طراح بین رشته‌ای می‌گوید: «متاسفانه، بازار مبلمان فعلی با اشیاء بژ مینیمالیستی بیش از حد اشباع شده است. مانا سازگارا، که از استودیوی خود در شهر نیویورک به ما می پیوندد. و دلیل آن جذب مشتریان بیشتر و کاربران بیشتر است. و [the powers that be] ایجاد تازگی و رنگ به شی و مبلمان را به عنوان یک عامل خطر در نظر بگیرید.

?????????????????

اگر این درست باشد، طراحی مبلمان سازگارا با ریسک تعریف شده است. مجموعه جدید سرزمین سرگردان او را که اخیراً در نمایشگاه بین‌المللی مبلمان معاصر منهتن با استقبال قابل توجهی روبه‌رو شد، در نظر بگیرید: سه شیء دیواری و سه شیء نشیمن، که همگی در ترکیبی پر جنب و جوش از اشکال رنگارنگ، گرد و سطوح بازتابنده ساخته شده‌اند. همانطور که او می گوید: «سرگردان مجموعه ای پرشور از صندلی ها و قطعات آینه است. آنها شما را دعوت می کنند تا حساسیت های تازه ای را از طریق سطوح هندسی بازتابنده خود، از طریق زوایای گرد – در مقابل تیز – و همچنین از طریق ضخامت های بازیگوش خود تجربه کنید. این برعکس طراحی یک‌اندازه است که بسیار مورد علاقه خریداران مبلمان است که می‌خواهند تجملاتی کم‌حساب و کم حرف برای گفتن داشته باشند.

آینه های رنگارنگ

آینه رنگارنگ

آینه های رنگارنگ

در این هفته میلک شیکما با سازگارا در مورد این مجموعه جدید از کار و نحوه انتخاب پالت رنگ های پویا خود صحبت کردیم: او می گوید: “من همیشه با یک بخش از طراحی شروع می کنم.” “من رنگ را به آن یکی می زنم. سپس به سمت قسمت های همسایه و سپس قسمت های همسایه به جلو حرکت می کنم تا زمانی که جسم رنگی شود. سپس یک قدم به عقب برمی‌گردم و به کل شیء نگاه می‌کنم.» ما همچنین از او پرسیدیم که چرا به قطعات مبلمان خود نام هایی مانند هنری و آلیس می دهد. او می‌گوید: «از نظر من، اشیاء من موجودات زنده‌ای هستند و من دوست دارم کاربرانشان به همان اندازه که من احساس نزدیکی به آنها می‌کنم، داشته باشند. من نمی‌خواهم کاربران اشیاء من از یک مبلمان سرد ترسیده باشند.»

READ  صفحه کلید Altar I آینده ای را برای پایداری ترسیم می کند

به ما اعتماد کنید – کار مانا چیزی جز سرد است. برای دیدن بیشتر از آن، هماهنگ کنید!

مدفوع رنگارنگ

آینه های رنگارنگ

میز رنگارنگ

مانا سازگارا

دایانا اوستروم که برای کاغذ دیواری، طراحی داخلی، ID، وال استریت ژورنال و سایر رسانه ها نوشته است، همچنین نویسنده کتاب است. جاهای خیلی دور، یک خبرنامه در مورد سفر.

Milkshake، اولین سریال معمولی DMTV (Design Milk TV)، قالب مصاحبه سنتی را با درخواست از طراحان، خلاقان، مربیان و متخصصان صنعت به طور تصادفی از کاسه یا ظرف مورد علاقه خود انتخاب می کند. در طول بحث های صریح آنها، شما نه تنها نگاهی به مجموعه لوازم خانگی شخصی آنها خواهید داشت، بلکه بینش ارزشمندی در مورد کار، زندگی و علایق آنها نیز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید