلی کنار کاشی مشکی قرار گرفته است.

مجموعه ای از طرح های نشیمن و میز کناری با کاشی های گذشته که با رنگ های سبز، سفید، لیمویی و نارنجی طراحی شده اند.

در تکرار رنگارنگ‌تر و پاستلی‌تر، ظهور مجدد مبلمان کاشی‌کاری شده اغلب شبه نوستالژی را اتخاذ می‌کند که تداعی‌کننده زیبایی‌شناسی موج بخار دهه 2010 است. اما همانطور که توسط Solie در سیاه و قرمز استفاده شده است آمور میو مجموعه، کاشی کاری ها حال و هوای حسی تری از دیسکوی Italo را به نمایش می گذارند که ظاهراً از سطوح سخت بیرون می زند.

استند وینیل قرمز Amore Mio در کنار میز شام شطرنجی قرمز با نور شمع و ضبط آماده پخش روی صحنه.

کاشی پاک کردن سس قرمز اشتباه را به یک کار ساده تبدیل می کند.

به عنوان یک تلاش مشترک بین Willow و هنرمند موزیکال Bad Nonno (معروف به جوی فرانسیس) مد شد. آمور میو به عنوان یک افت مبلمان همزمان می رسد که همزمان با یک همنام است آلبوم دیجیتال رهایی.

READ  رنگ سال 2023 پنتون: PANTONE 18-1750 Viva Magenta

عکس زاویه دار با جزئیات گوشه از پایه وینیل قرمز.

مالک/طراح، Solie، توضیح می‌دهد: «ما تصمیم گرفتیم با کار بد نونا به‌عنوان یک نوازنده و تهیه‌کننده همکاری کنیم و از نظر زیبایی شناختی زیبا، اما در عین حال کارکردی برای پخش ضبط ضبط کنیم که به ریشه‌های ایتالیایی او ادای احترام می‌کند.

نسخه های سیاه و سفید پایه وینیل تک رنگ Willow Amore Mio در کنار هم قرار گرفته اند.

1750 دلار پایه وینیل تک رنگ یک سیستم استریو کامل و آماده برای گوش دادن است و شامل یک صفحه گردان همرنگ با دو بلندگو است که به خوبی در زیر سطح بالای پایه قرار گرفته اند. هر پایه صفحه گردان که در رنگ های تمام سیاه یا سفید موجود است، همچنین دارای فضای ذخیره سازی برای مجموعه کوچکی از صفحه های وینیل مورد علاقه است که هر پایه سیستم صوتی به سفارش دستی ساخته شده است.

پایه وینیل قرمز Amore Mio با کاشی کاری 1 اینچی، با قابلیت چرخاندن Technics و مجموعه کوچکی از صفحات وینیل به پایان رسید.

کاشی کاری 1 اینچی با رنگ های تحریک آمیزتر پایه وینیل قرمز به عنوان یک گزینه سفارشی برای هر کسی که قبلاً یک صفحه گردان موجود، بلندگوهای بدون ارائه و پخش کننده ضبط داشته باشد، ارائه می شود.

پایه میز گردان شطرنجی کوچک سیاه و سفید با پخش کننده در بالا و مجموعه کوچکی از رکوردهای ذخیره شده به صورت عمودی در زیر.

کوچکترین گزینه از آمور میو این مجموعه آشکارا گذشته شطرنجی خود را در کاشی‌کاری‌های سیاه و سفید به‌عنوان پایه‌ای با قابلیت چرخش کم با دهانه‌ای کوچک برای ذخیره‌سازی وینیل در زیر می‌پوشاند.

این آمور میو مجموعه Willow علاوه بر این با مجموعه‌ای از چراغ‌های کف، نیمکت‌ها، صندلی‌ها و میزها تکمیل می‌شود، اگر می‌خواهید سس شیطنت‌آمیز و قرمز را در فضای دیسکوتک برگردان کامل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید