ما گاهی اوقات در حالی که منتظریم چمدان‌هایمان در چرخ و فلک بیفتد، یک بازی انجام می‌دهیم، و شمارش می‌کنیم که کدام مارک چمدان بیشتر بیرون می‌آید. اغلب هنگام سفر به مقاصد طراحی و بازگشت، دور چمدان های شیک و مدرن پوسته پلی کربنات یک منظره رایج هستند. Away که به خاطر پالت رنگ‌های در حال تغییر، ساختار جامد، فضای داخلی جادار، و همکاری گاه به گاه برای جذاب‌تر کردن چیزها محبوب است، طرفداران قابل‌توجهی پیدا کرده است، به همان اندازه که گسترش مد سفر به عنوان یک ضرورت سفر است.

جدیدترین نسخه چمدان ساز، موج صوتی، جمعیتی خاص را مورد توجه قرار می دهد: دوستداران موسیقی که به فراسوی مرزها – شهر، ایالت و فراتر از آن – برای شرکت در جشنواره های موسیقی یا دیدن اجرای زنده مورد علاقه خود سفر می کنند. به زائران کواچلا، ارتش BTS، سوئیفتی‌ها و سایرین فکر کنید که مایلند وسایل خود را برای یک آخر هفته طولانی یا بیشتر جمع کنند تا موارد مورد علاقه خود را بشنوند.

چمدان چندرنگ AWAY x Resident Advisor Soundwave با چرخ‌ها و دسته‌ای دراز در پس زمینه سفید با سایه.

چمدان سخت با الگوی موج صوتی رنگارنگ AWAY x Resident Advisor که در پس زمینه سفید با سایه ای در سمت چپ قرار دارد.

چمدان باز با مکعب های بسته بندی رنگارنگ AWAY x Resident Advisor Soundwave.

مجموعه Soundwave از مجموعه تشکیل شده است حمل و نقل بزرگتر برای 315 دلار و جادارتر متوسط به قیمت 365 دلار، سطل بالای سر سابق با ظرفیت کافی برای بارهای طولانی از لباس ها و ملزومات آخر هفته، و دومی به اندازه کافی بزرگ برای یک یا دو هفته عیاشی آماده است.

چمدان غلتان عمودی رنگارنگ AWAY x Resident Advisor Soundwave با دسته ای کشیده.

یک چمدان رنگارنگ طرح‌دار با چهار چرخ در پس زمینه‌ای سفید با سایه‌ای برجسته در سمت چپ آن قرار دارد.

یک چمدان باز با لباس‌هایی که در داخل آن‌ها بسته‌بندی شده‌اند، آماده برای رویداد Resident Advisor Soundwave.

اگر یک فرد کامل هستید و می خواهید با یک مجموعه چمدان هماهنگ سفر کنید، Away هر دو چمدان Soundwave را به عنوان یک مجموعه با تخفیف 50 دلاری ارائه می دهد.

چاپ منطبق با موج صوتی برچسب چمدان و جذابیت و The Insider Packing Cubes (مجموعه 4 تایی) کل سیستم سفر را بپوشانید، همه با همان طرح موج دار نئونی سه گانه که با مشارکت بزرگترین جامعه موسیقی الکترونیک جهان ایجاد شده است، مشاور مقیم.

چمدان رنگارنگ AWAY x Resident Advisor Soundwave با قفل ترکیبی و برچسب چمدان با چهره اخم‌شده متمایز.

برچسب چمدان دو طرفه هم چهره ای شاد و هم اخم را برای تبلیغ روحیه شما در سفر ارائه می دهد.

هر دو چمدان سخت دارای پوسته‌های سخت پلی‌کربنات سبک و بادوام، چرخ‌های صاف 360 درجه، دستگیره بالایی با قابلیت چسبندگی آسان، با سیستم فشرده‌سازی داخلی هستند که به ما کمک کرده است از بیش از یک تعطیلات با بیش از آنچه وارد شده‌ایم، بازگردیم. در یکی از رنگ های استاندارد Away.

مجموعه ای از مکعب های رنگارنگ بسته بندی سفر در پس زمینه سفید، مناسب برای سازماندهی چمدان.

مکعب های بسته بندی داخلی در چاپ و رنگی Soundwave به صورت مجموعه ای 4 تایی برای به حداکثر رساندن ظرفیت موجود هستند. یک ست 6 تایی نیز موجود است اما فقط در رنگ های سبز، سرمه ای و آبی روشن.

برای بالا بردن همه چیز، Away از دی جی ها پرسید ملت حمل (نیتا آوینس و ویل اتومجیک) به یک لیست پخش برای تنظیم جت تنظیم کنید: «بسته‌بندی برای سفر فوق‌العاده هیجان‌انگیز است، بنابراین ما این فهرست پخش را تنظیم کرده‌ایم تا شما را خنک نگه داریم و ظاهرتان را جمع کنید.»

READ  Snøhetta فضای همکاری Pangea را برای گاراژ دیجیتال طراحی می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر یا خرید اقلام از مجموعه Soundwave به سایت مراجعه کنید awaytravel.com.

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

گرگوری هان سردبیر ارشد دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید