احتمالاً اخیراً متوجه افزایش رشد قارچ‌ها شده‌اید، به طوری که قارچ‌ها انرژی قارچ‌های خود را در مد، سلامت، غذا و فرهنگ عامه منتشر می‌کنند. موتیف قارچ‌شناسی همیشه در طراحی محبوب بوده است، به‌ویژه و اخیراً به‌عنوان بسط زیبایی‌شناسی «کلبه‌ای». اما قارچ فقط به صورت پراکنده در قلمرو طراحی بالا یافت شده است که باعث می شود شرکت فرش بلژیکی JOV’s M-SHWY مجموعه فرش طراحی شده توسط برلین مستقر است استودیو Mary Lennox علاوه بر این به خصوص فریبنده به اطلاعیه های ساخته شده در هفته طراحی میلان 2023.

فرش پشمی پرزدار قهوه‌ای که شبیه به قارچ صدفی است که در کنار توده‌های عمودی قارچ صدفی واقعی طراحی شده است.

مجموعه ای که توسط استودیو Mary Lennox برای JOV طراحی شده است، به طور خاص بر ویژگی های قارچ رایج جنگلی (و بازار کشاورزان) یعنی قارچ صدفی تمرکز دارد.

M-SHWY (تلفظ MS Highway) که شامل سه فرش مختلف با مضمون قارچ‌شناسی است، مخفف “Mycorrhizal Super Highway” است، که اشاره‌ای به کشف علمی است که انتقال مواد مغذی و شاید حتی اطلاعات بین درختان زیرزمینی را از طریق توده‌هایی از رشته‌های نازک به نام میسلیوم نسبت می‌دهد. – یک شبکه قارچی که در مقایسه با اینترنت دیجیتال خودمان بسیار رایج است.

نمای بالای قالیچه قارچ قهوه ای و خرمایی MSHWY01 که شبیه نمای بالای یک قارچ صدفی طراحی شده است.

برای دادن عمق و بافت بیشتر به فرش، JOV از شیب رنگی از داخل به بیرون تا لبه‌ها استفاده کرد که با جلوه‌های ارتفاع سه بعدی روی لبه‌ها ترکیب شد تا کمی کرک دستی به فرش بدهد.

MSHWY01، اولین طرح نمای بالایی از قارچ صدفی را بازسازی می کند. درخشش آن از پشم نیوزلند با براق Tencel Lyocell ساخته شده است و درخشش ظریفی را شبیه سازی می کند که می توان از کلاهک قارچی بکر و تازه میوه داده شده قارچ صدفی درخشش را مشاهده کرد.

READ  کاغذ طعم طرح های هیپنوتیزم جدیدی را به مجموعه Femppower خود اضافه می کند

فرش پشمی پرزدار قهوه‌ای، قالیچه صورتی، و فرش سفید همگی شبیه به قارچ‌های صدفی مختلف طراحی شده‌اند که در کنار توده‌های عمودی قارچ‌های صدفی واقعی در مرکز نمایش داده می‌شوند.

برای MSHWY02، استودیو Mary Lennox از نمای جزییات ماکرو آبشش‌هایی استفاده می‌کند که از قسمت زیرین کلاهک قارچ صدفی منشعب می‌شوند. کمی ابعاد و عمق اضافی به شکل خطوط سفید شبیه سازی این آبشش های قارچی با حاشیه ضخیم کرکی اضافه شده است.

نمای نزدیک از فرش صورتی و قالیچه های سفید که به شکل زیرین آبشش قارچ صدفی در پشم مرینو طراحی شده است.

فرش سوم MSHWY03 رنگارنگ‌ترین است، خوشه‌ای از قارچ‌های صدفی صورتی که در صورتی خاکی-پاستیلی و پشم مرینو نرم با پنبه مصری مرسریزه شده است. مطمئن باشید، برای بیشتر پاها، پای پشمی نرمی که این فرش‌ها ارائه می‌دهند، بسیار مطبوع‌تر از پا گذاشتن روی نرم‌ترین قارچ‌ها است.

توده های واقعی از بدن قارچ های میوه دار (قارچ صدفی) که از بلوک های بستر رشد می کنند.

این مجموعه برای اولین بار در هفته طراحی میلان 2023 ارائه شد و در کنار نمایشگرهای عمودی از قارچ‌های صدف زنده واقعی که از بستر رشد کرده بودند به نمایش درآمد، نصبی که توسط استودیو Mary Lennox برای تکمیل و برجسته کردن زیبایی پیچیده قارچ‌ها در تمام شگفتی‌هایشان طراحی شده است.

عکاسی توسط فرانچسکو استلیتانو.

گرگوری هان سردبیر دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید