فرانک لوید رایت به ما بیشتر می دهد، حتی از فراتر از آن. امروز، آن است سریال فرانک لوید رایت که شامل نمایش تعدادی از شاهکارهای اصلی معمار در قالب نورپردازی است. مجموعه دارای مجوز از یاماگیوا سبک تصفیه شده رایت را که به دلیل برجسته کردن روابطی که می توان بین عناصر طبیعی و ساخته دست انسان یافت – «معماری ارگانیک» شناخته شده است، می شناسد.

لامپ مدرن انتزاعی بلوکی

تالیسین 2 بلوط

Taliesin 2، Taliesin 3 و Taliesin 4 نمایش‌دهنده‌های واقعی هستند. جعبه‌های چوبی جامد و بازتابنده‌های چوبی شاخه‌های درخت را تقلید می‌کنند و احساس یک درخشش گرم فیلتر شده را ایجاد می‌کنند که شبیه نور خورشید یا نور ماه است. رایت هر دو را دوست داشت. منابع نور دیده نمی شوند و در زیر سایه های جعبه پنهان شده اند تا نوری ملایم و غیر مستقیم داشته باشند. چیزی که از طریق آن نگاه می‌کند، شفت‌های کوچکی از نور است که از میان شکاف‌های جعبه‌ها دیده می‌شود. هر طرح در گیلاس، گردو، بلوط و نسخه مشکی موجود است.

لامپ مدرن انتزاعی بلوکی در فضای ناهار خوری مدل دار

تالیسین 2 بلوط

لامپ مدرن انتزاعی بلوکی

تالیسین 2 بلوط

لامپ مدرن انتزاعی بلوکی

تالیسین 2 گیلاس

لامپ مدرن انتزاعی بلوکی

گردو تالیسین 2

لامپ مدرن انتزاعی بلوکی

Taliesin 2 Black

لامپ مدرن انتزاعی بلوکی

تالیسین 3 بلوط

لامپ مدرن انتزاعی بلوکی در فضای نشیمن سبک

تالیسین 4 گیلاس

لامپ مدرن انتزاعی بلوکی

تالیسین 4 بلوط

جزئیات لامپ مدرن انتزاعی زاویه دار سیاه

Taliesin 4 Black

لامپ مدرن انتزاعی بلوکی

تالیسین 4 گردو

لامپ مدرن انتزاعی زاویه ای به رنگ قرمز

آویز تالیسین 3

از بین سه چراغ آویز Taliesin در این سری، Taliesin Pendant 3 مورد علاقه ماست. این در ابتدا طراحی شد تا در بازسازی سالن ورزشی مدرسه خانگی رایتز هیلساید در سال 1935 که به یک تئاتر تبدیل شد، گنجانده شود. بدون گنجاندن شیشه یا سایه، چراغ آویز معلق از جعبه های چوبی و سپرهای تخته سه لا برای کاهش تابش خیره کننده استفاده می کند. برای بیان واقعی آن را از بالاترین سقف آویزان کنید.

لامپ مدرن انتزاعی زاویه ای به رنگ قرمز

آویز تالیسین 3

پنج دیوارکوب انتزاعی بلوکی

Robie 1 Cherry

دیوارکوب ROBIE که برای اتاق نشیمن خانه فردریک روبی در شیکاگو طراحی شده است، عناصری را از روزهای اولیه سبک خانه دشتی رایت به عاریت گرفته است. کره‌ی شیشه‌ای تماماً درون قاب چوبی قطعه‌ی نورپردازی شناور است، که تأثیر آن هنوز با افزودن تمام آن زوایای تیز چوبی قابل تشخیص است.

چراغ کف سفید از چند ضلعی های روی هم قرار گرفته است

چند ضلعی تالیسین

مدل خاص محدود Taliesin Polygon که توسط تویو ایتو طراحی شده است، به خود این افسانه ادای احترام می کند. ایتو از Taliesin 2 رایت به عنوان نقطه شروع خود استفاده کرد و آن را به نسخه جدیدی از ایده ها و موتیف های معمار از منظری تازه ترجمه کرد.

READ  LAYER در داخل جعبه با ایستگاه شارژ Vitra Ampi فکر می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه نور فرانک لوید رایت، مراجعه کنید yamagiwa.co.jp.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید