کیت هیز و کریستا شریف ، طراحان داخلی ، Brite Bodies را ایجاد کرده اند ، اولین مجموعه ای از مبلمان رنگارنگ که با کار خلاقانی از جمله ویوین وست وود و اتوره ستساس اطلاع داده می شود.


Brite Bodies شامل 11 طرح است و اولین محدوده مبلمان از استودیوی مشهور مستقر در آتلانتا، که توسط بنیانگذار مشترک بود هیز و شریف.

Brite Bodies یک مجموعه مبلمان است
پایه ویوین به کارهای ویوین وست وود اشاره می کند

این مجموعه با رنگ های روشن دارای میزهای قهوه و مارتینی و همچنین لوازم جانبی منزل مانند شمعدان ها و ابلیس های زینتی است که نشانه هایی از کارهای برخی از خلاقیت های محبوب هیز و شریف است.

Vivienne Pedestal یک میز کناری چوبی دست ساز است که با الگوی هندسی صورتی و قرمز رنگ آمیزی شده و ادای احترام به چاپهای چهارخانه و تارتان پانک مدرن Vivienne Westwood طراح مد انگلیسی است.

Abbott یک میز قهوه است که از دو شکل هلال ساخته شده است
Abbott یک میز قهوه است که از دو نیم دایره ساخته شده است

دو میز قهوه خوری گچ شکل نیمه ماه با هم جفت می شوند و دایره ای را می سازند که شبیه a است ویفر نکو. این جدول ها که Abbott نامیده می شوند ، با روحیه یکپارچه سازی بازی روی صفحه Eleanor Abbott در دهه 1940 اطلاع رسانی می شوند سرزمین آبنبات.

شریف به دزین گفت: “نام Brite Bodies یک گره کلیدوسکوپی برای رسانه های درخشان بیان است که بر همه کارهایی که می کنیم و می کنیم تأثیر می گذارد.”

“Brite Bodies به دنبال بازتفسیر روح پررنگ برخی از هنرمندان ، طراحان ، نویسندگان و نوازندگان مورد علاقه ما است – از ماکسیمالیسم بازیگوش اتوره سوتساس گرفته تا تصاویر آبرنگ سیاره ای موجود در آثار آنتوان دو سنت اگزوپری شازده کوچولو، “ادامه طراح.

READ  راهنمای 10 هدیه برتر Taste's برای سرآشپزها، آشپزها و کنجکاوهای آشپزی
Brite Bodies از کار خلاقان مختلف مطلع می شود
پایه اتوره یک میز کناری یا چهار گوش شطرنجی است

روند طراحی هایز و شریف ناشی از عشق مشترک آنها به موروثی ها بود. این زوج همچنین کارهای دهه 1980 طراحی و معماری ایتالیایی گروه ممفیس را به عنوان مجموعه اصلی مجموعه Brite Bodies توصیف کردند.

طراحان گفتند که در بهار سال 2020 ، جهان به دلیل ویروس کرونا دچار قفل شد و این مجموعه را طراحی کرد ، Brite Bodies دارای مضامین “فرار” و “استعلا” است.

رنگ و طرح در قلب مجموعه مبلمان است که شامل مجموعه ای از نقوش از جمله نقوش متقاطع تک رنگ و بلوک هایی از زرد روشن است.

شریف توضیح داد: “این مجموعه با استفاده از گچ ، رزین ، چوب و برنج به عنوان الهام از مواد ، قبل از رسیدن به طرح های نهایی ، یک فرایند آزمایش و خطا را شامل می شد.”

شمعدان ها بخشی از مجموعه مبلمان را تشکیل می دهند
شمعدان ها بخشی از این مجموعه را تشکیل می دهند

هیز گفت: “مجموعه ای از قطعات به رنگ روی سطح پاپ ساخته شده و یا به رنگ دستی از طریق زرد مرکبات گرفته تا صورتی آب نبات ساخته شده است.”

“واقعاً مهم بود که سایه های مناسب هر قطعه را بدست آوریم و دستیابی به آن مدتی طول کشید.”

شریف افزود: “زیبایی مجموعه این است که قطعات می توانند به تنهایی وجود داشته باشند و زندگی کنند یا برای تأثیر بهینه جفت و جور شوند.”

هیز و شریف صنعتگران محلی آتلانتا را درگیر طراحی کردند
میز کوکتل آنتوان سر تقدیم به کار نویسنده آنتوان دو سنت اگزوپری است

هنگام طراحی بدنه های Brite ، هایز و شریف همچنین قصد داشتند جامعه صنعتگران محلی آتلانتا را درگیر این روند کنند.

READ  لینک بالا: چکمه‌هایی که برایان بالاخره برای خودش خرید، نرم‌ترین شورت راحتی را که رایان تا به حال پوشیده است، و یک DIY که فک‌های ما را روی زمین می‌گذارد

بخشی از درآمد هر فروش اجساد Brite به آن اهدا می شود Drawchange، یک سازمان غیرانتفاعی است که به توانمند سازی کودکان کم درآمد و فقیر از طریق برنامه های هنر درمانی اختصاص دارد.

Brite Bodies شامل میزهای مارتینی است
میز فرانک مارتینی دارای شکل هلالی ماه در حال انقباض است

دیگر طراحی های اخیر که از رنگ های روشن استفاده می کند شامل صندلی های صورتی داغ توسط Moisés Hernández است که با رنگ طبیعی ساخته شده از حشرات له شده و یک فضای کار سبز نعناع و سورمه ای در مونترال توسط Ivy Studio ساخته شده است.

تصاویر با مجوز از Brite Bodies ارائه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید