مجسمه ساز میشا کان بی نهایت مبتکر است، در حال حاضر در برنامه تلویزیونی ظاهر می شود، “نمایشگاه: یافتن هنرمند بزرگ بعدیتوسط Smithsonian و MTV، در حالی که همزمان نمایش جدیدی را به نمایش می گذارند – صحنه سازی شد – در فریدمن بندا لس آنجلس. این نمایش تا 2 ژوئن ادامه دارد، در خانه جدید گالری به مساحت 2800+ فوت مربع می‌گذرد و پویایی داخلی جالبی را به قطعات نمایش داده می‌شود. مضامین پذیرش شخصی و دوست داشتن هرج و مرج شما، از جمله قطعاتی مانند صندلی Ammonoid Delta، مبل Pig of the Earth، و Hold the Line لامپ را در بر می گیرد.

کان توضیح داد: «فضای جدید فریدمن بندا در لس‌آنجلس فرصتی برای نمایش در فضایی خانگی‌تر فراهم کرد، و نشان می‌دهد که چگونه این مظنونان متفاوت ممکن است به طور موقت با هم زندگی کنند، قبل از اینکه مشکلی پیش بیاید. تنش‌های درونی آثار بر روی سطح آن‌ها آشکار می‌شود.»

مجسمه مدرن انتزاعی رنگارنگ

و تماس تلفنی ادامه و روشن شد

کان به اشتراک گذاشت: «این چند سال گذشته در مورد پذیرفتن شیوه کارم، یادگیری دوست داشتن آشوبم به جای تلاش برای فرار از آن… و در عوض پذیرایی از شما در گردابم بوده است. «برخی از قطعات نمایش چنین دعوتی هستند. با این حال، با محدود کردن نتیجه به یک ماده خاص، مانند موهر دستباف استفنز ملیله، قطعه به دست آمده Swatching Space Time یک بافندگی کامل از رسانه و بافندگی دیجیتالی خیالی ایجاد می کند. تکه‌های رشته و کاغذ مچاله شده با ضربه‌های قلم مو VR مخلوط می‌شوند. یک تکه آدامس اسکن شده به یک نخ شل می چسبد. این نمونه – فرشی گسترده با استانداردهای انسانی – فقط یک نمونه کوچک از امکان بی نهایت است.

میز کناری انتزاعی نقره ای

مدفوع هاله

«پس از یک دهه با فریدمن بندا، و چند سفر قبلی در لس آنجلس (در خانه کوچک دریس ون نوتن در سال 2021 و M+B در سال 2019)، من چند چیز را به قتل رساندم. به نظر می‌رسید که اکنون زمان آن رسیده است که تمام این کاوش‌های خلاقانه‌ای را که پشت سر گذاشته‌ام با دقت به هم ببندم، با این هدف که امیدوارم به نوعی بسته شدن برسم – که کمی «بیش از حد راحت» در حال انجام است. خانه.”

آینه دیواری مستطیلی با قاب رنگی چند لایه

آینه آزیموت

صندلی آمالگامی قرمز و صورتی

آممونوئید دلتا

میز شبیه بادکنک مایلار باد شده

طعم ابر

مجسمه رنگارنگ شکل مانند با مواد طبیعی

زمزمه های غمگین غروب

میز کناری رنگارنگ و انتزاعی

حماقت افراطی

نقاشی دیواری متقارن آبی تیره و بنفش

فیلر ملکه

مبل رنگارنگ آمالگاما

بویس بروله

مجسمه مدرن انتزاعی رنگارنگ

خط را نگه دارید

جام طلا با نگین های رنگارنگ

جام لارو

نقاشی دیواری شفاف آبی روشن و قرمز که شبیه یک چهره است

خانه Limax Cinereoniger مال شما نیست

میز کناری رنگارنگ و انتزاعی

وکتور هلنیستی

صندلی نقره ای با پشتی استخوان مانند

خانم فیشی

مجسمه پاستلی بنفش، صورتی و آبی انتزاعی

گرایش های عاشقانه

لامپ مجسمه ای انتزاعی فلزی تیره

لامپ صدفی

هنر دیوار متقارن رنگ توت تیره

تمشک

ملیله ای که با رنگ های مختلف پوشیده شده است

سنجش زمان فضا

ساعت تاریک، مدرن، انتزاعی

ردیاب های زمان

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد میشا کان صحنه سازی شد، بازدید کنید friedmanbenda.com.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  اگنس به طرز وحشیانه ای در مورد الهامات معماری خود صادق است

دیدگاهتان را بنویسید