طراح و نجاری مستقر در تل آویو گیلا بابیچ، موسس مبلمان فریل، دکور کاربردی خانه را ایجاد می کند که می تواند فضایی را زنده تر کند. جدیدترین مبلمان و قطعات دیواری او که با دست ساخته شده است مجموعه برش، ماه گذشته در نمایش داده شد Salone Satellite. بابیچ در مورد فرآیند خود گفت: “من عاشق فیزیکال فروشگاه چوب هستم، از شکستن تخته های غول پیکر چوب به قطعات کوچک و ظریف و کنار هم قرار دادن آنها در اشیاء کاملاً متفاوت.”

تکه چوب برش پیچیده

مجموعه برش دارای یک پانل دو لایه دست ساز با اشکال انتزاعی بریده شده است که آن را شفاف می کند. هوا و نور آزاد هستند که از طریق الگوی دانه برف کاغذی حرکت کنند و قادر به ایجاد الگوهای سایه زیبا هستند. طراحی همچنین اجازه می دهد تا قطعه بدون وقفه در جریان یک فضا وجود داشته باشد. ممکن است متوجه قدردانی Bobich از عناصر معماری مانند آجرهای اکسترود شده، مشبک کاری سنتی و دیوارهای بادی مدرن در الگوها شوید. مجموعه برش تفسیر او از ایجاد ساختار سبک تر، تهویه، حریم خصوصی و سایه است.

پانل‌های برش‌دار Bobich می‌توانند کارهای زیادی را انجام دهند: قفسه، درب کابینت، میز، تخته سر، تقسیم‌کننده اتاق یا یک قطعه هنری. پانل ها از چوب افرا پایدار ساخته شده اند و هنر دیوار از ام دی اف رنگ شده ساخته شده است.

میز چوبی پیچیده

جزئیات میز چوبی

جزئیات میز چوبی

قفسه کتاب با سه قفسه و جزئیات چوبی پیچیده

قفسه کتاب با سه قفسه و جزئیات چوبی پیچیده

جزئیات قفسه کتاب با جزئیات چوبی پیچیده

جزئیات قفسه کتاب با جزئیات چوبی پیچیده

قفسه کتاب با جزئیات چوبی پیچیده

عکس: گیلا بابیچ

جزئیات چوب برش پیچیده

نیمکت چوبی با جزئیات پیچیده

نیمکت چوبی با جزئیات پیچیده

کابینت چوبی با درهای برش پیچیده

دو نیم دایره یاسی با طرح چوبی پیچیده که روی دیوار آویزان شده است

دو نیم دایره یاسی با طرح چوبی پیچیده که روی دیوار آویزان شده است

جزئیات دو نیم دایره یاسی با طرح چوبی پیچیده

زنی با پوست روشن با پوشش های محافظ گوش و کت و شلوار زرد تیره

گیلا بابیچ

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه برش، مراجعه کنید frillfurniture.com.

عکاسی از هادر دولان.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  خلاصه ژوئن + لیست پخش موسیقی

دیدگاهتان را بنویسید