درست در شمال شهر سوئد گاوله، در وسط جنگل Västerbottnian، Norsjö و درومتراپور کارخانه. این جنگل از سال 1922 در آنجا بوده است، جنگل برای مدت بسیار طولانی. طراح الکساندر لرویک ادعا می کند که اولین بازدید او از کارخانه تنها زمانی است که در 25 سال فعالیتش در صنعت مبلمان، دید تولید او را به شدت ناراحت کرده است. چیزی که برای Lervik بسیار چشمگیر بود این بود که کاردستی با استفاده از موادی انجام می شد که عمدتاً از جنگل بیرون آمده بودند – یک رویای پایدار!

دو تکه مبلمان چوبی انتزاعی

کار Lervik برای Drömtrappor با ایده مبلمان باکیفیت که در طول نسل‌ها حفظ شده است، آغاز شد، که منجر به طراحی قطعه‌ای شد که نامش را گذاشت. راه پله همویست. پس از آن، لرویک تکه‌ها و تکه‌های چوب باقی‌مانده‌ای که در طول تولید ایجاد شده بود را برداشت و مجموعه‌ای از مبلمان با نسخه محدود را زنده کرد. HEMVIST. Lervik که از یک صندلی راحتی، یک میز کوچک و یک نیمکت تشکیل شده است، از همان تکنیک چشم نواز میخ و گوه استفاده می کند که برای ساخت راه پله استفاده شده است.

سه تکه مبلمان چوبی انتزاعی

قطعات مبلمان HEMVIST دارای اشکال ساده با شبح‌های قوی و شخصیت‌های بزرگ هستند. صندلی راحتی همویست با فرم‌های تمیز تناسب سخاوتمندانه دارد، مفصل گوه نصب شده بر روی دسته‌ای را برجسته می‌کند. برای اضافه کردن شخصیت بیشتر، بین طبیعت، لکه زرد و رنگ قرمز رنگ را انتخاب کنید. نیمکت همویست یک نیمکت کلاسیک با فرم تمیز است که با افزودن یک مفصل که در آن یک گوه در داخل چوب فرو رفته است، استثنایی ساخته شده است.

READ  مارتین برودنیزکی دکوراسیون داخلی عصر طلایی را برای هتل خیابان پنجم طراحی می کند

مبلمان چوبی انتزاعی

مبلمان چوبی انتزاعی

مبلمان چوبی انتزاعی

مبلمان چوبی انتزاعی

جزئیات مبلمان چوبی انتزاعی

جزئیات مبلمان چوبی انتزاعی

میز کنار چوبی

میز کنار چوبی

میز کنار چوبی

جزئیات میز کنار چوبی

میز نیمکت چوبی بلند

جزئیات میز نیمکت چوبی بلند

مبلمان HEMVIST Lervik در حال حاضر در نمایشگاه در گالری یونیکات.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید