وقتی نوبت به طراحی مبلمان می رسد، کول بنت و راب بزروتچیک به خوبی با این روند آشنا هستند. به عنوان صاحبان ThirdKind Studio، یک فروشگاه ساخت دیجیتال مبتنی بر CNC در شهر نیویورک، آنها طرح هایی را برای نام های مطرح در صنعت طراحی مانند Bjarke Ingels Group، Egg Collective، Cartier، adidas، Google و غیره تولید کرده اند. با این حال، پس از هشت سال، آنها تصمیم گرفتند که طرح های خود را با نام تجاری جدید خود تولید کنند نوع سوم، شروع با را ست ابیگیل. شامل صندلی ابیگیل و جدول ابیگیل، مجموعه یک تلاش مشترک با دفتر فضای ملموس که مبلمان هنری را هم در دسترس و هم سازگار با محیط زیست می کند.

صندلی ناهار خوری سفید و میز ناهار خوری زیر یک چراغ آویز

پنج سال پیش، مشتری به نام Abigail به Office of Tangible Space دستور داد تا یک ست ناهارخوری سفارشی بسازد. استودیو ThirdKind وظیفه ساخت این طرح را بر عهده داشت. ست ناهارخوری آنقدر مورد استقبال قرار گرفت که آنها تصمیم گرفتند طراحی را بیشتر توسعه دهند و آن را به عنوان اولین مجموعه مبلمان خود عرضه کنند.

صندلی ناهار خوری سفید با میز ناهار خوری گرد

مجموعه ابیگیل، پایداری را به جای یک تفکر بعدی، در اولویت قرار می دهد. این مبلمان با تخته سه لا با گواهی FSC ساخته شده است که می توان آن را در جنگلی با مدیریت پایدار ردیابی کرد. فرآیند ساخت به گونه ای انجام می شود که کاهش زباله را به حداقل برساند. انجام فرآیند طراحی و ساخت در داخل نیز به کاهش قیمت کمک می کند و مجموعه را برای همه قابل دسترس تر می کند. هر قطعه بسته بندی مسطح است و به راحتی مونتاژ می شود و برای انتقال آن به مقصد نهایی به سوخت فسیلی کمتری نیاز دارد.

READ  آن مونی عشق به مواد، هزارتو + سرامیک دارد

میز ناهار خوری بیضی شکل با صندلی های ناهار خوری قهوه ای در گوشه آشپزخانه

میز ناهار خوری و صندلی ناهار خوری نزدیک

پایه ها و میز ناهار خوری در رنگ های مختلف قابل ترکیب و ست کردن موجود می باشد. نمای ساق میز نیز در صندلی ناهارخوری منعکس شده است. مانند میز ناهار خوری، هر قسمت از صندلی ناهارخوری در رنگ های مختلف برای ایجاد ترکیب رنگ های سفارشی موجود است. هنگامی که از صندلی استفاده نمی شود، صندلی به طور منظم زیر میز قرار می گیرد، در زیر ناپدید می شود و جای پای مجموعه را کاهش می دهد.

صندلی ناهار خوری سفید و طبیعی زیر نور خورشید

صندلی ناهار خوری سفید و طبیعی زیر نور خورشید

صندلی ناهار خوری سفید و طبیعی زیر نور خورشید

چهار صندلی ناهار خوری سفید

صندلی ناهار خوری سفید

صندلی ناهار خوری سفید

صندلی ناهارخوری سبز رنگ

صندلی ناهار خوری خاکستری

جزئیات صندلی ناهارخوری از نزدیک

جزئیات مربوط به پشتی صندلی ناهارخوری

جزئیات مربوط به پشتی صندلی ناهارخوری

چهار صندلی ناهار خوری سفید

چهار صندلی ناهار خوری سفید

میز ناهار خوری سفید

میز ناهار خوری سفید

عکس بالای سر از میز ناهار خوری سفید و صندلی ناهار خوری

کول بنت و راب بزروتچیک

بنیانگذاران THIRDKIND کول بنت و راب بزروتچیک

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد THIRDKIND یا مجموعه ابیگیل، بازدید کنید سومین.جهان.

عکاسی سبک زندگی توسط چارلی شوک.
عکاسی استودیویی توسط دن پاول.

وی یانگ به عنوان ویراستار ارشد، وسواس زیادی به کشف راه‌هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزی را که در آن پیدا می کند به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید