این اتاق هنوز طراحی نشده است. من آن را روی پشت مشعل گذاشتم زیرا صادقانه بگویم به اندازه کافی خوب بود و من اتاق خواب های واقعا ساده را دوست دارم. داشتیم تختخواب، میزهای خواب قدیمی ما، لامپ ها که ما برای همیشه داشته ایم، و بزرگ آینه جدید. اما نه، آن را تمام شده و اتاقی که یک طراح آن را لمس کرده بود، احساس نمی کرد. بنابراین ما نیاز داشتیم که با آن پیش برویم. بعد از ماه‌ها خیره شدن به نمونه‌های رنگ، در نهایت تصمیم گرفتم که آبی پودری گرم، خوش خلق، شاد و با تن متوسط ​​باشد.

من دو ترس اصلی متضاد داشتم – 1. اینکه خیلی خاکستری به نظر می‌رسد (یک نه بزرگ در اینجا) و 2. اینکه بسیار زیاد است و رنگی بیش از حد آبی است. و شما واقعاً نمی دانید تا زمانی که چیزی روی هر چهار دیوار قرار نگیرد، چه احساسی خواهد داشت – شما فقط نمی دانید. شما می توانید هر کاری را که می خواهید در فتوشاپ انجام دهید و برچسب های رنگ را روی هر چهار دیوار قرار دهید و در زمان های مختلف روز به آنها خیره شوید، و می توانید تجربه زیادی در رنگ آمیزی رنگ ها داشته باشید – اما شما به سادگی نمی دانید چگونه می شود. احساس کنید وقتی وارد می شوید تا زمانی که روی آن چهار (در این مورد 5) دیوار باشد!

بنابراین وقتی تصمیم گرفتم 80% مطمئن بودم (معیار جدید من سعی می کنم قبل از تصمیم گیری بزرگ طراحی به آن برسم). اما هنوز 20 درصد نامطمئن است. من نظرات زیادی جمع کردم – تیم من، برایان، دوستان، همه. من به اندازه ای که فکر می کنم می توانم احساس اعتماد به نفس داشتم. همه ما موافق بودیم SW 9139 Debonair رنگ مناسبی بود ما تمام دیوارها را انجام می‌دهیم و تریم می‌کنیم (مسطح روی دیوارها/سقف، ساتن روی تزئینات). یک روز و نیم طول کشید. در اتاق مهمان خوابیدیم. آسان پیزی.

READ  6 سال بعد، روند "California Casual" به‌روزرسانی عظیمی دریافت کرد - زمان شیرجه عمیق

بعد از اولین کت، وارد شدم و خیلی هیجان زده بودم. من عاشق رنگ، حال و هوا بودم – همه چیز به من امید زیادی داد.

پس الان چه احساسی دارم؟

صندلی | عثمانی | فرش (در دسترس نیست) | هنر | بستر | کاور لحاف | تختخواب | لامپ | نیمکت | رنگ دیوار | دیوارکوب | صفحات سوئیچ

من نمی دانم!!! برایان آن را دوست دارد. کیتلین آن را دوست دارد. در مواقعی از روز، آن را دوست دارم. اما در زمان‌های دیگر و در مناطق خاصی احساس می‌شود بیش از حد آبی، بیش از حد. بنابراین ما این عکس‌برداری به‌روزرسانی را انجام دادیم (که واقعاً بسیار مفید است) تا به شما نشان دهیم و صادقانه به من کمک کنیم آن را عینی‌تر ببینم. رنگش خیلی قشنگه ولی درسته؟ آیا باید سقف را سفید می گذاشتم؟ آیا برای یک اتاق بزرگ پر از نور طبیعی زیاد، حال و هوای اشتباه/خیلی تاریک است؟

آینه | دیوارکوب (در دسترس نیست)

وقتی اتاق خانواده/تلویزیون را تاریک رنگ کردیم SW 6223 آب ثابت، یک لحظه احساس “خیلی بهتر” شد اما برای چند ساعت عصبی بودم. بازگرداندن سکشنال و فرش به این صورت بود که “اوه بله، همین است” و اکنون 100% عاشق آن هستم. اما زمانی که چراغ‌های فرورفته روشن هستند، آن را دوست ندارم زیرا رنگدانه‌های رنگ بیرون می‌آید و به‌عنوان یک رنگ سبز تیره واقعاً روشن خوانده می‌شود – که خوب است زیرا این اتاق برای لذت بردن از نور لامپ طراحی شده است. بنابراین اگر بخواهم آن را به کسی توصیه کنم، می گویم که برای اتاقی مانند اتاق ما، با نور طبیعی بسیار کم و بسیار تاریک و بد خلق است، بسیار عالی است.

بنابراین حدس می‌زنم چیزی که می‌گویم این است که الف. همه انتخاب‌های رنگی یک «بله» فوری نیستند، برخی از رنگ‌ها به زمینه عناصر دیگر طراحی نیاز دارند تا رنگ معنا پیدا کند. و ب. حتی اگر این رنگ عالی باشد، شاید برای این مقیاس/اندازه اتاق، رنگ مناسبی نباشد.

READ  کلیتون کورت در اواسط قرن گذشته ساختمان اداری را در آستین تعمیر اساسی کرد

بزرگترین نگرانی من از همه اینها این است که چراغ های فرو رفته چقدر برجسته هستند. نه ممنون من مطمئن نیستم که در مورد آن چه کنم، اما آنها نمی توانند اینطور بمانند. این همه چیزی است که می توانم ببینم.

بنابراین گزینه های من عبارتند از:

  1. چراغ های کنسرو برنجی یا مشکی بخرید و آنها را خاموش کنید.
  2. سقف را روشن یا سفید رنگ کنید.
  3. ما به شوخی گفتیم که می خواهیم برچسب های رنگ را روی آنها بگذاریم و فقط وانمود کنیم که آنجا نیستند – این بدیهی است که ایده بسیار بدی است، اما مطمئناً آسان است!
  4. قسمت مربع را رنگ کنید اما نور گرد را داخل سفید بگذارید. این به هیچ وجه توصیه نمی شود، اما گزینه ایده آلی نیست که ما آن را بیرون انداخته ایم.

می‌خواهم رنگ تریم را تغییر دهم – روشن‌تر یا تیره‌تر؟ آیا باید سقف را رنگ کنم؟

چه هستم من رفتن به انجام؟

در حال حاضر، من قطعا به کار با آن ادامه خواهم داد و ببینم آیا می توانیم به نقطه ای از وجود آن برسیم درست. طاقت فرسا نیست، اما اگر تصور روشنی از چگونگی تغییر آن داشتم، آن را انجام می دادم. اما ممکن است من فقط باید به آن عادت کنم و برای تضاد با آن به مبلمان قدرتمندتری نیاز دارد. من از یک جعبه سفید خسته کننده به این رسیدم. شاید خیلی سریع رفتم؟ من نمی دانم. من یک تخت جدید سفارش داده ام، در مخمل شتری (این یکی) و من هیجان زده هستم که ببینم چطور است. تختی که اینجا داریم از Maiden Home است و خیلی ساده و زیبا است، اما خیلی پهن است و کلیدهای چراغ را می پوشاند و برای اتاق (تشک نه پشت) خیلی پایین است. همچنین آرزو می‌کنم که ای کاش بیشتر از یک تخت خواب استفاده می‌کردم (زمانی که آن را سفارش دادم در حالت خانه کوهستانی Scandi بودم) بنابراین متأسفم که بگویم به زودی این خانه به یک خانه عالی دیگر می‌رود (شاید اتاق مهمان خانه رودخانه!). این اثر هنری از پروژه OG Portland، توسط مری آن پولس، میزهای خواب از کالاهای ساخته شده هستند، چراغ های رومیزی از Rejuvenation هستند (که احتمالاً نگه می دارم اما با سایه متفاوت) و این فوق العاده است صندلی دنج و عثمانی از Crate و Barrel هستند. من عاشق تضاد صندلی با دیوار هستم – بنابراین به آن صداها تکیه می دهم. ملافه – من تازه خریدم این روتختی از Parachute و من رنگ را دوست دارم، اما آماده کاوش در رنگ های دیگر نیز هستم. همه چیز در هوا است و من واقعاً خوشحالم که نقاشی کردیم و می توانیم با جهت طراحی حرکت کنیم. با این حال من واقعاً عاشق افکار شما هستم. نه «دوستش داری یا ازش متنفری»، بلکه بیشتر، اینجا چه کار می کنی؟ آیا پاسخ روشنی می بینید؟ یا شما هم مثل اکثر اطرافیانم فکر میکنید که خیلی عالیه و فکر میکنید من عادت ندارم اینقدر رنگ اشباع شده تو اتاق خوابم باشه؟؟

READ  استودیو کراسبی به دنبال "قرمز امضای" دیوید لینچ برای Silencio NYC است

بیا حرف بزنیم! xx

منابع:
کفپوش چوبی: اورگان سفید اوک توسط کفپوش زنا
پنجره ها: بلوط سفید، پوشش آسپن توسط ویندوز سیرا پاسیفیک

سایه های رومی: نمای دکور
بخاری: Slimline 7X با آجر نسوز Tranquil Greige توسط گرما و گلو

آبی رنگ دیوار: Debonair توسط شروین-ویلیامز
رنگ شومینه فعلی: آبی دودی توسط شروین-ویلیامز
نورگیرها: نورگیر با سایه های تاریک کننده اتاق توسط نورگیر Velux

چراغ ها و صفحه کلید: جوان سازی

*عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید