آلومینیوم در حالت اولیه خود دارای زیبایی بسیار صنعتی است که زیبایی آن است تک رنگ خط توسط طراح چینی شیمی لی برای برند طراحی خودش URBANCRAFT. او برای به چالش کشیدن فرآیندهای مرسوم و کشف عدم قطعیت مواد، چکش‌خواری و انعطاف‌پذیری آلومینیوم را در مبانی مجموعه ای برای مونوکروم که از یک میز بار، میز ناهار خوری، صندلی و سایر قطعات تشکیل شده است. این سری به دلیل استفاده از تکنیک آوانگارد بسیار ساده است به طوری که می توانید دقیقاً ببینید که در کجا خم ها و علائم جوش ایجاد می شوند.

مجموعه مبلمان آلومینیومی در حیاط بیرونی

طرح‌های کارآمد به دلیل خطوط سیلویی که چشم را برای دنبال کردن شبح‌ها آموزش می‌دهند، کیفیتی خام و در عین حال ظریف دارند. شکل طبیعی اسکارهای جوشکاری یکی از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه است که نحوه و مکان اتصال قطعات آلومینیومی را برجسته می کند. اگرچه این سری ابتدایی به نظر می رسد، یکپارچگی و قصد دقیق در سراسر بیان طراحی وجود دارد. سادگی متریال به مجموعه اجازه می دهد تا به خوبی با تنظیمات داخلی و خارجی سازگار شود.

مجموعه مبلمان آلومینیومی در حیاط بیرونی

پشتی روی صندلی آلومینیومی از نزدیک

نمای نزدیک از جوشکاری آلومینیوم

نمای نزدیک از خم شدن آلومینیوم

چهارپایه آلومینیومی

نیمکت و میز آلومینیومی

نیمکت و میز آلومینیومی

نیمکت و میز آلومینیومی

میز قهوه خوری آلومینیومی

میز بار آلومینیومی و صندلی بار

صندلی آلومینیومی

صندلی نوار آلومینیومی

صندلی و صندلی نوار آلومینیومی

قطعات آلومینیومی

مجموعه مبلمان آلومینیومی

طراح Ximi Li

شیمی لی

برای اطلاعات بیشتر در مورد تک رنگ، مراجعه کنید urbancraftdesign.com.

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید