خلاقانه و سرگرم کننده، میزتو مجموعه تابستان 2023 جایی بین کار و بازی زندگی می کند. این برند توانایی های خود را به کار برده است و مواد جدید، روش های تولید و عملکرد را بررسی کرده است. ساخت سوئد، آخرین نسخه شامل یک صندلی چوبی، یک میز همه کاره با ملحقات، یک تکه تکیه دار، کاشت های مدولار، و یک سطل زباله/بازیافت است. همه ویژگی‌های خطوط و منحنی‌های تمیز را به اشتراک می‌گذارند و باعث می‌شوند بخواهید هر کدام را خودتان تجربه کنید. Mizetto که به خاطر ترکیب رنگ‌هایش شناخته می‌شود، پنج رنگ جدید نوردیک نوآر را نیز اضافه کرده است: بورگوندی زنگ‌زده، لاته ابری، سبز جنگلی، لاته و آبی غبارآلود.

نیمکت بلند تیره مایل به قهوه ای با میز گرد کوچک متصل

Lumber by Addi \ عکس: Jonas Lindstrom

شاید کنجکاوترین اضافه شده این باشد الوار توسط آدی، قطعه ای برای تکیه دادن، درنگ کردن و پرسه زدن. رها شدن پرتو نرم اولین محصول روکش دار معرفی شده توسط این برند است. این یک پاسخ عالی برای اضافه کردن صندلی به فضاهای کوچک است، و ما نمی توانیم شباهت آن را به یک قطعه پویا از تجهیزات ژیمناستیک توجه نکنیم. میز سینی مانند لومبر، مکانی سریع برای توقف در حین حرکت برای چک کردن قهوه یا ایمیل، عملکرد بیشتری را به قطعه‌ای بدون جلو یا پشت آشکار اضافه می‌کند. برای صرفه جویی در فضا حتی می توان آن را به دیوار آویزان کرد. روکش چوبی پشمی ضد شعله است و روکش آن کاملاً قابل جدا شدن، تعمیر و تعویض است. پاها فلزی با روکش پودری هستند.

نیمکت بلند مشکی تکیه با میز گرد کوچک متصل به دیوار

Lumber by Addi \ عکس: Jonas Lindstrom

نیمکت تکیه دار طویل تیره با میز گرد کوچک و نسخه کوچک نصب شده به دیوار

Lumber by Addi \ عکس: Jonas Lindstrom

دو نیمکت بلند مشکی تکیه دار با میز گرد کوچک متصل به دیوار

Lumber by Addi \ عکس: Jonas Lindstrom

فضای آبی به سبک تک رنگ با سه صندلی

صندلی آغوش اثر سامی کالیو \ عکس: جوناس لیندستروم

یک صندلی چوبی قلمرو جدیدی برای میزتو است، بنابراین آنها برای کمک به یک متخصص – طراح مبلمان و چوب کار سوئدی پایانی مراجعه کردند. سامی کالیو. را صندلی راحتی را در آغوش بگیرید نتیجه این بود که این برند در فضاهای خود جای نگرفته بود و اندکی بعد، Kallio با یک نمونه اولیه کاملاً کارآمد وارد شد.

READ  کف های چوب سخت برای کریسمس | کفپوش چوب سخت برای فروش

چند تغییر بعد، آغوش متولد شد. صندلی که ظاهرا کاربر خود را در آغوش می گیرد. من عاشق این هستم که چگونه می توان آن را روی یک میز آویزان کرد و روی هم چید، اما همچنان زیبایی و راحتی که در یک تکه مبلمان به دنبال آن هستیم را برای ما فراهم می کند.”

همچنین Kallio پشت میز چند منظوره در سری Embrace قرار دارد.

فضایی شیک با دو صندلی غذاخوری

صندلی آغوش + میز آغوش سامی کالیو \ عکس: جوناس لیندستروم

فضایی شیک با بازویی که صندلی ناهارخوری آبی را زیر میز ناهارخوری چوبی هل می‌دهد

صندلی آغوش + میز آغوش سامی کالیو \ عکس: جوناس لیندستروم

جزئیات صندلی ناهار خوری چوبی

صندلی آغوش اثر سامی کالیو \ عکس: جوناس لیندستروم

کاشت مدولار بژ با فضای سبز در پس زمینه بژ

گیاه اینجا توسط addi \ عکس: Jonas Lindstrom

بازیگوش، سرگرم کننده و مدولار، آدی اینجا بکارید به دوستان سبز ما پایه ای از راه های افزایش خلق و خوی آنها می دهد. گلدان از طریق طراحی قابل دسترس خود به نیازهای مختلف گونه های مختلف توجه می کند، چه باغبان بالکن یا دفتر کار. از ویژگی‌های آن می‌توان به عمق زیاد، گلدان داخلی شفاف برای کاشت آسان، ارتفاع‌ها، شکل‌ها، اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف اشاره کرد. دو یا چند را با هم ترکیب کنید تا نصب های بی پایان ممکن را تشکیل دهید.

گلدان های مدولار قهوه ای تیره و بژ با رنگ سبز در پس زمینه بژ

گیاه اینجا توسط addi \ عکس: Jonas Lindstrom

سه سطل زباله استوانه ای بلند

پلیکان توسط Studio Nooi

سطل های زباله و بازیافت یک ضرورت هستند، اما این بدان معنا نیست که آنها باید شبیه به هم باشند. پلیکان توسط استودیو نوی آنها را با تعامل بدون لمس به اشیاء تزئینی مینیمال تبدیل می کند. شکل نیم دایره ای آنها امکان طراحی مدولار را فراهم می کند و در صورت قرار گرفتن پشت به پشت، یک بیضی شکل ایجاد می کند. طرح پلیکان برای فضاهای مسکونی و همچنین تجاری مناسب است و در دو سایز و رنگ های متنوع عرضه می شود.

فضای نشیمن با یک راه پله، میز کناری و دو سطل زباله استوانه ای بلند

پلیکان توسط Studio Nooi

دو سطل زباله استوانه‌ای بلند مشکی روی دیوار سیاه

Pelican by Studio Nooi \ عکس: Jonas Lindstrom

سطل زباله استوانه ای بژ بلند در مقابل دیوار بژ

Pelican by Studio Nooi \ عکس: Jonas Lindstrom

هفت سطل زباله استوانه ای بلند در رنگ های مختلف خاموش

پلیکان توسط Studio Nooi

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه تابستانی 2023 Mizetto، به سایت مراجعه کنید mizetto.se.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  Laurent Taïeb اداره پست لوور را به هتل Madame Rêve تبدیل می کند

دیدگاهتان را بنویسید