سجاف X، بستری برای همکاری‌های خلاقانه، با متصدیان، هنرمندان و طراحان برای ساخت نسخه‌های محدود و امضا شده از 100 قطعه یا کمتر، کار می‌کند. جدیدترین مجموعه – PROPS – توسط بررسی طراحی مدرن و شش خلاق نوظهور را با استفاده از چهارپایه به عنوان یک بوم خالی به چالش کشید. مختصری معیارهایی را که باید رعایت شوند، از جمله اندازه، قابلیت استفاده، و برند بیان شخصی خود را نشان می‌دهد.

پتروس پالمر، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Hem and Hem X، گفت: «هم ایکس از زمان راه‌اندازی خود، خود را به‌عنوان فروشگاهی برای زیبایی‌شناسان تثبیت کرده است، و نسل بعدی طراحان را با تخصص خود در صنعت Hem توانمند می‌کند و به مردم اجازه می‌دهد در کلکسیون‌های معاصر سرمایه‌گذاری کنند. . PROPS نشان دهنده تلاش ما برای تولید مجموعه های جامع تر از این میراث های آینده است.

طرح‌های نهایی مدفوع PROPS منحصربه‌فرد هستند و به‌طور جداگانه ویژگی‌های کلیدی تمرین هر طراح را در قطعه خود گنجانده‌اند. آنچه آشکار می شود فرآیندها، مواد و عباراتی است که به یک شیء واحد و روزمره ترجمه شده اند. از آنجا که PROPS مجموعه‌ای از مجموعه‌های محدود است، نتیجه شش نسخه است که هر کدام با پنج مدفوع امضا شده و شماره‌دار منحصراً از طریق Hem X در دسترس هستند.

لورا هاوسلی، موسس و مدیر تحریریه Modern Design Review و گالری MDR، گفت: «راه اندازی PROPS چهار سال پس از تولید اولین طرح نسخه محدود برای Hem انجام شد. جاه طلبی اکنون مانند آن زمان است: آوردن هیجان انگیزترین، آوانگاردترین و آرزومندترین طراحی کلکسیونی استودیویی به قلب دنیای Hem.

READ  Flatiron نمادین دوباره با بلندگوی طبقه Takahiro Miyashita برمی خیزد

چهارپایه مربعی با نوارهای آبی، مشکی، زرد و خرمایی

Regen Stool توسط وندی آندرو

تکنیک منحصربه‌فرد «Regen» آندرئو، طناب نخی را دور یک قاب سفارشی می‌پیچد، قبل از اینکه آن را با سیلیکون ببندد. مدفوع Regen لمسی و نرم، اما به طرز شگفت انگیزی ساختاری، پارچه را به شکل سه بعدی تبدیل می کند.

جزئیات چهارپایه چهارگوش با نوارهای آبی، مشکی، زرد و خرمایی

پایین جزئیات چهارپایه مربعی با نوارهای آبی، مشکی، زرد و خرمایی با خواندن وندی آندرو برای سجاف

پنج چهارپایه مربعی با نوارهای آبی، مشکی، زرد و خرمایی

چهارپایه آینه دار

آینه بلوک مدفوع توسط سئونگیل چوی

چوی با فرآیندهای صنعتی، فرم های سازش ناپذیر و پالت مواد سخت کار می کند. مدفوع آینه بلوک آن را به ابتدایی ترین شکل ها و حجم در قالب یک طرح پیکسلی تقطیر می کند. این شی درشت ممکن است برش خورده از فلز جامد به نظر برسد، اما در واقع با استفاده از ورق فولادی ساخته شده است که برش داده شده، جوش داده شده و سپس با آینه صیقل داده می شود.

جزئیات چهارپایه آینه ای مربعی

جزئیات مدفوع آینه‌ای مربع‌دار که خواندن Hem X IL Works

پنج مدفوع آینه ای مربعی

چهارپایه چوبی

بو مدفوع توسط ویرانگرها/سازندگان

لینده فری از ویرانگر/سازندگان با جلب عشق خود به چوب لاله، به معمار و طراح لینا بو بردی ادای احترام می کند. فرم مدفوع بو از چوب لاله شعله‌دار تزئینی الهام گرفته شده است که به صورت بلوک بریده شده و مانند سازه‌های ابتدایی مونتاژ شده است.

جزئیات چهارپایه چوبی

قطعه چوبی با امضای Hem X Destroyers & Builders

پنج چهارپایه چوبی که روی زمینه سفید ردیف شده اند

مدفوع دسته جمعی توسط موضوع عجیب و غریب

مدفوع دسته جمعی مظهر تمرین ماده عجیب و غریب (الز ولدک و گئورگی ماناسیف) است که ریشه در محیطی دارد که ما در آن زندگی می کنیم. این چهارپایه از ترکیب چوب پنبه و گچ اصلی به کار استودیو ساخته شده است و برای اولین بار برای ایجاد اشیاء بافتی، حاوی و رنگارنگ قالب‌گیری شده است.

جزئیات مدفوع استوانه ای سبز نئون در زمینه سفید

پنج چهارپایه استوانه ای سبز نئون در زمینه سفید

چهارپایه مربع اسطوخودوس با برش های انتزاعی در همه اندازه ها

Slurp Stool by هنریک اودگارد

رویکرد بازیگوش Ødegaard برای ایجاد فرم در مدفوع Slurp او نشان داده شده است. پایه چوبی جلوه‌ای سوراخ‌دار به‌عنوان الگو ایجاد می‌کند، سپس رنگ در لایه‌های ضخیم و براق برای فرم‌های نهایی که نرم و کارتونی است، اعمال می‌شود.

READ  22RE "سکوت" را در بوتیک سبز گلف میامی فرا می خواند

جزئیات چهارپایه مربع اسطوخودوس با برش های انتزاعی در همه اندازه ها

جزئیات چهارپایه چهارگوش اسطوخودوس با حکاکی سجاف X Henrik Odergaard

پنج چهارپایه مربع اسطوخودوس با برش های انتزاعی در همه اندازه ها

چهارپایه چوبی ساخته شده از تکه های چوب مربعی

سطح مدفوع توسط شو اوتا

مدفوع سطحی که تا حدودی شبیه یک تصویر پیکسلی است، از تکه‌های خاکستر جدا شده ساخته شده است تا یک نمایه و شی با عمق و علاقه زیاد سطحی ایجاد کند. هر مدفوع به سختی کنار هم چیده شده است و هر کدام را منحصر به فرد کرده است.

جزئیات چهارپایه چوبی ساخته شده از تکه های چوب مربعی

جزئیات چهارپایه چوبی ساخته شده از تکه‌های چوب مربعی با حاشیه X Sho Ota روی آن نوشته شده است

پنج چهارپایه چوبی ساخته شده از تکه های چوب مربعی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Hem X و PROPS، مراجعه کنید hem.com.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید