نمایشگاه Thisen: برند ایتالیایی کاشی کف و دیوار Ceramiche Keope مجموعه ای از کاشی های چینی ساخته شده از اونیکس را طراحی کرده است.


کاشی های اونیکس منعکس کننده نور که Onice نامیده می شود در چهار اندازه مختلف و سه رنگ منحصر به فرد موجود است که سایه های ظریف سنگ مرمر صیقلی را به هم می پیوندد.

کاشی های انیس
کاشی ها در سایه درخشان خاکستری به نام مروارید هستند

مروارید سایه ای خنک از خاکستری ظریف را ارائه می دهد، در حالی که عسلی از رنگ های گرم رنگ روشن در سنگی که برای یادآوری نور خورشید طراحی شده است، استفاده می کند.

گزینه Multicolour Onice ترکیبی غیرمعمول از رنگ های سبز و زرد دریا مانند است که با تکه های ظریفی که ظاهری سایه ها را به وجود می آورد جایگزین شده است.

کاشی های عسلی رنگ
کاشی های عسلی حس گرما را حذف می کنند

کاشی های Onice از اونیکس، یک ماده نیمه قیمتی که نوعی سنگ مرمر است، ساخته می شود و برای دیوارها و کف در داخل خانه مناسب است، با بزرگترین اندازه دال مخصوصاً برای سطوح حمام مناسب است.

Ceramiche Keope گفت: “این سنگ مرمری گرانبها، مقاوم و درخشان، نتیجه نوآوری های تکنولوژیکی است که در طراحی داخلی اعمال می شود و به لطف بازی نور روی سطوح بازتابنده، به تنظیمات عمق می بخشد.”

کاشی های چند رنگ Onice
گزینه کاشی چندرنگ این برند ترکیبی غیرمعمول از رنگ های دریایی است

تولید – محصول: روی یخ
نام تجاری: سرامیش کیوپه
مخاطب: info@keope.com

درباره نمایشگاه Dezeen: نمایشگاه Dezeen فضایی مقرون به صرفه را برای برندها فراهم می کند تا محصولات جدید را عرضه کنند و طراحان و پروژه های خود را به مخاطبان جهانی Dezeen به نمایش بگذارند. برای جزئیات بیشتر به showroom@dezeen.com ایمیل بزنید.

نمایشگاه Dezeen نمونه ای از محتوای مشارکتی در Dezeen است. در اینجا درباره محتوای مشارکت بیشتر بیاموزید.

دیدگاهتان را بنویسید