کمک! سرآشپزهای خانه، خبره‌های آشپزخانه، خوش‌خوراک‌ها: پست امروز درخواستی ناامیدکننده برای مشاوره شماست. می بینید، من در حال حاضر از شتاب آشکار اتاق نشیمن اخیرم دور می شوم – یک جسم در حرکت در حرکت می ماندهمانطور که آنها می گویند – و من موفق شده ام با تیم رویایی (که با نام های واقعی آنها، امیلی بوسر و سارا ترمپ شناخته می شود) برای عکاسی در آشپزخانه در 30 مه وقت بگذارم، اما شما … در واقع من نیستم. هنوز انجام شده است.

باشه. شاید این کمی هشدار دهنده باشد – 90٪ راه را به آنجا می رسانم، و من 25 روز فرصت دارم تا یک تصمیم جزئی در مورد دکوراسیون بگیرم. من زندگی خواهم کرد! و در حالی که آشپزخانه از اولین باری که من به آنجا نقل مکان کردم جهش زیادی داشته است – در ادامه با برخی از پیشرفت های طراحی آشنا می شوم – هنوز یک فضای مسخره بزرگ بالای اجاق گاز وجود دارد که به شدت به مقداری ~ پیتزا~ نیاز دارد. من می خواهم این نقطه را کاربردی کنم، اما اگر صادقانه بگویم … من در آشپزی عالی نیستم (هنوزاو نوشت، پر از خوش بینی محتاطانه، و من واقعاً مهارت لازم برای دانستن چیستی را ندارم. بودن کاربردی

برای این منظور، من در مورد آشپزخانه های قدیمی تحقیق کرده ام و به طور مداوم با همان 5 فرمول تزئینی برای آن فضای نامناسب بالای اجاق گاز مواجه شده ام. همه آنها گزینه های زیبایی هستند که در خانه من عالی به نظر می رسند، اما من به کمک نیاز دارم تا تصمیم بگیرم کدامیک قابل زندگی ترین است (یعنی چیزی را نمی خواهم که در عکس ها خوب به نظر برسد اما نگهداری آن کابوس است). بنابراین اگر از آشپزی در خانه لذت می برید (یا اگر احساسات شدیدی در مورد قفسه بندی، دیوارکوب، قفسه قابلمه و موارد مشابه دارید)، لطفاً ادامه دهید – من واقعاً از نظر شما در اینجا سپاسگزارم! اما اول…

جایی که ما شروع کردیم

حرکت در روز!

سلام، به بزرگترین آشپزخانه گالری جهان خوش آمدید. (شوخی می‌کند، اما شوخی هم نمی‌کند.) طول او تقریباً 15 دقیقه، قد آن 8 دقیقه است، و به نوعی دارای کابینت‌ها و کشوهای بیشتری از مقداری است که هر فرد باید داشته باشد. آیا می دانید کری بردشاو چگونه مجبور شد ژاکت ها را در اجاق گاز خود ذخیره کند؟ من می‌توانم کل آپارتمان کری برادشاو را در کابینت‌های آشپزخانه‌ام با اتاق باقی‌مانده ذخیره کنم. ذخیره سازی بسیار زیادی وجود دارد.

کف‌ها (ممنوع کف اتاق، تمیز کردن سخت، به‌شدت پر سر و صدا)، وسایل برقی (قدیمی، اما اجاره‌ای است، بنابراین می‌توانید از آن استفاده کنید)، و میزهای کاشی 90 ساله (منظورم این است که به اندازه کافی گفته شد) همه چیزهایی را باقی می‌گذارند. خواستم…اما صادقانه بگویم، من فقط در حال نت زدن هستم. در چند سال گذشته، آموخته‌ام که وقتی در حال طراحی پیرامون برخی از عناصر غیرقابل حرکت هستم، احساس راحتی بیشتری می‌کنم – آنها مانند سپرهای داخلی هستند که مرا در مسیر نگه می‌دارند. من با یک لوح خالی خوب کار نمی کنم، بنابراین ممنونم که برخی از پارامترها را برای کار کردن دارم. 🙂

READ  طلا فوستوک دفتر نظریه نینجا را طراحی می کند تا کارکنان را به محل کار ترغیب کند

تحول در حال پیشرفت

او برای مدت طولانی در حال پیشرفت بوده است، مردم! در اینجا آنچه تاکنون انجام شده است:

  • کاغذ دیواری: این «شکوفه‌های پرتقال» اثر کول و سون است و بسیار شاد است. آویزان کردن این کاغذ دیواری آشپزخانه را از “پیر و خسته” به “قدیمی و جذاب
  • دستگیره های شیشه ای: من می‌خواستم کابینت‌های اصلی 90 ساله را با چیزی کمی مناسب‌تر تجلیل کنم – این‌ها پرزرق و برق بودند (بخشی از این که چرا این افشاگری طولانی شده است، ها!)، اما آنها همچنین بی‌زمان هستند و بنابراین، بنابراین، بسیار زیبا فکر می کنم تا آخر عمر از اینها استفاده خواهم کرد.
  • درمان های پنجره: برعکس، من روی اینها ولخرجی نکردم – دو تا از سایه‌های رومی چوبی مورد علاقه‌ام 40 دلاری را در «گوزن» برداشتم (رنگ چوب بلوندتر و ظریف‌تر از «سنجاب» که در اتاق نشیمنم استفاده کردم).
  • نورپردازی مدرن: من عاشق یک ترکیب مدرن/وینتیج هستم، به خصوص وقتی که عملکرد یک فضا را بهبود می بخشد! من عاشق شکل این وسیله شدم (الهام گرفته شده از برگ ها و گلبرگ ها، که با طرح شکوفه سازگاری دارد)، اما همچنین دوست دارم که قابل تبدیل باشد – من از آن به عنوان نیمه فلاش در آشپزخانه خود استفاده می کنم، اما من می تواند آن را به عنوان یک لوستر در خانه های آینده استفاده کند! (مارک های بیشتری باید نورپردازی را به این صورت بسازند! برای اجاره کنندگان، IMO، نابغه است.)
  • یک دونده جدید: خیلی نازه جوت است! دلمه شده است! این یک دونده 10 اینچی است که فقط 130 دلار قیمت دارد! FYI، این Etsy گنجینه ای برای فرش های فوق العاده شیرین و مقرون به صرفه است – قطعات قابل مقایسه در Chairish و Mainly Baskets 3 تا 5 برابر قیمت دارند. ابتدا اینجا را بررسی کنید!
  • سوئیچ پلاک های به روز شده: من روی سوئیچ ها و پریزها را با کاغذ دیواری می پوشانم تا با دیوار ترکیب شوند. (چقدر اشک ریخته می‌شود که من تلاش می‌کنم به ترکیب کامل کاغذ دیواری برسم؟ وقتی افشاگری را در اواسط ژوئن به اشتراک بگذاریم، متوجه خواهید شد!)

وارد کنید: منطقه مشکل من

باری از آن فضای باز را دریافت کنید. اگر شما نیز با طراحی اطراف یک اجاق گاز ایستاده در یک خانه قدیمی مشکل دارید، من شما را می بینم. در این گوشه خبری از پشت، بدون هود، هیچ چیز نیست – فقط یک دیوار بزرگ که نیاز به چیزی. من روشی را دوست دارم که کاغذ دیواری من این گوشه را روشن کرده است (ایستادن در اینجا و خیره شدن به یک دیوار خالی قبلاً مانند یک مجازات بود، TBH) اما قطعاً بسیار گرافیکی است و نیاز مبرمی به تعادل بصری دارد.

READ  ده آشپزخانه یک جداره که توسط معماران طراحی شده و فضای کف را آزاد می کند

اینجاست که من به سراغ شما دوستان باهوش آشپزخانه می روم تا یک سوال ساده بپرسم: کدام یک از پنج چیدمان دکوراسیون زیر را در آشپزخانه خود انتخاب می کنید؟ من هنوز یک سرآشپز خانگی عالی نیستم، اما دوست دارم برای این منطقه تنظیمی انتخاب کنم که وقتی در آشپزی بهتر شدم استفاده از آن لذت بخش باشد! گزینه ها در زیر داغ می شوند…لطفا راهنمایی کنید. (اما به روشی واقعی و نه به روش ایمیل منفعل-تهاجمی.)

گزینه 1: دو قفسه

باید اعتراف کنم که من عاشق ساده و تمیز بودن این طرح هستم. به دلایلی کلاسیک است، می دانید؟ یک نور زیبا قفسه بلوط مانند این در حین صحبت با رنگ های روشن تر کاغذ دیواری، کمی گرما را به دریای سفید می آورد. همچنین انعطاف‌پذیری زیادی با این نوع قفسه‌های باز وجود دارد – می‌توانم ادویه‌ها، ظروف، ظروف پخت و پز، یک لامپ کوچک و غیره را در آنجا ذخیره کنم! – اما از طرف دیگر … آیا واقعاً به فضای ذخیره سازی بیشتری در این اتاق نیاز دارم؟ اگر یک قفسه باز بالای اجاق گاز خود دارید، آیا تجربه مثبتی برای شما بوده است؟

گزینه 2: قفسه قابلمه کلاسیک یا ریل میخ

دو پیکربندی فوق‌العاده کلاسیک دیگر: قفسه قابلمه و ریل میخ. من نگران این هستم که یک قفسه قابلمه از نظر بصری کمی با کاغذ دیواری شلوغ باشد – تکه های کوچک زیادی در یک منطقه وجود دارد! – اما من عاشق عملی بودن آن هستم، و همچنین فکر می کنم که دیدن ظروف آشپزی من را تشویق می کند تا بیشتر از آن استفاده کنم. من فکر می کنم من می خواهم چشم ریل برنجی مثل این، اما اگر کسی گزینه مقرون به صرفه تری دارد که دوستش دارد، آماده پیشنهادات هستم!

من همچنین میخ ریل را به عنوان یک جایگزین شیرین و مناسب برای قفسه قابلمه دوست دارم. اگر من آن مسیر را می رفتم، کاری را در یک چوب روشن انجام می دادم – قطعه ای که با پنجره های بلوند و دونده جوت صحبت می کند – و در حالی که فکر می کنم از نظر زیبایی شناسی عالی خواهد بود (مورد مورد: این آشپزخانه Reath Designمن نگرانم که در درازمدت عملکرد کمتری نسبت به قفسه در این فضای خاص داشته باشد.

گزینه 3: قفسه بندی مشترک و قفسه قابلمه

همانطور که هانا مونتانا یک بار گفت: شما بهترین های هر دو جهان را دریافت می کنید! من دوست داشتم که سارا یک ریل برنجی را روی قفسه شناور خود در آشپزخانه اش نصب کند، و فکر می کنم خوب است که کاری مشابه در اینجا انجام دهیم. با این حال، همان نگرانی‌ها همچنان از قبل وجود دارد – آیا خیلی شلوغ خواهد شد؟ تمیز کردنش سخته؟ آیا امکان دارد هم ذخیره سازی زیاد در آشپزخانه؟ (نه، درست است؟) آشپزهای خوب، لطفا کمک کنید. من بیش از حد فکر می کنم!

READ  ده اتاق خواب مینیمالیستی برای خواب آرام طراحی شده است

گزینه 4: آینه/هنر + دیوارکوب

من یک پریز درست بالای اجاق گازم دارم (در صورتی که متوجه نشده باشید، هه) و می تواند کاندیدای عالی برای دیوارکوب برقی باشد. داشتن نور بیشتر در حین آشپزی مفید خواهد بود، درست است؟ (جدی می پرسم!!!) یک آینه هم ممکن است گزینه خوبی در اینجا باشد – من عاشق آینه قدیمی فدرال جس بودم که جس در آشپزخانه قدیمی اش نزدیک اجاق گاز آویزان بود، و لزوماً نیازی به قفسه بندی بیشتر ندارم… فکر کنم؟

گزینه 5: قفسه سقف + دکور

اوه عزیزم، وحشی ترین را برای آخرین بار نجات دادم! من دقیقا همین رو دیدم طرح در oldhouseonline.com (آیا می توانید بگویید من بچه ای هستم که با مادرم با تماشای نمایش عتیقه جات بزرگ شده ام؟) و شخصاً عالی است – روی آن کلیک کنید و عکس را ببینید! می‌دانم که در گرافیک چیزهای زیادی در جریان است، اما ایده بسیار ساده است: یک قفسه قابلمه‌ای که در سقف نصب شده است را بالا بیاورم، و به خودم فضایی برای بازی و آزمایش با استایل زیر بدهم. می دانم که این زیبا و جالب به نظر می رسد، اما آیا خودم را برای یک کابوس تمیز کردن طولانی مدت آماده می کنم؟

اینجاست که من زمین را برای بحث باز خواهم کرد و با کمال میل از هرگونه بازخورد سازنده استقبال خواهم کرد. کدام گزینه را انتخاب می کنید؟ (و اگر جواب «دختر، هیچ کداممن دوست دارم پیشنهادات شما را بشنوم!) آیا آویزان کردن چیزی بالای اجاق گاز زندگی من را به یک کابوس تبدیل می کند؟ (فیلمی از دوست پسر نازنینم دنیس را در اینجا قرار دهید که با آرامش فیزیک ذوب کره و چربی را برای من توضیح می دهد تا من را از قرار دادن هنرهای گرانبها بالای اجاق گاز منصرف کند.) آیا نگهداری برخی از مواد، بافت ها یا رنگ ها بهتر یا راحت تر از سایرین در تمیز کردن چربی آشپزخانه است؟ من نمی توانم تنها کسی باشم که اینجا در حال مبارزه است – بیایید همه به هم کمک کنیم، بله؟ آخر هفته خوبی داشته باشید – من به دنبال راهنمایی های شما در نظرات خواهم بود. xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: Caitlin’s Long, Dark Hallway Makeover

دیدگاهتان را بنویسید