خوب، من فکر می کنم این بدان معنی است که ما رسما “مردم سگ” هستیم. اگر با سگ‌های ما ملاقات می‌کردید، شما هم می‌شوید (می‌گوید که هر سگی همیشه). من نمی‌دانم که با این دو (که در حین قرنطینه نجات یافتند، دو نفر آخر در یک ظرف هفت تایی که رها شد، داستان کامل اینجا) شانس آوردیم، اما همه ما وسواس داریم (خدا را شکر، راستش عصبی بودم). ما در حال انجام یک دیوار عکس/هنر خانوادگی از پله‌ها با خودنگاره‌های مختلف از بچه‌ها هستیم (از جمله شبح‌های DIY آن‌ها که در حین قرنطینه انجام شده است) و بنابراین بله، من می‌خواستم سگ‌ها به درستی نمایش داده شوند. من به IG رفتم تا چند هنرمند پرتره سگ پیدا کنم (واقعاً یکی از بهترین چیزها در مورد رسانه های اجتماعی – یافتن افراد با استعداد) و تعداد زیادی پرتره از پست های IG یک هنرمند را “پسندیده بودم”. بنابراین وقتی گفته شد هنرمند، ناتالی کوپرمن، دستش را دراز کرد و پیشنهاد داد که شبیه توله هایم را برای چند پرتره اصلی بگیرم که همه ما (از جمله بچه ها) با اشتیاق فریاد زدیم، بله بله بله. اینطوری سقوط کرد…

در حالی که من عاشق این ایده هستم که توله‌هایمان برای یک جلسه پرتره روغنی (مانند کیت وینسلت در تایتانیک برای شخصیت لئو) ثابت بنشینند، این دقیقاً روند ناتالی نبود. خیلی راحت تره شما باید عکس های خوبی از صورت توله های خود بگیرید، در حالت ایده آل با حالتی که شبیه آنها باشد (از نزدیک یا با وضوح کافی که او بتواند بزرگنمایی کند).

در اینجا یک ویدیو از همه ما هندرسون ها است که برای اولین بار پرتره ها را می بینیم (فقط منتظر پخش آگهی باشید و مثل همیشه از شما متشکرم):

باترکاپ – سطل نوازش شیرین و حساس

بسیاری از مردم در ابتدا نمی توانند آنها را از هم تشخیص دهند، اما آنها بسیار متفاوت هستند (راه آسان این است که کره گوش های سفید دارد، اسکار خاکستری است). کره ملایم و شیرین است – وقتی که دوست دارد پیاده روی کند، پای من را مودبانه می لیسد (من این را دوست ندارم، اما روش او بسیار شیرین تر از اسکار است، در زیر ببینید). او با غلت زدن و پنهان کردن صورتش با پنجه هایش برای هر چیزی عذرخواهی می کند – مثل یک فیلم زیبا است. او به توجه اسکار حسادت می کند، بنابراین بهترین راه برای اینکه او را به داخل بیاوریم وقتی تماس می گیریم یا هر کاری که از او می خواهیم انجام دهد این است که اول با یک پسر خوب از اسکار تعریف کنیم، سپس او مستقیماً وارد می شود. او، هر دو، هستند. بسیار نوازشگر و شیرین، با خوشحالی به ما سلام کنید و تمام روز را در خانه دنبالم کنید. به دماغ سیاه کوچولوهاشون نگاه کن!!!! او ساکت و شیرین است (تا زمانی که در خیابان با سگی روبرو می شود که به نظر او تهدید کننده است و سپس دیوانه می شود – سندروم بستر واقعی است). اما بیشتر، او مانند یک انسان در بدن سگ به نظر می رسد، می خواهد در حالی که ما را می بوسد تماس چشمی برقرار کند (عجیب اما بسیار شیرین، IYKYK)، و با آنقدر خوشحالی که می توانم گریه کنم به بچه ها سلام می کند.

READ  ده دانش آموز از دانشکده هنرهای تجسمی پروژه های سال آخر خود را ارائه می دهند

بنابراین ما آن سه عکس را برای ناتالی فرستادیم و او عکس میانی را انتخاب کرد – در حالی که گوش‌هایش کمی خمیده شده بود و سرش را به پهلو می‌زد.

اسکار – برادر عبوس و قاطع

اکنون اسکار بیشتر یک پانک است – یک پانک خنده دار و قاطع. او وقتی به خواسته‌اش نمی‌رسد آه بلندی می‌کشد (آیا این ژن می‌تواند از پدر انسانی‌اش به ارث رسیده باشد؟) و دقیقاً به شما می‌گوید چه می‌خواهد و در آن لحظه روی آن اصرار می‌کند. او در حالی که برای قدم زدن پارس می کند، مستقیم در چشمان شما مرده نگاه می کند. او می خواهد آب سرد تا بالای کاسه پر شود. او به «خرید مواد غذایی» تا اتاق خواب بچه ها می رود و خفگی می دزدد. او یک بچه پرنده خفگی دارد که الان چهار ماه است که با آن وسواس دارد (منزجر کننده است) و به خوبی از آن مراقبت می کند (در حالی که به آرامی کره چشم هایش را می جود – حدس می زنم بهترین مراقب نیست). او صبح زود وقتی می‌خواهد پیاده‌روی کند، هوف می‌کشد و پف می‌کند و سپس اگر من به اندازه کافی سریع حرکت نکنم، آنقدر بلند پارس می‌کند – با علم به اینکه بچه‌ها خواهند شنید و من عجله می‌کنم تا آنها را به پیاده‌روی ببرم. حالا، آیا اگر شما عاشق سگ نباشید، آزاردهنده به نظر می رسد؟ آره. اما به این دلیل است که ما یک روال صبحگاهی ثابت داریم (من از خواب بیدار می شوم، لباس های مخصوص راه رفتن سگ می پوشم، 1/2 فنجان قهوه می نوشم، فنجان سفرم را با فنجان دوم پر می کنم، یک بسته فانتزی با کیسه های مدفوع و هدفون پیدا می کنم. ). او تا نقطه “پاک فني” خوب است، اما اگر بعد از آن معطل بمانم يا هيجان زده باشم، او با صداي بلند به من مي گويد – و تمام خانه مي شنوند. این یک روش بسیار موثر برای به دست آوردن چیزی است که می خواهید، (آیا نسخه مادری از این وجود دارد که بتوانم آن را بدزدم؟)، بنابراین ما معمولاً تا ساعت 6:15 از خانه خارج می شویم، بنابراین می توانیم تا ساعت 7:15 برای کمک به دریافت آن برگردیم. بچه ها از در بیرون این همه این است که بگوییم اسکار پسر بامزه، بدخلق، احمق و شاد من است.

READ  تمرین کارولینای شمالی استودیو ساندهولم رستوران دورهام را بازسازی می کند

ناتالی عکس وسط را انتخاب کرد زیرا از لبخند و زبان او خوشش می آمد (همانطور که به سختی می توانید در عکس ببینید که او از بچه پرنده اش مراقبت می کند).

ناتالی توانست این را در عرض چند هفته تغییر دهد و ما طرح های اصلی را از طریق پست دریافت کردیم… من عاشق این عکس اسکار هستم که به پرتره او نگاه می کند. در اینجا یک کنار هم وجود دارد تا بتوانید ببینید ناتالی چه کار باورنکردنی انجام داده است:

نشستن اسکار روی بغل برایان به طرز دردناکی زیباست. او واقعاً از پرتره خوشحال به نظر می رسد.

ناتالی هر دوی آنها را با مدادهای رنگی در انواع سایه های ملایم (حتی چند رنگ صورتی و بنفش) طراحی کرد. ما آنها را بسیار دوست داریم (پرتره ها و سگ ها).

پرتره ها با یک یادداشت کوچک روی کاغذ آمدند. من نمی توانم به اندازه کافی از شما تشکر کنم، ناتالی. من به شما توصیه می‌کنم برای هدایای تعطیلات زودتر این کار را انجام دهید (نه، من هنوز راهنماهای هدیه را تحت فشار قرار نمی‌دهم – می‌دانید، 3 ماه فرصت داریم تا آن را دریافت کنیم هاها). من فقط می دانم که او به شدت مورد ضرب و شتم قرار خواهد گرفت. من عاشق جدی بودن آنها هستم – مطمئنم که دوست دارم پرتره های کارتونی متحرک بیشتری از آنها را نیز دوست داشته باشم، اما این عکس ها در داخل دو قاب قدیمی قدیمی (با دهانه های بیضی شکل؟) بسیار عالی خواهند بود. من آنها را با هم آویزان خواهم کرد، مانند خانواده سلطنتی که هستند.

READ  برنده جوایز AHEAD زندان تاریخی را به هتلی مجلل بازسازی می کند

همه باید برید دنبال کنید ناتالی کوپرمن در IG و اگر کار او را دوست دارید به او عشق بدهید. من را بسیار خوشحال می کند که بخشی از کار من می تواند پست هایی مانند این باشد و همه شما که علاقه مند هستید را در معرض هنرمندانی قرار دهد که شادی زیادی را برای خانواده ای مانند ما به ارمغان می آورند. پرتره های حیوان خانگی FTW! xx

* فاش کردن عکس توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید