اگر تا اینجا پیش رفته اید، احتمالاً عکس بازکننده را دیده اید، پروانه هایی دارید، سپس برای دیدن موارد بیشتر باید روی آن کلیک کنید. انصافا همینطوره وقتی شنیدیم خیلی هیجان زده شدیم جیک آرنولد + جعبه و بشکه با هم همکاری می کردند و حالا که مجموعه راه اندازی شده است، ما می خواستیم به قطعات زیبایی که آنها با هم خلق کرده اند، غواصی عمیق انجام دهیم. من در واقع به اندازه کافی خوش شانس بودم که دیروز این مجموعه را شخصاً دیدم و حتماً، IRL حتی خیره کننده تر است. بنابراین امروز خوشحالم که برخی از قطعات مورد علاقه خود را برجسته کرده و دلیل دوست داشتن آنها را به اشتراک بگذارم. بحث بس است، اجازه دهید این مجموعه خودش صحبت کند:

صندلی لهجه رامفورد

آن ها صندلی های چاق تعادل کاملی بین مدرن و سنتی هستند. من از طرفداران پر و پا قرص این چیدمان و تمام قطعات موجود در فضا هستم. شاید ستاره نمایش این مرد در گوشه ای باشد:

این کابینت بار یکی از قطعات مورد علاقه من است – به جرات می توانم بگویم – من تا به حال دیده ام؟ من دوست دارم که فرم و عملکرد را به طور یکپارچه و آن خطوط را ترکیب می کند. فقط، وای خیلی خوب، جیک آرنولد + تیم!!

هال

این یک آبنبات چشم جدی است درست می گویم یا درست می گویم؟ منحنی از صندلی ها، کنیاک گرم کاناپه، و آن CREDENZA. صبر کنید، بیایید نگاهی دقیق تر به آن بیندازیم…

فقط میخواستم تایید کنم این قطعه عالی است و مطمئناً همینطور است. چقدر آن بافت بافته شده شگفت انگیز است؟! و اون پاها؟؟ همه چیز *بوسه سرآشپز* است. همچنین، برای مشاهده راه حل مدیریت بند نابغه در پشت، روی آن کلیک کنید. که آن را برای من درست می کند و می توانید بگویید که فکر زیادی پشت همه این قطعات وجود دارد تا آنها را زیبا و همچنین کاربردی کنند تا بتوانند برای شما یک عمر دوام بیاورند. اکنون یک لحظه برای برخی از محصولات عالی دیگر که در این اتاق ارائه شده اند:

READ  لورا اونز نمایشگاه وینسنت ون گوگ را با کاغذ دیواری دست ساز پوشش می دهد

خوب، بیایید این را به اتاق خواب ببریم، می توانیم؟ بیایید با گفتن این نکته شروع کنیم که هیچ چیز جذاب تر از یک تخت خواب نیست این یکی تحویل می دهد. رنگ عالی است، خطوط فوق العاده طراحی شده اند و در مجموع، بهتر از این نمی تواند باشد. خودت ببین:

اتاق خواب

سلام میشه دقیقتر ببینیم بله، بله ما می توانیم:

اما نکته اصلی اینجاست: ذخیره سازی دارد. بله درست شنیدید پایه تخت بیرون می آید که به معنای واقعی کلمه یک رویا است. درست زمانی که فکر کردم بهتر از این نمی شود…به شما گفتم این مجموعه ارائه می شود. اکنون ما یک بخش بسیار عالی از همکاری را نادیده گرفته ایم و نمی توانم تا زمانی که آن را مطرح نکنیم، بخش نورپردازی را مطرح کنیم:

نورپردازی

آویز

این واقعا جوراب های من را از بین برد. من همه بافت ها را دوست دارم و تداوم آن از طریق جزئیات توپ برنجی بسیار واضح است. آنها واقعاً آن را میخکوب کردند. خوب حالا، بیایید کمی در مورد دکور صحبت کنیم، زیرا بین جا شمعی ها و منسوجات، ما در آستانه جشن گرفتن هستیم. کمربندت رو ببند.

دکور و منسوجات

آه، این اتاق خیلی زیبا طراحی شده است. آیا به آن جا شمعی عالی روی میز قهوه توجه کردید؟ اجازه دهید یک عکس عمیق تر را در زیر به شما نشان دهم زیرا نمی توان آن را از دست داد. در اینجا برخی از دکورها و منسوجات مورد علاقه ما آمده است:

خیلی خوبه نه؟! اجازه دهید آن را با یک تبریک بزرگ به Jake Arnold، Crate & Barrel، و کار تیمی شگفت انگیزی که برای ساختن چیزی به این باورنکردنی لازم است، به پایان برسانیم. خیلی خوبه، این یک موفقیت عظیم است!! xx

READ  سفری که رفتم تا در نهایت رنگ دیوار را برای اتاق نشیمن خود انتخاب کنم (و اینکه الان که تمام شده چه احساسی دارم)

اگر می خواهید حتی بیشتر از مجموعه را بررسی کنید، می توانید سر بزنید اینجا (حتما این کار را انجام دهید زیرا قطعات شگفت انگیزتری وجود دارد که ما در این پست جایی برای آنها نداشتیم، ارزشش را دارد که قسم می خورم!). کدام محصولات مورد علاقه شماست؟؟ بیایید زیر چت کنیم! ممنون که اینجا هستید xx

**تصاویر از جعبه و بشکه

The post The New Jake Arnold x Crate & Barrel Collection Is Giving Us Heart Heart Collection اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید