بنیانگذاران استودیو معماری و طراحی مستقر در نیویورک رومن و ویلیامز، استفان آلش و رابین استاندفر، خود را راه اندازی می کنند سری از مجموعه های جدید، اولین نسخه مبلمان و نورپردازی جدید از زمان افتتاح مجموعه آنها در افتتاحیه اتحادیه RW در سال 2017. به مناسبت بیستمین سالگرد رومن و ویلیامز در این ماه، RW Guild دو مجموعه مبلمان را ارائه می دهد: مجموعه OVO و مجموعه DADO.

میز ناهار خوری چوبی در اتاق غذاخوری

ابتدا مجموعه OVO است که از یک صندلی و میز ناهار خوری الهام گرفته شده از فرم های موجود در طبیعت، یعنی برگ های بیضی شکل موجود در نارون و درختان راش در اقامتگاه طراحان Montauk تشکیل شده است.

میز ناهار خوری چوبی در اتاق غذاخوری

برگهای بیضی شکل بالای باریک، قاعده پهن و بخش میانی محکم با رگبرگهای منشعب است. این صندلی غذاخوری OVO یادآور این شکل با ستون فقرات مرکزی و نمای آن است میز OVOبا کناره های گرد و پاهای زاویه دارش، همان خطوط و حاشیه های صاف برگ را تداعی می کند.

میز ناهار خوری چوبی در اتاق غذاخوری

میز ناهار خوری چوبی در اتاق غذاخوری

میز ناهار خوری چوبی در اتاق غذاخوریصندلی ناهار خوری در چهار رنگ مختلف

میز و صندلی ناهارخوری از نزدیک

جزئیات میز ناهار خوری

بست های صندلی غذاخوری

میز قهوه ای در اتاق اداری خانه

مجموعه DADO در حال حاضر با قطعه مقدماتی خود، the میز کار دادو، اما به زودی یک میز ناهار خوری به آن خواهد پیوست، میز کناری، و نیمکت. مانند صندلی OVO، میز دارای یک ستون فقرات آشکار در وسط است که به طور مشخص قطعات را متمایز می کند. جزئیات نازک کاری چوب، هنر و زیبایی استثنایی دانه چوب را برجسته می کند. فقط چهار قطعه بست سخت افزاری اصلی RW Guild نقاط اتصال را در زیر میز نشان می دهد.

جزئیات نازک کاری میز قهوه ای

میز قهوه ای در اتاق اداری خانه

مجموعه مبلمان چوبی دادو

جزئیات نازک کاری چوب

مجموعه مبلمان چوبی دادو

برای دیدن همه نسخه‌های منتشر شده در سری مجموعه‌های جدید، به آن مراجعه کنید rwguild.com.

READ  استودیو O&G امروز میراث های فردا را می سازد

عکس ها توسط جنتل و هایرز.

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید