تا زمانی که من به یاد دارم خرگوش ها به عنوان حیوان خانگی به خانه ها دعوت شده اند، اما به خصوص از زمان شیوع کووید. وقتی مردم در خانه ماندند و به دنبال همنشینی بودند، احساس می‌کنم خرگوش‌های خانگی بیشتر در خوراک من ظاهر می‌شوند. علاوه بر اینکه خرگوش ها کاملاً شایان ستایش هستند، می توانند حیوانات خانگی عالی (برای صاحبان مسئولیت پذیر) بسازند. علیرغم اینکه سومین حیوان خانگی پرطرفدار است، میزان وسایلی که برای خرگوش ها ساخته می شود در مقایسه با وسایلی که برای سگ ها و گربه ها ساخته می شود کمرنگ است. اگر هر نوع حیوان خانگی داخلی داشته‌اید، می‌دانید که یافتن محصولاتی که هم برای حیوان خانگی و هم برای والدین دوستدار طراحی مدرن آنها کار می‌کند، چقدر سخت است. این باعث شد که مادر اسم حیوان دست اموز مستقر در پورتلند و طراح Jeni Nguyen این کار را آغاز کنند اجناس خرگوش بنک، یک برند سبک زندگی که حول محور خرگوش های خانگی متمرکز شده است.

Bink Rabbit Goods دو محصول متفکرانه را ارائه کرده است – Credenza و Bench – تا کمبود گزینه‌های جعبه زباله برای خرگوش‌های خانگی را حل کند. هر دو مبلمان بدون اینکه کسی متوجه شود برای خرگوش ها ساخته شده اند، به طور یکپارچه با هر خانه ای ترکیب می شوند. طرح‌های در حال ثبت اختراع دارای خطوط تمیز و جزئیات مدرنی هستند که باعث می‌شود وقتی خرگوش برای ورود به داخل می‌رود، دوباره نگاهی بیندازید.

نیمکت credenza چوبی مدرن با فضاهای باز برای خرگوش های خانگی

اتاق نشیمن با نیمکت چوبی مدرن با فضای باز برای خرگوش های خانگی

پشت درهای کشویی یک یونجه دان بزرگ توکار و جعبه زباله سرپوشیده وجود دارد که به شما کمک می کند تا آشفتگی معمولی را از دید دور نگه دارید، در حالی که همه اینها به عنوان مبلمان مدرنی است که بزرگسالان می توانند از آن لذت ببرند. همچنین فضایی برای قرار دادن وسایل اضافی برای اسم حیوان دست اموز وجود دارد که همگی پنهان شده اند.

READ  UNStudio از فروشگاه پرچمدار هواوی با نمای «گلبرگ مانند» رونمایی کرد

نمای زاویه دار نیمکت چوبی که قفس خرگوش را در خود جای داده است

Credenza و Bench هر دو از نظر اخلاقی در پورتلند، اورگان از مواد با کیفیت بالا (و ایمن برای خرگوش‌ها!)، سازگار با محیط زیست ساخته شده‌اند.

نمای جلوی نیمکت credenza ساخته شده برای خرگوش

زاویه دید داخل نیمکت مدرن ساخته شده برای خرگوش

زاویه دید داخل نیمکت مدرن ساخته شده برای خرگوش

نمای جلوی نیمکت مدرن که نقش خانه خرگوش را دارد

نمای گوشه ای از لوگوی برند روی نیمکت چوبی

نمای جلوی نیمکت مدرن که نقش خانه خرگوش را دارد

نمای جلوی نیمکت مدرن که نقش خانه خرگوش را دارد

Bink با افتخار یک تجارت زن ویتنامی-آمریکایی است که تجربه زیادی از خرگوش دارد – بنیانگذار جنی نگوین با دو نفر زندگی می کند! اگر می‌خواهید به راه‌اندازی Bink از زمین کمک کنید یا می‌خواهید یکی از این قطعات را برای دوستان خزدار خود بخرید، از آنها حمایت کنید. کیک استارتر قبل از پایان کمپین (آنها قبلاً به بیش از دو برابر هدف خود رسیده اند).

عکس ها توسط استیون ای. میلر.

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید